Kalendarz na 2017

 

 






 


Wyniki XVIII Gwiazdkowego Otwartego Turnieju Karate Shotokan NSKF 2014

 

 
   Zawody sędziowali:
     
   Maciej Grubski  6 DAN Poddębice – sędzia główny
   Maja Ostrowska  4 DAN Uniejów  
   Mateusz Gralka  3 DAN Uniejów  
   Zbigniew Kocoń  2 DAN Łęczyca  
   Mariusz Galant  1 DAN Łęczyca  
   Aneta Kalenik  2 DAN Łęczyca  
   Karol Wiśniewski  2 DAN Brodnica  
   Krzysztof Gorzki  2 DAN Brodnica  
   Dariusz Kowalkowski  1 DAN Brodnica  
   Piotr Folek  1 DAN Warszawa  
   Wojciech Olczak  1 DAN Poddębice-sędzia medyczny  
         
     
   Wyniki Mistrzostw:
     
I KROK
     
 1.  ŚLIWIŃSKA ZUZANNA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  LEWANDOWSKA MARTYNA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA / RYPIN
 3.  KACPRZYKOWSKA NADIA  EXTREME FIGHT CLUB SIERADZ
     
     
GRUPA A - KATA IND., GRUPA ŁĄCZONA
     
 1.  KASIERSKA KATARZYNA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  PIK ARTUR  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  KASPRZYKOWSKA NADIA  EXTREME FIGHT CLUB SIERADZ
     
     
GRUPA B - KATA IND.DZIEWCZĄT
     
 1.  ROCHOWICZ AGATA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  GRANOSIK MARIA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  CIOŁEK MAGDALENA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
GRUPA B- KATA IND. CHŁOPCÓW
     
 1.  DUDKA FILIP  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  MINTUS ŁUKASZ  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  GAWLIK WITOLD  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
GRUPA C - KATA IND. CHŁOPCÓW
     
 1.  BINIEWICZ ADAM  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  KĄPIELSKI BARTOSZ  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  KOTAS MARCEL  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
GRUPA D - KATA IND. DZIEWCZĄT
     
 1.  BIERZYŃSKA ALEKSANDRA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  KOPER JULIA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.    
     
     
GRUPA D - KATA IND. CHŁOPCÓW
     
 1.  ROGOZIŃSKI MATEUSZ  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  JANDUŁA KONRAD  EXTREME FIGHT CLUB SIERADZ
 3.  GZIK PATRYK  EXTREME FIGHT CLUB SIERADZ
     
     
GRUPA E - KATA IND. DZIEWCZĄT
     
 1.  KUJAWA WERONIKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  JAWORSKA WIKTORIA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  STANIAK OLIWIA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
GRUPA E - KATA IND. CHŁOPCÓW
     
 1.  SZEPIETOWSKI ADAM  „DRAGON” ŁÓDŹ
 2.  ŁUCZAK PIOTR  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  PALUSZKIEWICZ JAKUB  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
     
GRUPY F+G - KATA IND. CHŁOPCÓW
     
 1.  KOŁAKOWSKI ADAM  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  GAJEWSKI TYMON  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  BIERZYŃSKI BARTOSZ  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
GRUPA G - KATA IND. DZIEWCZĄT
     
 1.  KOWALCZYK PATRYCJA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  CHMIELEWSKA SANDRA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  CZECHOWICZ MARTA  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
GRUPY H +I + J - KATA IND. DZIEWCZĄT
     
 1.  PŁOSZYŃSKA ANNA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  RACZYŃSKA NATALIA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  SOWA HANNA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
GRUPA I + J - KATA IND. CHŁOPCÓW
     
 1.  DOMAGALSKI JAKUB  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  WIECZORKOWSKI GRZEGORZ  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  KUKLEWICZ WIKTOR  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
GRUPA A+B - KUMITE KIHON IPPON CHŁOPCÓW
     
 1.  DUDKA FILIP  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  GAWLIK WITOLD  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  JAWORSKI JAKUB  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
GRUPA B - KIHON IPPON KUMITE DZIEWCZĄT
     
 1.  GRANOSIK MARIA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  ROCHOWICZ AGATA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  RZESZOT JAGODA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
GRUPA C - KIHON IPPON KUMITE CHŁOPCÓW
     
 1.  KOTAS MARCEL  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  BINIEWICZ ADAM  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.    
     
     
GRUPA E - KIHON IPPON KUMITE DZIEWCZĄT
     
 1.  STEFAŃSKA MARTYNA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  KUJAWA WERONIKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  DURAJ ALEKSANDRA  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
     
GRUPA E - KIHON IPPON KUMITE CHŁOPCÓW
     
 1.  SZEPIETOWSKI ADAM  „DRAGON” ŁÓDŹ
 2.  PALUSZKIEWICZ JAKUB  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.  ŁUCZAK PIOTR  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
GRUPA G - KIHON IPPON KUPITE DZIEWCZĄT
     
 1.  CHMIELEWSKA SANDRA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  KROKOSZ JULIA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  KOWALCZYK PATRYCJA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
GRUPY F+G - KUMITE SHOBU NIHON CHŁOPCÓW
     
 1.  GAJEWSKI TYMON  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  BIERZYŃSKI BARTOSZ  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  KOŁAKOWSKI ADAM  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
GRUPY F+G - KIHON IPPON KUMITE CHŁOPCÓW
     
 1.  KOŁAKOWSKI ADAM  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  GAJEWSKI TYMON  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.    
     
GRUPY H+I+J KIHON IPPON KUMITE DZIEWCZĄT
     
 1.  PŁOSZYŃSKA ANNA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  RACZYŃSKA NATALIA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  SOWA HANNA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
GRUPY I+J - KUMITE IND. CHŁOPCÓW
     
 1.  DOMAGALSKI JAKUB  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  WIECZORKOWSKI GRZEGORZ  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  WLAŹLAK MACIEJ  EXTREME FIGHT CLUB SIERADZ
     
     
GRUPA A - KUMITE SHOBU NIHON - GRUPA ŁĄCZONA
     
 1.  PIKI ARTUR  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  ROGOZIŃSKI MARCEL  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  FILIPKOWSKI ŁUKASZ  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
GRUPA B - KUMITE SHOBU NIHON DZIEWCZĄT
     
 1.  ROCHOWICZ AGATA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  JAWORSKA ALEKSANDRA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  RZESZOT JAGODA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA / RYPIN
     
     

 

     
GRUPA B - KUMITE NIHON SHOBU CHŁOPCÓW
     
 1.  GAWLIK WITOLD  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  BŁASZCZYK MAKSYMILIAN  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  JAWORSKI JAKUB  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
GRUPA C - KUMITE SHOBU NIHON CHŁOPCÓW
     
 1.  KOTAS MARCEL  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  BINIEWICZ ADAM  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  KĄPIELSKI BARTOSZ  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
GRUPA D - KUMITE SHOBU NIHON DZIEWCZĄT
     
 1.  GIEROWSKA WIKTORIA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  BIERZYŃSKA ALEKSANDRA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.    
     
     
GRUPA D - KUMITE SHOBU NIHON CHŁOPCÓW
     
 1.  JANDUŁA KONRAD  EXTREME FIGHT CLUB SIERADZ
 2.  ŚLIWIŃSKI MATEUSZ  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  BEDLIŃSKI PATRYK  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
GRUPA E - KUMITE SHOBU NIHON DZIEWCZĄT
     
 1.  STEFAŃSKA MARTYNA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA / RYPIN
 2.  STANIA OLIWIA  
 3.  ANTOSIK IZABELA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
GRUPA E - KUMITE SHOBU NIHON CHŁOPCÓW
     
 1.  MICKIEWICZ ADAM  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  PALUSZKIEWICZ JAKUB  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.  ŁUCZAK PIOTR  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
GRUPA G - KUMITE SHOBU NIHON DZIEWCZĄT
     
 1.  CZECHOWICZ MARTYNA  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  CHMIELEWSKA SANDRA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  KOWALCZYK PATRYCJA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW