Kalendarz na 2017

 

 






 


Wyniki IV Otwartych Mistrzostw Łęczycy w Karate Shotokan NSKF o Puchar Burmistrza Łęczycy 19.10.2013r.

 

W dniu 19.10.2013r. odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Łęczycy w Karate Shotokan NSKF Polska o Puchar Burmistrza Łęczycy. Na starcie zawodów stanęło blisko 70 zawodników i zawodniczek z klubów zrzeszonych w Związku Sportowym Karate Shotokan NSKF Polska. Zawody odbyły się w konkurencjach kata i kumite Shobu Nihon w kategoriach wiekowych z podziałem na stopnie zaawansowania.
 
   Zawody sędziowali:
     
   Maja Ostrowska  4 DAN Uniejów – sędzia główny
   Aneta Kalenik  2 DAN Łęczyca  
   Robert Moskwa  2 DAN Warszawa  
   Mariusz Galant  1 DAN Łęczyca  
   Wojciech Czas  1 DAN Poddębice  – sędzia medyczny
     
   Wyniki Mistrzostw:
     
KATEGORIA WIEKOWA - A - ur. w latach 2006 i młodsi. Kata chłopcy
     
 1.  Maksymilian Błaszczyk  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Dawid Kornat  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KATEGORIA WIEKOWA- B - ur. w latach 2003-2004. Kata dziewczęta
     
 1.  Weronika Kujawa  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Maria Bojanowska  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Izabela Antosik  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KATEGORIA WIEKOWA- B - ur. w latach 2003-2004. Kata chłopców
     
 1.  Mateusz Owczarek  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Michał Jercha  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Adam Mickiewicz  KARATESTARS WARSZAWA
     
KATEGORIA WIEKOWA- B - ur. w latach 2003-2004. Kumite Shobu Nihon dziewczęta
     
 1.  Martyna Stefańska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Izabela Antosik  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Maria Bojanowska  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Aleksandra Jaworska  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KATEGORIA WIEKOWA- B - ur. w latach 2003-2004. Kumite Shobu Nihon chłopcy
     
 1.  Michał Jercha  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Marcel Kotas  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Mateusz Kozicki  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.  Adam Biniewicz  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KATEGORIA WIEKOWA- D- ur. w latach 2002-2003. Kata dziewczęta
     
 1.  Aleksadra Duraj  „DRAGON” ŁÓDŹ
 2.  Wiktoria Jaworska  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KATEGORIA WIEKOWA- D- ur. w latach 2002-2003. Kata chłopców
     
 1.  Tymon Gajewski  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  Wiktor Wasilewski  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Eryk Skweres  Głowno
     
KATEGORIA WIEKOWA- D- ur. w latach 2002-2003. Kumite Shobu Nihon dziewczęta
     
 1.  Wiktoria Jaworska  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Aleksadra Duraj  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
KATEGORIA WIEKOWA- D- ur. w latach 2002-2003. Kumite Shobu Nihon chłopców
     
 1.  Tymon Gajewski  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  Bartosz Marciniak  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.  Wiktor Wasilewski  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Eryk Skweres  Głowno
     
KATEGORIA WIEKOWA- E- ur. w latach 2002-2003 (od 5 kyu).Kata chłopców
     
 1.  Adam Szepietowski  „DRAGON” ŁÓDŹ
 2.  Maciej Józwik  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Hubert Krysiński  KARATESTARS WARSZAWA
     
KATEGORIA WIEKOWA- E- ur. w latach 2002-2003 (od 5 kyu).Kumite Shobu Nihon chłopców
     
 1.  Hubert Krysiński  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Adam Szepietowski  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.  Maciej Józwik  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KATEGORIA WIEKOWA- E + F + G- ur. w latach 2002-2003. Kata dziewcząt
     
 1.  Patrycja Kowalczyk  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Zuzanna Pietrucha  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Sandra Chmilewska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KATEGORIA WIEKOWA- E + F + G- ur. w latach 2002-2003. Kumite Shobu Nihon dziewczęta
     
 1.  Karolina Strzelczyk  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Zuzanna Pietrucha  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Sandra Chmilewska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Julia Surmiak  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KATEGORIA WIEKOWA- F + H - ur. w latach 1996-2001. Kata chłopców
     
 1.  Dawid Gołąb  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Przemysław Głyda  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Wiktor Kuklewicz  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
KATEGORIA WIEKOWA- F + H - ur. w latach 1996-2001. Kumite Shobu Nihon cłopców
     
 1.  Dawid Gołąb  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Przemysław Głyda  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Wiktor Kuklewicz  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
KATEGORIA WIEKOWA- G + I +J - ur. w latach 1996-2001. Kata chłopców
     
 1.  Grzegorz Wieczorkowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Jakub Domagalski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Szymon Karolczyk  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KATEGORIA WIEKOWA- G + I +J - ur. w latach 1996-2001. Kumite Shobu Nihon chłopców
     
 1.  Jakub Domagalski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Grzegorz Wieczorkowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Szymon Karolczyk  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Damian Bienias  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
KATEGORIA WIEKOWA- H + J + K - ur. w latach 1996-1998. Kata dziewcząt
     
 1.  Marta Domagalska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Anna Płoszyńska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Lilianna Maniak  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
KATEGORIA WIEKOWA- H + J + K - ur. w latach 1996-1998. Kumite Shobu Nihon dziewcząt
     
 1.  Marta Domagalska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Lilianna Maniak  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Anna Płoszyńska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Natalia Raczyńska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA