Kalendarz na 2017

 

 






 


Wyniki turniejów

GRUPA WIEKOWA DO 10 LAT
DZIEWCZĘTA
CHŁOPCY
SPRAWNOŚĆ
STRZELANIE
SPRAWNOŚĆ
STRZELANIE
I m-ce ZUZANNA PIETRUCHA
II m-ce MAJA TRZEBIŃSKA
III m-ce ALEKSANDRA DURAJ
I m-ce ALEKSANDRA DURAJ
II m-ce ZUZANNAPIETRZUCHA
III m-ce JULIA GRALAK
I m-ce HUBERT KRYSIŃSKI
II m-ce ADAM MICKIEWICZ
III m-ce MATEUSZ OWCZAREK
I m-ce MACIEJ JÓZWIK
II m-ce HUBERT KRYSIŃKI
III m-ce JAKUB GORĄCY
GRUPA WIEKOWA OD 11 LAT
DZIEWCZĘTA
CHŁOPCY
SPRAWNOŚĆ
STRZELANIE
          SPRAWNOŚĆ
STRZELANIE
I m-ce JOANNA STELMACH
II m-ce ANNA PŁOSZYŃSKA
III m-ce KAROLINA STRZELCZK
I m-ce ALEKSANDRA PIETRUCHA
II m-ce ANNA PŁOSZYŃSKA
III m-ce LILIANNA MANIAK
 
I m-ce BARTŁOMIEJ ZABOROWSKI
II m-ce HUBERT STRUMIŃSKI
III m-ce BARTŁOMIEJ URBANIAK
I m-ce JAKUB DOMAGALSKI
II m-ce JAKUB URBANIAK
III m-ce KAMIL BIELAWSKI
 
 
           
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TURNIEJ KARATE SHOTOKAN NSKF – ROZEWIE 2013
GRUPA DO 10 LAT
DZIEWCZĘTA – KATA
I m-ce ZUZANNA PIETRUCHA (BASSAI UNIEJÓW)
II m-ce ALEKSANDRA DURAJ (DRAGON ŁÓDŹ)
III m-ce WIKTORIA JAWORSKA (IPPON ŁĘCZYCA)
DZIEWCZĘTA – KUMITE
I m-ce ZUZANNA PIETRUCHA (BASSAI UNIEJÓW)
II m-ce ALEKSANDRA DURAJ (DRAGON ŁÓDŹ)
III m-ce WIKTORIA JAWORSKA (IPPON ŁĘCZYCA)
CHŁOPCY – KATA
I m-ce HUBERT KRYSIŃSKI (KARATE STARS WARSZAWA)
II m-ce ADAM SZEPIETOWSKI (DRAGON ŁODŹ)
III m-ce MATEUSZ OWCZAREK (KARATE STARS WARSZAWA)
CHŁOPCY – KUMITE
I m-ce HUBERT KRYSIŃSKI (KARATE STARS WARSZAWA)
II m-ce JAKUB GORĄCY (DRAGON PODDĘBICE)
III m-ce BARTOSZ MARCINIAK (DRAGON ŁODŹ)
GRUPA OD 11 LAT
DZIEWCZĘTA – KATA
I m-ce MARTA DOMAGALSKA (SHOTOKAN BRODNICA)
II m-ce PATRYCJA KOWALCZYK (BASSAI UNIEJÓW)
III m-ce JOANNA STELMACH (BASSAI UNIEJÓW)
 
DZIEWCZĘTA – KUMITE
I m-ce MARTA DOMAGALSKA (SHOTOKAN BRODNICA)
II m-ce ANNA PŁOSZYŃSKA (BASSAI UNIEJÓW)
III m-ce KAROLINA STRZELCZYK (KARATE STARS WARSZAWA)
CHŁOPCY, 9-7 KYU – KATA
I m-ce DAMIAN BIENIAS (DRAGON PODDĘBICE)
II m-ce WIKTOR KUKLEWICZ (DRAGON PODDĘBICE)
III m-ce JAKUB URBANIAK (BASSAI UNIEJÓW)
CHŁOPCY, 6-1 KYU – KATA
I m-ce JAKUB DOMAGALSKI (SHOTOKAN BRODNICA)
II m-ce GRZEGORZ WIECZORKOWSKI (IPPON ŁĘCZYCA)
III m-ce BARTŁOMIEJ ZABOROWSKI (SHOTOKAN BRODNICA)
CHŁOPCY, 6-1 KYU – KUMITE
I m-ce JAKUB DOMAGALSKI (SHOTOKAN BRODNICA)
II m-ce BARTŁOMIEJ ZABOROWSKI (SHOTOKAN BRODNICA)
III m-ce FILIP ZDZIARSKI (SHOTOKAN BRODNICA)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TURNIEJ KARATE COMBAT KUMITE – ROZEWIE 2013
 
I m-ce KAROL BIELAWSKI (BASSAI UNIEJÓW)
II m-ce KAMIL BIELAWSKI (BASSAI UNIEJÓW)
III m-ce HUBERT STRUMIŃSKI (EFC SIERADZ)