Kalendarz na 2017

 

 






 


Wyniki XX OTWARTY GWIAZDKOWY TURNIEJ KARATE W PODDĘBICACH

 

 
Wyniki XX OTWARTY GWIAZDKOWY TURNIEJ KARATE W PODDĘBICACH
 
 
 
   Zawody sędziowali:
     
   Maciej Grubski  6 DAN Poddębice – sędzia główny
   Karol Wiśniewski  3 DAN Brodnica  
   Krzysztof Gorzki  3 DAN Brodnica  
   Piotr Folek  2 DAN Warszawa  
   Aneta Kalenik  2 DAN Łęczyca  
   Marta Domagalska  1 DAN Brodnica  
   Jakub Domagalski  1 DAN Brodnica  
   Grzegorz Wieczorkowski  1 DAN Łęczyca  
         
         
         
         
     
   Wyniki Mistrzostw:
     
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW GR. A
     
 1.  Dudka Miłosz  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Szymański Maciej  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.    
     
     
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW GR. A
     
 1.  Dudka Miłosz  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Szymański Maciej  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.    
     
     
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT GR. B
     
 1.  Krzemińska Zuzanna  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  Gorzki Zuzanna  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Misiaczyk Julia  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT GR. B
     
 1.  Krzemińska Zuzanna  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  Gorzki Zuzanna  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Misiaczyk Julia  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW GR. B
     
 1.  Pietrzak Igor  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Głodek Wiktor  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Kuropatwa Wiktor  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW GR. B
     
 1.  Banasiak Kacper  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Pietrzak Igor  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Głodek Wiktor  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT GR. D
     
 1.  Lewandowska Martyna  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Rybak Maria  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.    
     
     
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT GR. D
     
 1.  Rybak Maria  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Lewandowska Martyna  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.    
     
     
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW GR. D
     
 1.  Mosakowski Jakub  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Pietrzak Alan  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Frągnowski Piotr  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW GR. D
     
 1.  Pik Artur  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Mosakowski Jakub  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Pietrzak Alan  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT GR. E
     
 1.  Kuropatwa Ewelina  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  Śliwińska Zuzanna  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Ciołek Magdalena  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT GR. E
     
 1.  Śliwińska Zuzanna  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Matusiak Maja  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Szymczak Wiktoria  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW GR. E
     
 1.  Kacprzak Radomił  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  Łuczak Piotr  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Dudka Filip  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW GR. E
     
 1.  Łuczak Piotr  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Dudka Filip  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Mintus Łukasz  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT GR. G
     
 1.  Stefańska Martyna  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Antosik Iza  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Bierzyńska Aleksandra  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT GR. G
     
 1.  Stefańska Martyna  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Staniak Oliwia  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Antosik Iza  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
KUMITE INDYWIDUALNE KOBIET
     
 1.  Kowalczyk Patrycja  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Czechowicz Marta  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Galant Aleksandra  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
KATA INDYWIDUALNE KOBIET
     
 1.  Kowalczyk Patrycja  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Krokosz Julia  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Czechowicz Marta  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
KUMITE INDYWIDUALNE MĘCZYZN
     
 1.  Domagalski Jakub  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Gajewski Tymon  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Kuklewicz Wiktor  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
KATA INDYWIDUALNE MĘCZYZN
     
 1.  Wieczorkowski Grzegorz  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Domagalski Jakub  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Gajewski Tymon  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE