Kalendarz na 2017

 

 






 


XIX Otwarty Turniej Gwiazdkowy w Poddębicach 2015

 

 
XIX Otwarty Turniej Gwiazdkowy w Poddębicach 2015
 
 
 
   Zawody sędziowali:
     
   Grubski Maciej  6 DAN Poddębice – sędzia główny
   Ostrowska Maja  4 DAN Uniejów  
   Gralka Mateusz  3 DAN Uniejów  
   Kalenik Aneta  2 DAN Łęczyca  
   Karol Wiśniewski  2 DAN Brodnica  
   Moskwa Robert  2 DAN Warszawa  
   Gorzki Krzysztof  2 DAN Brodnica  
   Folek Piotr  1 DAN Warszawa  
   Galant Mariusz  1 DAN Łęczyca  
   Domagalski Jakub  1 DAN Brodnica  
   Domagalska Marta  1 DAN Brodnica  
   Czas Wojciech  1 DAN Poddębicesędzia medyczny  
     
   Wyniki Mistrzostw:
     
Gr A Kata dziewcząt, 2008 i młodsze
     
 1.  Banasiak Blanka  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Gorzki Zuzanna  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.    
     
     
Gr A Kata cłopcyt, 2008 i młodsi
     
 1.  Głodek Wiktor  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Frągnowski Łukasz  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Jasśczak Aleksy  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
Gr A Kichin-ippon-kumite dziewcząt, 2008 i młodsze
     
 1.  Banasiak Blanka  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Gorzki Zuzanna  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.    
     
     
Gr A Kichin-ippon-kumite chłopcy, 2008 i młodsi
     
 1.  Głodek Wiktor  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Tarczyński Bartosz  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Frągnowski Łukasz  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Gr B Kata dziewcząt, 2007-2006 do 6kyu
     
 1.  Śliwińska Zuzanna  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Ciołek Magdalena  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Kuropatwa Ewelina  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
Gr B Kata chłopców, 2007-2006 do 6kyu
     
 1.  Banasiak Kacper  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Mintus Łukasz  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Błaszczyk Maksymilian  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
Gr B Kichon-ippon-kumite dziewcząt, 2007-2006 do 6kyu
     
 1.  Ciołek Magdalena  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Lewndowska Martyna  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Śliwińska Zuzanna  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Gr B Kichon-ippon-kumite chłopcówt, 2007-2006 do 6kyu
     
 1.  Pietrzak Alan  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Błaszczyk Maksymilian  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Bielawski Kacper  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
Gr C Kata chłopców, 2007-2006 od 5kyu
     
 1.  Dudka Filip  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Pik Artur  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Pachnik Remigiusz  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Gr C Kichon-ippon-kumite chłopców, 2007-2006 od 5kyu
     
 1.  Pik Artur  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Pachnik Remigiusz  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Dudka Filip  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
Gr D Kata dziewcząt, 2005-2004 do 6kyu
     
 1.  Rzeszot Jagoda  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Bierzyńska Aleksandra  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Długosz Marta  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
Gr D Kata chłopców, 2005-2004 do 6kyu
     
 1.  Mosakowski Jakub  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Frągnowski Piotr  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Maniak Witold  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
Gr D Kichon-ippon-kumite dziewcząt, 2005-2004 do 6kyu
     
 1.  Bierzyńska Aleksandra  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Matusiak Maja  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Rzeszot Jagoda  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Gr D Kichon-ippon-kumite chłopców, 2005-2004 do 6kyu
     
 1.  Mosakowski Jakub  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Szymczak Mateusz  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Frągnowski Piotr  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Gr E Kata dziewcząt, 2005-2004 do 5kyu
     
 1.  Antosik Iza  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Stefańska Martyna  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Staniak Oliwia  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
Gr E Kata chłopców, 2005-2004 do 5kyu
     
 1.  Łuczak Piotr  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Jercha Michał  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Biniewicz Adam  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
Gr E Kichon-ippon-kumite dziewcząt, 2005-2004 do 5kyu
     
 1.  Staniak Oliwia  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Kujawa Weronika  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Stefańska Martyna  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Gr E Kichon-ippon-kumite chłopców, 2005-2004 do 5kyu
     
 1.  Łuczak Piotr  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Biniewicz Adam  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Kotas Marcel  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
Gr F Kata dziewcząt, 2003-2002 do 6kyu
     
 1.  Gierowska Wiktoria  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Czachowska Zuzanna  KS "FENIKS" WARSZAWA
 3.  Bugajska Aleksandra  KS "FENIKS" WARSZAWA
     
     
Gr F Kichon-ippon-kumite dziewcząt, 2003-2002 do 6kyu
     
 1.  Gierowska Wiktoria  
 2.  Głuchowska Alicja  KS "FENIKS" WARSZAWA
 3.  Czachowska Zuzanna  KS "FENIKS" WARSZAWA
     
     
Gr G Kata dziewcząt, 2003-2002 do 6kyu
     
 1.  Warchowska Natalia  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Surmiak Julia  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Telejko Julia  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Gr G Kata chłopców, 2003-2002 do 6kyu
     
 1.  Szepietowski Adam  „DRAGON” ŁÓDŹ
 2.  Gajewski Tymon  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.    
     
     
Gr G Kumite dziewcząt, 2003-2002 do 6kyu
     
 1.  Telejko Julia  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Warchowska Natalia  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Krokosz Julia  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
Gr G Kumite chłopców, 2003-2002 do 6kyu
     
 1.  Gajewski Tymon  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  Szepietowski Adam  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.    
     
     
Gr I Kata dziewcząt, 2001-2000 od 5kyu
     
 1.  Kowalczyk Patrycja  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Czechowicz Marta  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Brzezińska Adrianna  KS "FENIKS" WARSZAWA
     
     
Gr I Kata chłpców, 2001-2000 od 5kyu
     
 1.  Kołakowski Adam  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Karolczyk Szymon  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Kuklewicz Wiktor  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
Gr I Kumite dziewcząt, 2001-2000 od 5kyu
     
 1.  Kowalczyk Patrycja  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Czechowicz Marta  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Chadaj Magdalena  KS "FENIKS" WARSZAWA
     
     
Gr I Kumite chłpców, 2001-2000 od 5kyu
     
 1.  Karolczyk Szymon  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Kuklewicz Wiktor  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Kołakowski Adam  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
 
     
 1.    
 2.    
 3.    
     
     
 
     
 1.    
 2.    
 3.