Kalendarz na 2017

 

 





 


XV MISTRZOSTWA CPSiR DRAGON 27.04.2013r.

 

 
27 kwietnia w hali Gimnazjum w Poddębicach odbyły się jubileuszowe XV Mistrzostwa CPSiR "Dragon" o Puchar Burmistrza Poddębic. Na starcie stanęli zawodnicy z Poddębic, Uniejowa, Łęczycy, Łodzi, Dalikowa i Brodnicy. Zawody rozegrane były w konkurencji Kata oraz po raz pierwszy w konkurencji Kumite Shobu Nihon. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za liczny udział.
 

No flash player!

It looks like you don't have flash player installed. Click here to go to Macromedia download page.


Powered by Flash Gallery

 

 

 

 
 
 
   Zawody sędziowali:
     
   Maciej Grubski  6 DAN Poddębice – sędzia główny
   Maja Ostrowska  4 DAN Uniejów  
   Aneta Kalenik  2 DAN Łęczyca  
   Mateusz Gralka  2 DAN Uniejów  
   Michał Krzemiński  1 DAN Łęczyca  
     
   Wyniki Mistrzostw:
     
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2006 I MŁODSI
     
 1.  WITOLD MANIAK  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  MAKSYMILIAN BŁASZCZYK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  DAWID KORNAT  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2004-2005 DO 6 KYU
     
 1.  BARTOSZ KĄPIELSKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  GRACJAN MADAJSKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  MICHAŁ JERCHA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT ROCZNIKI 2004-2005 DO 6 KYU
     
 1.  MARTYNA STEFAŃSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  IZABELA ANTOSIK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  JOANNA TROJANOWSKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2002-2003 DO 6 KYU
     
 1.  ADAM SZEPIETOWSKI  „DRAGON” ŁÓDŹ
 2.  JAKUB PALUSZKIEWICZ  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.  WIKTOR WASILEWSKI  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT ROCZNIKI 2002-2003 DO 6 KYU
     
 1.  SANDRA CHMIELEWSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  JULIA KROKOSZ  DRAGON DALIKÓW
 3.  WIKTORIA JAWORSKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2002-2003 OD 5 KYU
     
 1.  IGNACY KAŹMIERSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  KACPER JAŚKIEWICZ  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.    
     
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW ROCZNIKI 200-2001 DO 6 KYU
     
 1.  WIKTOR KUKLEWICZ  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  DAWID GOŁĄB  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  JAKUB URBANIAK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW ROCZNIKI 200-2001 OD 5 KYU
     
 1.  GRZEGORZ WIECZORKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  ADAM KOŁAKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  JAKUB KIJEWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT ROCZNIKI 2000-2001 OD 5 KYU
     
 1.  ZUZANNA PIETRUCHA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  LIDIA TOMASZAK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  ZOFIA OSTROWSKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW ROCZNIKI 1996-1999
     
 1.  JAKUB DOMAGALSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  KAMIL GOŁĄB  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  BARTŁOMIEJ URBANIAK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT ROCZNIKI 1996-1999
     
 1.  ANNA PŁOSZYŃSKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  ALEKSANDRA PIETRUCHA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  NATALIA RACZYŃSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KUMITE SHOBU NIHON CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2006 I MŁODSI
     
 1.  MAKSYMILIAN BŁASZCZYK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  WITOLD MANIAK  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  DAWID KORNAT  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
KUMITE SHOBU NIHON CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2004-2005 DO 6 KYU
     
 1.  MICHAŁ JERCHA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  ADAM BINIEWICZ  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  MARCEL KOTAS  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KUMITE SHOBU NIHON DZIEWCZĄT ROCZNIKI 2004-2005 DO 6 KYU
     
 1.  MARTYNA STEFAŃSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  IZABELA ANTOSIK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  WERONIKA KUJAWA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KUMITE SHOBU NIHON CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2002-2003 DO 6 KYU
     
 1.  MARCEL MELKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  ADAM SZEPIETOWSKI  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.  WIKTOR WASILEWSKI  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
KUMITE SHOBU NIHON DZIEWCZĄT ROCZNIKI 2002-2003 DO 6 KYU
     
 1.  JULIA KROKOSZ  DRAGON DALIKÓW
 2.  ALEKSANDRA DURAJ  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.  WIKTORIA JAWORSKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KUMITE SHOBU NIHON CHŁOPCÓW ROCZNIKI 200-2001 DO 6 KYU
     
 1.  DAWID GOŁĄB  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  WIKTOR KUKLEWICZ  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  JAKUB URBANIAK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KUMITE SHOBU NIHON DZIEWCZĄT ROCZNIKI 200-2001 OD 5 KYU
     
 1.  LIDIA TOMASZAK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  PATRYCJA KOWALCZYK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  ZOFIA OSTROWSKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KUMITE SHOBU NIHON CHŁOPCÓW ROCZNIKI 200-2001 OD 5 KYU
     
 1.  GRZEGORZ WIECZORKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  ADAM KOŁAKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  RAFAŁ STRZAŁKOWSKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KUMITE CHŁOPCÓW ROCZNIKI 1996-1999
     
 1.  JAKUB DOMAGALSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  KAMIL GOŁĄB  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  BARTŁOMIEJ URBANIAK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KUMITE DZIEWCZĄT ROCZNIKI1996-1999
     
 1.  MARTA DOMAGALSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  ANNA PŁOSZYŃSKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  NATALIA RACZYŃSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA

 

 

 

DO POBRANIA:

regulamin