Kalendarz na 2017

 

 






 


Wyniki TURNIEJU LETNIEJ AKADEMII KARATE NSKF, KSIĘŻE MŁYNY 2014

 

NA ZAKOŃCZENIE LETNIEJ AKADEMII KARATE ODBYŁ SIĘ TURNIEJ, W KTÓRYM UDZIAŁ WZIĘLI WSZYSCY UCZESTNICY.
 
   Zawody sędziowali:
     
   MACIEJ GRUBSKI  6 DAN Poddębice – sędzia główny
   MAJA OSTROWSKA  4 DAN Poddębice  
   IRENA KOŁAKOWSKA  3 DAN Poddębice  
   MATEUSZ GRALKA  3 DAN Uniejów  
   ANETA KALENIK  2 DAN Łęczyca  
   MICHAŁ KRZEMIŃSKI  1 DAN    
   KAROL WIŚNIEWSKI  2 DAN    
   ROBERT MOSKWA  2 DAN    
   i asystenci      
         
   Wyniki Mistrzostw:
     
NAJMŁODSI, DO 9 LAT, KATA
     
 1.  ŁUKASZ MINTUS  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  ARTUR PIK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  MARIA GRANOSIK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
NAJMŁODSI, DO 9 LAT, KUMITE
     
 1.  MARIA GRANOSIK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  ŁUKASZ MINTUS  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  ARTUR PIK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
9-11 LAT, 9-7 KYU, KATA
     
 1.  MATEUSZ ROGOZIŃSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  KAROLINA SZCZEPAŃSKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  DOMINIK DOMAGALSKI  KARATESTARS WARSZAWA
     
     
9-11 LAT, 9-7 KYU, KUMITE
     
 1.  MATEUSZ ROGOZIŃSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  DOMINIK DOMAGALSKI  KARATESTARS WARSZAWA
 3.  ALEKSANDRA JAWORSKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
9-11 LAT, 6-5 KYU, KATA DZIEWCZĄT
     
 1.  WIKTORIA JAWORSKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  MARTYNA STEFAŃSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  IZA ANTOSIK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
9-11 LAT, 6-5 KYU, KUMITE DZIEWCZĄT
     
 1.  MARTYNA STEFAŃSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  WIKTORIA JAWORSKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  ALEKSANDRA DURAJ  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
     
9-11 LAT, 6-5 KYU, KATA CHŁOPCÓW
     
 1.  ADAM SZEPIETOWSKI  „DRAGON” ŁÓDŹ
 2.  ADAM MICKIEWICZ  KARATESTARS WARSZAWA
 3.  MATEUSZ OWCZAREK  KARATESTARS WARSZAWA
     
     
9-11 LAT, 6-5 KYU, KUMITE CHŁOPCÓW
     
 1.  ADAM SZEPIETOWSKI  „DRAGON” ŁÓDŹ
 2.  ADAM MICKIEWICZ  KARATESTARS WARSZAWA
 3.  PIOTR ŁUCZAK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
JUNIORKI, KATA DZIEWCZĄT
     
 1.  MARTA DOMAGALSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  ANNA PŁOSZYŃSKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  KAROLINA STRZELCZYK  KARATESTARS WARSZAWA
     
     
JUNIORKI, KUMITE DZIEWCZĄT
     
 1.  KAROLINA STRZELCZYK  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  ANNA PŁOSZYŃSKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  NATALIA RACZYŃSKA  
     
     
JUNIORZY, KATA CHŁOPCÓW
     
 1.  JAKUB DOMAGALSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  BARTŁOMIEJ ZABOROWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  GRZEGORZ WIECZORKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
JUNIORZY KUMITE CHŁOPCÓW
     
 1.  JAKUB DOMAGALSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  GRZEGORZ WIECZORKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  FILIP ZDZIARSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
SENIORKI, KATA KOBIET
     
 1.  MAJA OSTROWSKA  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  IRENA KOŁAKOWSKA  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  ANETA KALENIK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
SENIORKI KUMITE KOBIET
     
 1.  MAJA OSTROWSKA  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  IRENA KOŁAKOWSKA  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  URSZULA OLĘDZKA  KARATESTARS WARSZAWA
     
     
SENIORZY, KATA MĘŻCZYZN
     
 1.  MATEUSZ GRALKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  KAROL WIŚNIEWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  ROBERT MOSKWA  KARATESTARS WARSZAWA
     
     
SENIORZY, KUMITE MĘŻCZYZN
     
 1.  MATEUSZ GRALKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  MICHAŁ KRZEMIŃSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  KAROL WIŚNIEWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA