Kalendarz na 2017

 

 






 


Wyniki Obozowego Turnieju Karate NSKF Polska - Rozewie 2012

 

 
 
Podczas Obozu Szkoleniowo - Rekreacyjno - Sportowego odbył się Turniej Karate Shotokan NSKF Polska. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: do 10 lat. od 11 lat oraz seniorzy.
 
   Zawody sędziowali:
     
   Maciej Grubski  6 DAN Poddębice – sędzia główny
   Maja Ostrowska  4 DAN Uniejów  
   Irena Kołakowska  3 DAN Warszawa  
   Piotr Sawicki  3 DAN Warszawa  
   Krzysztof Gorzki  2 DAN Brodnica  
   Mateusz Gralka  2 DAN Uniejów  
   Aneta Kalenik  2 DAN Łęczyca  
   Dariusz Kowalkowski  1 DAN Brodnica  
   Robert Moskwa  1 DAN Warszawa  
   Michał Krzemiński  1 DAN Łęczyca  
         
   Wyniki Mistrzostw:
     
KATA IND. DZIEWCZĄT DO 10 LAT
     
 1.  Zuzanna Pietrucha  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Martyna Kliś  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Wiktoria Spychała  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KATA IND. CHŁOPCÓW DO 10 LAT
     
 1.  Hubert Krysiński  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Maciej Józwik  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Adam Szepietowski  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
KUMITE IND. DZIEWCZĄT DO 10 LAT
     
 1.  Zuzanna Pietrucha  „DRAGON” ŁÓDŹ
 2.  Martyna Kliś  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Aleksandra Duraj  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.  Wiktoria Spychała  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KUMITE IND. CHŁOPCÓW DO 10 LAT
     
 1.  Hubert Krysiński  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Maciej Józwik  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Piotr Łuczak  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Adam Szepietowski  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
KATA IND. DZIEWCZĄT OD 11 LAT
     
 1.  Jagienka Wójcik  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Marta Domagalska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Lidia Tomaszak  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KATA IND. CHŁOPCÓW OD 11 LAT
     
 1.  Grzegorz Wieczorkowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Jakub Domagalski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Jędrzej Wójcik  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KUMITE IND. DZIEWCZĄT OD 11 LAT
     
 1.  Marta Domagalska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Jagienka Wójcik  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Lidia Tomaszak  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Aleksandra Galant  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KUMITE IND. CHŁOPCÓW OD 11 LAT
     
 1.  Jakub Domagalski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Jędrzej Wójcik  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Adam Kołakowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Filip Zdziarski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KATA IND. KOBIET
     
 1.  Maja Ostrowska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Irena Kołakowska  DRAGON WARSZAWA
 3.  Aneta Kalenik  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KATA IND. MĘŻCZYZN
     
 1.  Mateusz Gralka  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Karol Wiśniewski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Krzysztof Gorzki  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KUMITE IND. KOBIET
     
 1.  Maja Ostrowska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Irena Kołakowska  DRAGON WARSZAWA
 3.  Aneta Kalenik  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KUMITE IND. MĘŻCZYZN
     
 1.  Michał Krzemiński  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Karol Wiśniewski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Mateusz Gralka  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Dariusz Kowalkowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA