Kalendarz na 2017

 

 






 


Wyniki oraz galeria zdjęć z XVI Mistrzostw CPSiR Dragon

No flash player!

It looks like you don't have flash player installed. Click here to go to Macromedia download page.


Powered by Flash Gallery

 

 

 

 

Wyniki XVI Mistrzostw CPSiR "Dragon" o Puchar Burmistrza Poddębic w Karate Shotokan NSKF Polska - Poddębice, dn. 22.03.2014r.
 
 
 
   Zawody sędziowali:
     
   Maciej Grubski  6 DAN Poddębice – sędzia główny
   Maja Ostrowska  4 DAN Uniejów  
   Mateusz Gralka  2 DAN Uniejów  
   Aneta Kalenik  2 DAN Łęczyca  
   Robert Moskwa  2 DAN Warszawa  
   Wojciech Olczak  1 DAN Poddębicesędzia medyczny  
         
   Wyniki Mistrzostw:
     
KATA DZIEWCZĄT, 2005-2006, DO 6 KYU
     
 1.  JAGODA RZESZOT  RYPIN
 2.  ALEKSANDRA JAWORSKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  MARIA GRANOSIK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
KATA CHŁOPCÓW, 2005-2006, DO 6 KYU
     
 1.  GRACJAN MADAJSKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  ADAM BINIEWICZ  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  DOMINIK DOMAGALSKI  KARATESTARS WARSZAWA
     
     
KATA DZIEWCZĄT, 2003-2004, DO 6 KYU
     
 1.  OLIWIA STANIAK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  ALEKSANDRA LEŚKIEWICZ  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  IZABELA ANTOSIK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
KATA CHŁOPCÓW, 2001-2002, OD 5 KYU, KAT. ŁĄCZONA
     
 1.  ADAM SZEPIETOWSKI  „DRAGON” ŁÓDŹ
 2.  ADAM KOŁAKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  HUBERT KRYSIŃSKI  KARATESTARS WARSZAWA
     
     
KATA DZIEWCZĄT, 2001-2002, DO 6 KYU
     
 1.  NATALIA GRUDNIAK  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  JULIA KROKOSZ  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  MARTA CZECHOWICZ  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
KATA CHŁOPCÓW, 2001-2002, DO 6 KYU, KAT. ŁĄCZONA
     
 1.  WIKTOR KUKLEWICZ  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  MICHAŁ JERCHA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  KACPER SZYMANOWSKI  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
KATA DZIEWCZĄT, 2001-2002 OD 5 KYU
     
 1.  PATRYCJA KOWALCZYK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  SANDRA CHMIELEWSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  JULIA TELEJKO  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
KATA DZIEWCZĄT, 2000-1997, OD 5 KYU, KAT. ŁĄCZONA
     
 1.  MARTA DOMAGALSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  KAROLINA STRZELCZYK  KARATESTARS WARSZAWA
 3.  JOANNA STELMACH  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
KATA CHŁOPCÓW, 1999-2000, OD 5 KYU
     
 1.  JAKUB DOMAGALSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  GRZEGORZ WIECZORKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.    
     
     
KUMITE SHOBU NIHON DZIEWCZĄT, 2005-2006, DO 6 KYU
     
 1.  ALEKSANDRA JAWORSKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  MAGDALENA CIOŁEK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  KAROLINA SZCZEPAŃSKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
KUMITE SHOBU NIHON CHŁOPCÓW, 2005-2006, DO 6 KYU
     
 1.  JAKUB JAWORSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  BARTOSZ KĄPIELSKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  GRACJAN MADAJSKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
KUMITE SHOBU NIHON DZIEWCZĄT, 2003-2004, DO 6 KYU
     
 1.  WIKTORIA GIEROWSKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  WERONIKA RATAJCZYK  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  IZABELA ANTOSIK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
KUMITE SHOBU NIHON CHŁOPCÓW, 2001-2002, DO 6 KYU, KAT. ŁĄCZONA
     
 1.  WIKTOR KUKLEWICZ  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  BARTOSZ BIERZYŃSKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  MICHAŁ JERCHA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
KUMITE SHOBU NIHON CHŁOPCÓW, 2001-2002, OD 5 KYU, KAT. ŁĄCZONA
     
 1.  HUBERT KRYSIŃSKI  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  ADAM MICKIEWICZ  KARATESTARS WARSZAWA
 3.  ADAM KOŁAKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
KUMITE SHOBU NIHON DZIEWCZĄT, 2001-2002, DO 6 KYU
     
 1.  MARTA CZECHOWICZ  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  JULIA KROKOSZ  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  NATALIA GRUDNIAK  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
KUMITE SHOBU NIHON DZIEWCZĄT, 2001-2002, OD 5 KYU
     
 1.  PATRYCJA KOWALCZYK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  JULIA TELEJKO  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  SANDRA CHMIELEWSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
KUMITE IND. DZIEWCZĄT, 2000-1997, OD 5 KYU
     
 1.  MARTA DOMAGALSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  ANNA PŁOSZYŃSKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  NATALIA RACZYŃSKA  RYPIN
     
     
KUMITE IND. MĘŻCZYZN
     
 1.  JAKUB DOMAGALSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  ROBERT MOSKWA  KARATESTARS WARSZAWA
 3.  GRZEGORZ WIECZORKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA