Kalendarz na 2017

 

 






 


Wyniki XVIII Mistrzostw CPSiR DRAGON o Puchar Burmistrza w Karate Shotokan NSKF - 2 kwietnia 2016r.

 

Wyniki XVIII Mistrzostw CPSiR DRAGON o Puchar Burmistrza w Karate Shotokan NSKF
 
W dniu 2 kwietnia 2016r. w Poddębicach odbyły się XVIII Mistrzostwa CPSiR DRAGON o Puchar Burmistrza Miasta Poddębice w Karate Shotokan NSKF. Najlepszymi zawodnikami mistrzostw zostali: Najlepsza zawodniczka do 14 lat: Zuzanna Śliwińska - Brodnica - 2 złote medale Najlepszy zawodnik do 14 lat: Jakub Moskaowski - Brodnica - 2 złote medale Najlepsza zawodniczka powyżej 14 lat: Julia Krokosz - Uniejów - I kumite, III kata Najlepszy zawodnik powyżej 14 lat: Jakub Domagalski - Brodnica - I kumite, II kata
 
   Zawody sędziowali:
     
   Maciej Grubski  6 DAN Poddębice – sędzia główny
   Maja Ostrowska  4 DAN Uniejów  
   Mateusz Gralka  3 DAN Uniejów  
   Aneta Kalenik  2 DAN Poddębice  
   Piotr Folek  2 DAN Warszawa  
   Mariusz Galant  1 DAN Łęczyca  
   Jakub Domagalski  1 DAN Brodnica  
   Grzegorz Wieczorkowski  1 DAN Łęczyca  
   Szymon Karolczyk  1 DAN Brodnica  
         
         
         
     
   Wyniki Mistrzostw:
     
Kata indywidualne dziewcząt grupa B do 6 kyu
     
 1.  Maria Rybak  MUKSK "SHOTOKAN" RYPIN
 2.  Gabriela Siwirska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Julia Misiaczyk  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
Kata indywidualne chłopców grupa B do 6 kyu
     
 1.  Kacper Banasiak  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Wiktor Głodek  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Wiktor Kuropatwa  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
Kata indywidualne chłopców grupa C + E od 5 kyu
     
 1.  Adam Biniewicz  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Artur Pik  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Marcel Kotas  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
Kata indywidualne dziewcząt grupa D do 6 kyu
     
 1.  Zuzanna Śliwińska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Maria Granosik  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Magdalena Ciołek  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
Kata indywidualne chłopców grupa D do 6 kyu
     
 1.  Jakub Mosakowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Łukasz Mintus  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Maksymilian Błaszczyk  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
Kata indywidualne dziewcząt grupa E od 5 kyu
     
 1.  Agata Rochowicz  MUKSK "SHOTOKAN" RYPIN
 2.  Jagoda Rzeszot  MUKSK "SHOTOKAN" RYPIN
 3.  Marta Długosz  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
Kata indywidualne chłopców grupa F
     
 1.  Mateusz Szymczak  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Patryk Bedliński  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.    
     
     
Kata indywidualne dziewcząt grupa F
     
 1.  Dominika Liszewska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Amelia Głowacka  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.    
     
     
Kata indywidualne dziewcząt grupa G
     
 1.  Weronika Kujawa  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Iza Antosik  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Martyna Stefańska  MUKSK "SHOTOKAN" RYPIN
     
     
Kata indywidualne chłopców grupa G
     
 1.  Piotr Łuczak  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Michał Jercha  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.    
     
     
Kata indywidualne dziewcząt grupa H + J
     
 1.  Magdalena Chadaj  KS "FENIKS" WARSZAWA
 2.  Hanna Sowa  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Adrianna Brzezińska  KS "FENIKS" WARSZAWA
     
     
Kata indywidualne chłopców grupa I
     
 1.  Adam Kołakowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Tymon Gajewski  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.    
     
     
Kata indywidualne kobiet
     
 1.  Patrycja Kowalczyk  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Sandra Chmielewska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Julia Krokosz  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
Kata indywidualne mężczyzn
     
 1.  Grzegorz Wieczorkowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Jakub Domagalski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Szymon Karolczyk  MUKSK "SHOTOKAN" RYPIN
     
     
Kumite indywidualne dziewcząt grupa B do 6 kyu
     
 1.  Gabriela Siwirska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Maria Rybak  MUKSK "SHOTOKAN" RYPIN
 3.  Julia Misiaczyk  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
Kumite idywidualne chłopców grupa B do 6 kyu
     
 1.  Kacper Banasiak  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Wiktor Kuropatwa  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Wiktor głodek  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
Kumite indywidualne dziewcząt grupa D do 6 kyu
     
 1.  Zuzanna Śliwińska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Magdalena Ciołek  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Maria Granosik  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
Kumite idywidualne chłopców grupa D do 6 kyu
     
 1.  Jakub Mosakowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Radomir Kacprzak  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Dominik Pyciak  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
Kumite indywidualne dziewcząt grupa E od 5 kyu
     
 1.  Agata Rochowicz  MUKSK "SHOTOKAN" RYPIN
 2.  Jagoda Rzeszot  MUKSK "SHOTOKAN" RYPIN
 3.  Marta Długosz  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
Kumite indywidualne chłopców grupa C + E od 5 kyu
     
 1.  Artur Pik  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Marcel Kotas  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Adam Biniewicz  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
Kumite indywidualne dziewcząt grupa F
     
 1.  Dominika Liszewska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Amelia Głowacka  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.    
     
     
Kumite indywidualne chłopców grupa F
     
 1.  Mateusz Szymczak  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Patryk Bedliński  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.    
     
     
Kumite indywidualne dziewcząt grupa G
     
 1.  Martyna Stefańska  MUKSK "SHOTOKAN" RYPIN
 2.  Oliwia Staniak  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Aleksandra Bierzyńska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
Kumite indywidualne chłopców grupa G
     
 1.  Piotr Łuczak  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Michał Jercha  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.    
     
     
Kumite indywidualne dziewcząt grupa H
     
 1.  Adrianna Brzezińska  KS "FENIKS" WARSZAWA
 2.  Magdalena Chadaj  KS "FENIKS" WARSZAWA
 3.    
     
     
Kumite indywidualne dziewcząt grupa I
     
 1.  Julia Krokosz  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Marta Czechowicz  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Natalia Grudniak  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
Kumite indywidualne chłopców grupa I
     
 1.  Adam Kołakowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Tymon Gajewski  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.    
     
     
Kumite indywidualne kobiet
     
 1.  Magdalena Durys  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Urszula Olędzka  KS "FENIKS" WARSZAWA
 3.    
     
     
Kumite indywidualne mężczyzn
     
 1.  Jakub Domagalski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Grzegorz Wieczorkowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Szymon Karolczyk  MUKSK "SHOTOKAN" RYPIN
     
     
 
     
 1.    
 2.    
 3.