Kalendarz na 2017

 

 





 


XVII GWIAZDKOWY OTWARTY TURNIEJ KARATE SHOTOKAN NSKF

 

 15 grudnia, na hali sportowej Gimnazjium w Poddębicach odbył się XVII Gwiazdkowy Turniej w Karate Shotokan NSKF Polska. Na sportowe podsumowanie roku zjechało się ponad dziewięćdziesięciu zawodników z całej Polski. Rozegrano konkurencje techniczne: kata oraz kohon (Turniej Pierwszego Kroku) oraz cieszące się coraz większą popularnością walki kumite Shobu Nihon, w których wzięli udział nawet najmłodsi.

 

No flash player!

It looks like you don't have flash player installed. Click here to go to Macromedia download page.


Powered by Flash Gallery

 

 

 
Informacje i zdjęcia na temat Turnieju Karate Combat na łamach internetowego portalu Sieradz Nasze Miasto, link do publikacji:
 
 
 
 
WYNIKI ZAWODÓW
 
   Zawody sędziowali:
     
   Maciej Grubski  6 DAN Poddębice – sędzia główny
   Maja Ostrowska  4 DAN Poddębice – sędzia główny
   Mateusz Gralka  2 DAN Uniejów  
   Aneta Kalenik  2 DAN Łęczyca  
   Karol Wiśniewski  1 DAN Brodnica  
   Wojciech Czas  1 DAN Sieradz,  – sędzia medyczny
   Wojciech Olczak  1 DAN Poddębice  – sędzia medyczny
     
   Wyniki Mistrzostw:
     
KIHON, PIERWSZY KROK, 2007 I MŁODSI - CHŁOPCY
     
 1.  ERYK SOBCZAK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  ŁUKASZ MINTUS  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  FILIP DUDKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KIHON, PIERWSZY KROK, 2007 I MŁODSI - DZIEWCZĘTA
     
 1.  MARIANNA GRANOSIK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  EWLINA KUROPATWA  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  MAGDALENA CIOŁEK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KATA DZIEWCZĄT, 2006-2005, DO 7 KYU
     
 1.  WIKTORIA SPYCHAŁA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  JAGODA RZESZOT  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  ALEKSANDRA JAWORSKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KATA CHŁOPCÓW, 2006-2005, DO 7 KYU
     
 1.  MATEUSZ OWCZAREK  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  JAKUB FIRGOLSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  BARTOSZ KĄPIELSKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KATA DZIEWCZĄT, 2004-2003
     
 1.  WERONIKA KUJAWA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  MARTYNA STEFAŃSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  IZA ANTOSIK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KATA CHŁOPCÓW, 2004-2003
     
 1.  PIOTR ŁUCZAK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  WIKTOR WASILEWSKI  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  BARTOSZ MARCINIAK  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
KATA DZIEWCZĄT, 2004-2001, KAT. ŁACZONA
     
 1.  NATALIA GRUDNIAK  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  JULIA KROKOSZ  DRAGON DALIKÓW
 3.  JULIA TELEJKO  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KATA CHŁOPCÓW, 2002-2001
     
 1.  TYMON GAJEWSKI  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  PATRYK WÓJCIK  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  MARCEL MELKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KATA CHŁOPCÓW, 2004-2003, OD 5 KYU
     
 1.  HUBERT KRYSIŃSKI  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  ADAM SZEPIETOWSKI  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.  ADAM MICKIEWICZ  KARATESTARS WARSZAWA
     
KATA DZIEWCZĄT, 2002-1999, KAT. ŁĄCZONA
     
 1.  PATRYCJA KOWALCZYK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  SANDRA CHMIELEWSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  KAROLINA STRZELCZYK  KARATESTARS WARSZAWA
     
KATA CHŁOPCÓW, 2002-1999, KAT. ŁĄCZONA
     
 1.  GRZEGORZ WIECZORKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  ADAM KOŁAKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  WIKTOR KUKLEWICZ  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
KATA DZIEWCZĄT, 1998-1997
     
 1.  MARTA DOMAGALSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  NATALIA RACZYŃSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  ANNA PŁOSZYŃSKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KATA CHŁOPCÓW, 2000-1997, KAT. ŁĄCZONA
     
 1.  JAKUB DOMAGALSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  SZYMON KAROLCZYK  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  BARTŁOMIEJ ZABOROWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KUMITE DZIEWCZĄT, 2007 I MŁODSI
     
 1.  MAGDALENA CIOŁEK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  MARIANNA GRANOSIK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  EWELINA KUROPATWA  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
KUMITE CHŁOPCÓW, 2007 I MŁODSI
     
 1.  WITOLD GAWLIK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  ŁUKASZ MINTUS  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  KACPER BIELAWSKI  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
KUMITE DZIEWCZĄT, 2006-2005
     
 1.  ALEKSANDRA JAWORSKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  ZUZANNA KAMIŃSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  JAGODA RZESZOT  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KUMITE CHŁOPCÓW, 2006-2005
     
 1.  BARTOSZ KĄPIELSKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  ADAM BINIEWICZ  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  GRACJAN MADAJSKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KUMITE DZIEWCZĄT, 2004-2003
     
 1.  WIKTORIA GIEROWSKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  MARTYNA STEFAŃSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  WERONIKA KUJAWA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KUMITE CHŁOPCÓW, 2004-2003
     
 1.  WIKTOR WASILEWSKI  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  MICHAŁ JERCHA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  PIOTR ŁUCZAK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KUMITE DZIEWCZĄT, 2004-2001, KAT. ŁĄCZONA
     
 1.  MARTA CZECHOWICZ  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  NATALIA GRUDNIAK  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  JULIA KROKOSZ  DRAGON DALIKÓW
     
KUMITE CHŁOPCÓW, 2004-2003, OD 5 KYU
     
 1.  ADAM MICKIEWICZ  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  HUBERT KRYSIŃSKI  KARATESTARS WARSZAWA
 3.  ADAM SZEPIETOWSKI  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
KUMITE CHŁOPCÓW, 2002-2001
     
 1.  TYMON GAJEWSKI  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  MARCEL MELKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  BARTOSZ BIERZYŃSKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KUMITE DZIEWCZĄT, 2002-1999, KAT. ŁĄCZONA
     
 1.  KAROLINA STRZELCZYK  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  SANDRA CHMIELEWSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  PATRYCJA KOWALCZYK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KUMITE CHŁOPCÓW, 2002-1999
     
 1.  GRZEGORZ WIECZORKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  ADAM KOŁAKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  WIKTOR KUKLEWICZ  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
KUMITE DZIEWCZĄT, 1998-1997, KAT. ŁACZONA
     
 1.  MARTA DOMAGALSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  ANNA PŁOSZYŃSKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  NATALIA RACZYŃSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KUMITE CHŁOPCÓW, 2000-1997, KAT. ŁĄCZONA
     
 1.  JAKUB DOMAGALSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  BARTŁOMIEJ ZABOROWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  SZYMON KAROLCZYK  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA