Kalendarz na 2017

 

 






 


XVIII Mistrzostwa CPSiR DRAGON o Puchar Burmistrza Poddębic - 02.04.2016 r.

 

       W dniu 2 kwietnia 2016 r. w Poddębicach odbyły się XVIII Mistrzostwa CPSiR DRAGON o Puchar Burmistrza Miasta Poddębice w Karate Shotokan NSKF.

 

 

Najlepszymi zawodnikami zostali:

Najlepsza zawodniczka do 14 lat: Zuzanna Śliwińska - Brodnica - 2 złote medale

Najlepszy zawodnik do 14 lat: Jakub Moskaowski - Brodnica - 2 złote medale

Najlepsza zawodniczka powyżej 14 lat: Julia Krokosz - Uniejów - I kumite, III kata

Najlepszy zawodnik powyżej 14 lat: Jakub Domagalski - Brodnica - I kumite, II kata

 

 

Sędziowie:

Maciej Grubski  6 DAN Poddębice – sędzia główny

Maja Ostrowska  4 DAN Uniejów  

Mateusz Gralka  3 DAN Uniejów  

Aneta Kalenik  2 DAN Poddębice  

Piotr Folek  2 DAN Warszawa  

Mariusz Galant  1 DAN Łęczyca  

Jakub Domagalski  1 DAN Brodnica  

Grzegorz Wieczorkowski  1 DAN Łęczyca  

Szymon Karolczyk  1 DAN Brodnica  

 

     

 

Wyniki zawodów:

 

Kata indywidualne dziewcząt grupa B do 6 kyu

1.  Maria Rybak  MUKSK SHOTOKAN RYPIN

2.  Gabriela Siwirska  MUKSK SHOTOKAN BRODNICA

3.  Julia Misiaczyk  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE

 

Kata indywidualne chłopców grupa B do 6 kyu

1.  Kacper Banasiak  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

2.  Wiktor Głodek  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

3.  Wiktor Kuropatwa  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

 

Kata indywidualne chłopców grupa C + E od 5 kyu

1.  Adam Biniewicz  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

2.  Artur Pik  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

3.  Marcel Kotas  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

 

Kata indywidualne dziewcząt grupa D do 6 kyu

1.  Zuzanna Śliwińska  MUKSK SHOTOKAN BRODNICA

2.  Maria Granosik  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

3.  Magdalena Ciołek  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

 

Kata indywidualne chłopców grupa D do 6 kyu

1.  Jakub Mosakowski  MUKSK SHOTOKAN BRODNICA

2.  Łukasz Mintus  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE

3.  Maksymilian Błaszczyk  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

 

Kata indywidualne dziewcząt grupa E od 5 kyu

1.  Agata Rochowicz  MUKSK SHOTOKAN RYPIN

2.  Jagoda Rzeszot  MUKSK SHOTOKAN RYPIN

3.  Marta Długosz  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW

 

Kata indywidualne chłopców grupa F

1.  Mateusz Szymczak  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW

2.  Patryk Bedliński  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE

 

Kata indywidualne dziewcząt grupa F

1.  Dominika Liszewska  MUKSK ”SHOTOKAN BRODNICA

2.  Amelia Głowacka  MUKSK ”SHOTOKAN BRODNICA

 

Kata indywidualne dziewcząt grupa G

1.  Weronika Kujawa  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW

2.  Iza Antosik  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW

3.  Martyna Stefańska  MUKSK SHOTOKAN RYPIN

 

Kata indywidualne chłopców grupa G

1.  Piotr Łuczak  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

2.  Michał Jercha  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

 

Kata indywidualne dziewcząt grupa H + J

1.  Magdalena Chadaj  KS FENIKS WARSZAWA

2.  Hanna Sowa  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW

3.  Adrianna Brzezińska  KS FENIKS WARSZAWA

 

Kata indywidualne chłopców grupa I

1.  Adam Kołakowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

2.  Tymon Gajewski  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE

 

Kata indywidualne kobiet

1.  Patrycja Kowalczyk  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW

2.  Sandra Chmielewska  MUKSK ”SHOTOKAN BRODNICA

3.  Julia Krokosz  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW

 

Kata indywidualne mężczyzn

1.  Grzegorz Wieczorkowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

2.  Jakub Domagalski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA

3.  Szymon Karolczyk  MUKSK SHOTOKAN RYPIN

 

Kumite indywidualne dziewcząt grupa B do 6 kyu

1.  Gabriela Siwirska  MUKSK SHOTOKAN BRODNICA

2.  Maria Rybak  MUKSK SHOTOKAN RYPIN

3.  Julia Misiaczyk  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE

 

Kumite idywidualne chłopców grupa B do 6 kyu

1.  Kacper Banasiak  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

2.  Wiktor Kuropatwa  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE

3.  Wiktor Głodek  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

 

Kumite indywidualne dziewcząt grupa D do 6 kyu

1.  Zuzanna Śliwińska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA

2.  Magdalena Ciołek  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

3.  Maria Granosik  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

 

Kumite idywidualne chłopców grupa D do 6 kyu

1.  Jakub Mosakowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA

2.  Radomir Kacprzak  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE

3.  Dominik Pyciak  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE

 

Kumite indywidualne dziewcząt grupa E od 5 kyu

1.  Agata Rochowicz  MUKSK SHOTOKAN RYPIN

2.  Jagoda Rzeszot  MUKSK SHOTOKAN RYPIN

3.  Marta Długosz  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW

 

Kumite indywidualne chłopców grupa C + E od 5 kyu

1.  Artur Pik  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

2.  Marcel Kotas  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

3.  Adam Biniewicz  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

 

Kumite indywidualne dziewcząt grupa F

1.  Dominika Liszewska  MUKSK SHOTOKAN BRODNICA

2.  Amelia Głowacka  MUKSK SHOTOKAN BRODNICA

 

Kumite indywidualne chłopców grupa F

1.  Mateusz Szymczak  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW

2.  Patryk Bedliński  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE

 

Kumite indywidualne dziewcząt grupa G

1.  Martyna Stefańska  MUKSK SHOTOKAN RYPIN

2.  Oliwia Staniak  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW

3.  Aleksandra Bierzyńska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW

 

Kumite indywidualne chłopców grupa G

1.  Piotr Łuczak  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

2.  Michał Jercha  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

 

Kumite indywidualne dziewcząt grupa H

1.  Adrianna Brzezińska  KS FENIKS WARSZAWA

2.  Magdalena Chadaj  KS FENIKS WARSZAWA

 

Kumite indywidualne dziewcząt grupa I

1.  Julia Krokosz  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW

2.  Marta Czechowicz  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE

3.  Natalia Grudniak  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE

 

Kumite indywidualne chłopców grupa I

1.  Adam Kołakowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA

2.  Tymon Gajewski  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE

 

Kumite indywidualne kobiet

1.  Magdalena Durys  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW

2.  Urszula Olędzka  KS FENIKS WARSZAWA

 

Kumite indywidualne mężczyzn

1.  Jakub Domagalski  MUKSK ”SHOTOKAN BRODNICA

2.  Grzegorz Wieczorkowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA