Kalendarz na 2017

 

 





 


XVII MISTRZOSTWA CPSiR DRAGON O PUCHAR BURMISTRZA PODDĘBIC, 21.03.2015r

 

 

 
21.03.2015r. w Poddębicach odbyły się kolejne XVII już Mistrzostwa CPSiR DRAGON. W Turnieju wystartowali zawodnicy wszystkich klubów członkowskich Związku, poza Karate Stars z warszawy. Zawodnicy zaprezentowali bardzo dobrą formę, co rokuje nadzieje na dobre wyniki w zbliżających się Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Łęczycy 18.04.2015r.
 

 

   Zawody sędziowali:
     
   Maciej Grubski  6 DAN Poddębice – sędzia główny
   Maja Ostrowska  4 DAN Uniejów  
   Mateusz Gralka  3 DAN Uniejów  
   Zbigniew Kocoń  2 DAN Łęczyca  
   Krzysztof Gorzki  2 DAN Łęczyca  
   Aneta Kalenik  2 DAN Łęczyca  
   Mariusz Galant  1 DAN Łęczyca  
   Dariusz Kowalkowski  1 DAN Brodnica  
   Piotr Folek  1 DAN Brodnica  
   Marta Domagalska  1 DAN Brodnica  
   Wojciech Olcyak  1 DAN Poddębice- sędzia medyczny  
         
     
   Wyniki Mistrzostw:
     
KATA IND. DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW- GRUPA A 2008 I MŁODSI
     
 1.  BLANKA BANASIAK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  WIKTOR GŁODEK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  BARTOSZ TARCZYŃSKI  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
KATA IND. DZIEWCZĄT - GRUPA B 2006-2007 DO 7 KYU
     
 1.  EWELINA KUROPATWA  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  KORNELIA KLIMKOWSKA  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  ZUZANNA ŚLIWIŃSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
KATA IND. DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - GRUPA C 2006-2007 OD 6 KYU
     
 1.  ARTUR PIK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  FILIP DUDKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  SARA REMISZEWSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
KATA IND.DZIEWCZĄT - GRUPA D 2004-2005 DO 7 KYU
     
 1.  OLIWIA PACHNIK  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  MARYSIA TOMASZEWSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.    
     
     
KATA IND. DZIEWCZĄT - GRUPA E 2004-2005 OD 6 KYU
     
 1.  MARTYNA STEFAŃSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  AGATA ROCHOWICZ  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  JAGODA RZESZOT  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
KATA IND.DZIEWCZĄT - GRUPA G 2002 - 2003 OD 6 KYU
     
 1.  JULIA TELEJKO  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  JULIA KROKOSZ  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  ALEKSANDRA DURAJ  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
     
KATA IND. DZIEWCZĄT - GRUPA J 2000 - 2001 OD 6 KYU
     
 1.  PATRYCJA KOWALCZYK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  MARTA CZECHOWICZ  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  NATALIA GRUDNIAK  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
KATA IND. CHŁOPCÓW - GRUPA B 2006-2007 DO 7 KYU
     
 1.  ŁUKASZ MINTUS  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  KAJETAN JAKUBOWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  MAKSYMILIAN BŁASZCZYK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
KATA IND. CHŁOPCÓW - GRUPA D 2004-2005 DO 7 KYU
     
 1.  WITOLD MANIAK  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  JAKUB MOSAKOWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  DOMINIK PYCIAK  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
KATA IND. CHŁOPCÓW - GRUPA E 2004-2005 OD 6 KYU
     
 1.  ADAM BINIEWICZ  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  PIOTR ŁUCZAK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  MICHAŁ JERCHA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
KATA IND. DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - GRUPA F 2002-2003 DO 7 KYU
     
 1.  DOMINIKA TRZYNA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  PATRYK BEDLIŃSKI  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  WIKTORIA GIEROWSKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
KATA IND. CHŁOPCÓW - GRUPA G 2002-2003 OD 6 KYU
     
 1.  ADAM SZEPIETOWSKI  „DRAGON” ŁÓDŹ
 2.  BARTOSZ MARCINIAK  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.  JAKUB PALUSZKIEWICZ  „DRAGON” ŁÓDŹ
     

 

KICHON IPPON KUMITE DZIEWCZĄT - GRUPA B 2006-2007 DO 7 KYU
     
 1.  MAGDALENA CIOŁEK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  MARTYNA LEWANDOWSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  EWELINA KUROPATWA  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
KIHON IPPON KUMITE CHŁOPCÓW - GRUPA B 2006-2007 DO 7 KYU
     
 1.  MAKSYMILIAN BŁASZCZYK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  JAKUB MAŚLIŃSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  ŁUKASZ MINTUS  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
KIHON IPPON KUMITE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - GRUPA C 2006-2007 OD 6 KYU
     
 1.  SARA REMISZEWSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  MARIA GRANOSIK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  FILIP DUDKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
KIHON IPPON KUMITE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - GRUPA D 2004-2005 DO 7 KYU
     
 1.  OLIWIA PACHNIK  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  PIOTR FRĄGOWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.    
     
     
KIHON IPPON KUMITE DZIEWCZĄT - GRUPA E 2004-2005 OD 6 KYU
     
 1.  MARTYNA STEFAŃSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  OLIWIA STANIAK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  IZA ANTOSIK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
KIHON IPPON KUMITE CHŁOPCÓW - GRUPA E 2004-2005 OD 6 KYU
     
 1.  PIOTR ŁUCZAK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  ADAM BINIEWICZ  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  MICHAŁ JERCHA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
KIHON IPPON KUMITE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - GRUPA F 2002-2003 DO 7 KYU
     
 1.  DOMINIKA TRZYNA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  PATRYK BEDLIŃSKI  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  WIKTOR JĘDRZEJEWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
KIHON IPPON KUMITE DZIEWCZĄT - GRUPA G 2002-2003 OD 6 KYU
     
 1.  JULIA TELEJKO  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  JULIA KROKOSZ  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  ALEKSANDRA DURAJ  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
     
KIHON IPPON KUMITE CHŁOPCÓW - GRUPA G 2002-2003 OD 6 KYU
     
 1.  TYMON GAJEWSKI  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  BARTOSZ MARCINIAK  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.  JAKUB PALUSZKIEWICZ  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
     
KUMITE IND. CHŁOPCÓW - GRUPA J+K
     
 1.  JAKUB DOMAGALSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  GRZEGORZ WIECZORKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.    

 

KUMITE NIHON SHOBU
     
 1.  ŁUKASZ FRĄGOWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  MAKSYMILIAN JAKUBOWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  BARTOSZ TARCZYŃSKI  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
KUMITE NIHON SHOBU CHŁOPCÓW - GRUPA B 2006-2007 9 KYU
     
 1.  RADOMIŁ KACPRZAK  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  ALAN PIETRZAK  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  KAJETAN JAKUBOWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 4.  FRANCISZEK DĄBROWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KUMITE NIHON SHOBU CHŁOPCÓW - GRUPA B 2006-2007 DO 7 KYU
     
 1.  ŁUKASZ MINTUS  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  ŁUKASZ FILIPKOWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  MAKSYMILIAN BŁASZCZYK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
KUMITE NIHON SHOBU DZIEWCZĄT - GRUPA B 2006-2007 DO 7 KYU
     
 1.  MARTYNA LEWANDOWSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  ZUZANNA ŚLIWIŃSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  MAGDALENA CIOŁEK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 4.  GABRIELA SIWIRSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KUMITE NIHON SHOBU DZIEWCZĄT - GRUPA C 2006-2007 OD 6 KYU
     
 1.  SARA REMISZEWSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  MARIA GRANOSIK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.    
     
     
KUMITE NIHON SHOBU - GRUPA C 2006-2007 OD 6 KYU
     
 1.  REMIGIUSZ PACHNIK  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  ARTUR PIK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  WITOLD GAWLIK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 4.  FILIP DUDKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KUMITE NIHON SHOBU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - GRUPA D 2004-2005 DO 7 KYU
     
 1.  DOMINIK PYCIAK  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  PIOTR FRĄGOWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  WITOLD MANIAK  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 4.  MARYSIA TOMASZEWSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KUMITE NIHON SHOBU DZIEWCZĄT - GRUPA E 2004-2005 OD 6 KYU
     
 1.  OLIWIA STANIAK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  AGATA ROCHOWICZ  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  MARTYNA STAFAŃSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 4.  JULIA KOPER  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KUMITE NIHON SHOBU CHŁOPCÓW - GRUPA E 2004-2005 OD 6 KYU
     
 1.  MICHAŁ JERCHA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  PIOTR ŁUCZAK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  ADAM BINIEWICZ  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
KUMITE NIHON SHOBU CHŁOPCÓW - GRUPA F 2002-2003 DO 7 KYU
     
 1.  PATRYK BEDLIŃSKI  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  WIKTOR JĘDRZEJEWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.    
     
     
KUMITE NIHON SHOBU DZIEWCZĄT
     
 1.  WIKTORIA GIEROWSKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  ANITA WĘGLEWSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.    
     
     
KUMITE SHOBU NIHON DZIEWCZĄT - GRUPA G 2002-2003 OD 6 KYU
     
 1.  JULIA KROKOSZ  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  ALEKSANDRA DURAJ  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.  JULIA TELEJKO  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
KUMITE NIHON SHOBU CHŁOPCÓ - GRUPA G 2002-2003 OD 6 KYU
     
 1.  BARTOSZ MARCINIAK  „DRAGON” ŁÓDŹ
 2.  TYMON GAJEWSKI  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  ADAM SZEPIETOWSKI  „DRAGON” ŁÓDŹ
 4.  JAKUB PALUSZKIEWICZ  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
KUMITE IND. DZIEWCZĄT
     
 1.  PATRYCJA KOWALCZYK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  MAGDALENA DURYS  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  NATALIA GRUDNIAK  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 4.  MARTA CZECHOWICZ  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE

 

 

KATA IND. JUNIORÓW
     
 1.  JAKUB DOMAGALSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  GRZEGORZ WIECZORKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  ADAM KOŁAKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA