Kalendarz na 2017

 

 






 


Wyniki III PUCHAR POLSKI W KARATE SHOTOKAN NSKF - 02.10.2016 r Brodnica

W dniu 02 października 2016 roku w hali widowiskowo - sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brodnicy odbył się III Puchar Polski w Karate Shotokan NSKF. Na starcie pojawiło się około 100 zawodników i zawodniczek zrzeszonych w Związku Sportowym Karate Shotokan NSKF Polska. Zawody odbywały się w konkurencjach indywidualnych, jak i zespołowych. Poziom zawodów, był bardzo wysoki. Nie brakowało emocji i efektownych walk. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach: KATA, KATA  DRUŻYNOWE, SHOBU-NIHON-KUMITE, SHOBU-IPPON-KUMITE, KIHON-IPPON-KUMITE. Kliknij zobacz wyniki.. Serdecznie dziekujemy za pomoc w organizacji imprezy sponsorom którzy udzielili wsparcia finansowego w organizacji III Pucharu Polski w Karate Shotokan. Dziękujemy również rodzicom, którzy brali czynny udział w przygotowaniach i oprawie zawodów.

 

KATA Grupa „B” dziewczynki i chłopcy 7 lat i młodsi

1.      Oskar Samek – Brodnica

2.      Małgorzata Pawłowska – Rypin

3.      Miłosz Dudka – Łęczyca

 

KATA Grupa „D” dziewczynki 8-9 lat

1.      Martyna Gołkowska – Brodnica

2.      Zuzanna Kasprzycka – Brodnica

3.      Hanna Brokos – Rypin

 

KATA Grupa „D” chłopcy 8-9 lat do 6 kyu

1.      Kacper Banasiak – Łęczyca

2.      Igor Pietrzak – Brodnica

3.      Sebastian Patalon – Brodnica

 

KATA Grupa „F” dziewczynki 10-11 lat do 6 kyu

1.      Maria Rybak – Rypin

2.      Julia Szypkowska – Brodnica

 

 KATA Grupa „F” chłopcy 10-11 lat do 6 kyu

1.      Jakub Mosakowski – Brodnica

2.      Piotr Frągnowski – Brodnica

3.      Wiktor Bednarek – Brodnica

 

KATA Grupa „G” dziewczynki 10-11 lat od 5 kyu

1.      Magdalena Ciołek – Łęczyca

2.      Jagoda Rzeszot – Rypin

3.      Zuzanna Śliwińska- Brodnica

 

KATA Grupa „E” + „G” chłopcy 8-11 lat od 5 kyu

1.      Filip Dudka – Łęczyca

2.      Artur Pik – Łęczyca

3.      Remigiusz Pachnik – Brodnica

 

KATA Grupa „H” dziewczęta 12-13 lat do 6 kyu

1.      Dominika Trzyna – Brodnica

2.      Amelia Głowacka – Brodnica

3.      Alexandra Bugajska – Warszawa

 

KATA Grupa „I” dziewczęta 12-13 lat od 5 kyu

1.      Martyna Stefańska – Rypin

2.      Oliwia Staniak – Uniejów

3.      Weronika Kujawa – Uniejów

 

KATA Grupa „H” + „I” chłopców 12-13 lat

1.      Piotr Łuczak – Łęczyca

2.      Mateusz Szymczak – Uniejów

 

KATA Grupa „J” dziewczęta 14-15 lat do 6 kyu

1.      Adrianna Brzezińska – Warszawa

2.      Magdalena Chadaj – Warszawa

3.      Zuzanna Zakrzewska – Brodnica

 

KATA Grupa „K” dziewczęta 14-15 lat od 5 kyu

1.      Patrycja Kowalczyk – Uniejów

2.      Sandra Chmielewska – Brodnica

3.      Julia Krokosz – Uniejów

 

KATA Grupa „K” + „Ł” chłopcy 14-17 lat od 5 kyu

1.      Jakub Domagalski – Brodnica

2.      Grzegorz Wieczorkowski – Łęczyca

3.      Szymon Karolczyk – Rypin

 

KATA Grupa „Ł” + „N” kobiet 16 lat i starsze

1.      Urszula Olędzka – Warszawa

2.      Magdalena Durys – Uniejów

 

KATA  DRUŻYNOWE chłopców

1.      Piotr Frągnowski – Brodnica

Remigiusz Pachnik – Brodnica

Jakub Mosakowski – Brodnica

 

2.      Wiktor Bednarek – Brodnica

Łukasz Frągnowki – Brodnica

Igor Pietrzak – Brodnica

 

3.      Franciszek Dąbrowski – Brodnica

Alan Pietrzak – Brodnica

Mateusz Pachnik – Brodnica

 

KATA  DRUŻYNOWE dziewcząt młodszych

1.      Iza Antosik – Uniejów

Oliwia Staniak – Uniejów

Aleksandra Bierzyńska – Uniejów

 

2.      Martyna Stefańska – Rypin

Agata Rochowicz – Rypin

Jagoda Rzeszot – Rypin

 

3.      Oliwia Pachnik – Brodnica

Dominika Trzyna – Brodnica

Zuzanna Śliwińska – Brodnica

 

KATA  DRUŻYNOWE dziewcząt starszych

1.      Patrycja Kowalczyk – Uniejów

Julia Krokosz – Uniejów

Weronika Kujawa – Uniejów

 

2.      Sandra Chmielewska – Brodnica

Julia Telejko – Brodnica

Natalia Warachowska – Brodnica

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „B” dziewczynki i chłopcy 7 lat i młodsi

1.      Oskar Samek – Brodnica

2.      Miłosz Dudka – Łęczyca

3.      Małgorzata Pawłowska – Rypin

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „D” dziewczynki 8-9 lat

1.      Martyna Gołkowska – Brodnica

2.      Hanna Brokos – Rypin

3.      Gabriela Siwirska – Brodnica

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „D” chłopcy 8-9 lat

1.      Kacper Banasiak – Łęczyca

2.      Sebastian Patalon – Brodnica

3.      Dominik Rybiński – Brodnica

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „F” dziewczynki 10-11 lat do 6 kyu

1.      Maria Rybak – Rypin

2.      Julia Szypkowska – Brodnica

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „F” chłopcy 10-11 lat do 5 kyu

1.      Jakub Mosakowski – Brodnica

2.      Alan Pietrzak – Brodnica

3.      Wiktor Bednarek – Brodnica

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „G” dziewczęta 10-11 lat od 5 kyu

1.      Zuzanna Śliwińska – Brodnica

2.      Agata Rochowicz – Rypin

3.      Jagoda Rzeszot – Brodnica

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „E” + „G” chłopcy 8-11 lat od 5 kyu

1.      Remigiusz Pachnik – Brodnica

2.      Artur Pik – Łęczyca

3.      Łukasz Mintus – Poddębice

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „H” dziewczęta 12-13 lat do 6 kyu

1.      Dominika Trzyna – Brodnica

2.      Alexandra Bugajska – Warszawa

3.      Amelia Głowacka – Brodnica

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „I” dziewczęta 12-13 lat od 5 kyu

1.      Oliwia Staniak – Uniejów

2.      Martyna Stefańska – Brodnica

3.      Iza Antosik – Uniejów

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „I” chłopców 12-13 lat

1.      Piotr Łuczak – Łęczyca 

2.      Mateusz Szymczak – Uniejów

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „J” dziewczęta 14-15 lat do 6 kyu

1.      Adrianna Brzezińska – Warszawa

2.      Magdalena Chadaj – Warszawa

3.      Zuzanna Zakrzewska – Brodnica

 

SHOBU-NIHON-KUMITE Grupa „E” chłopcy 8-9 lat

1.      Sebastian Patalon – Brodnica

2.      Dominik Rybiński – Brodnica

3.      Igor Pietrzak – Brodnica

 

SHOBU-NIHON-KUMITE Grupa „G” dziewczynki 10-11 lat

1.      Agata Rochowicz – Rypin

2.      Jagoda Rzeszot – Rypin

3.      Zuzanna Śliwińska – Brodnica

 

SHOBU-NIHON-KUMITE Grupa „G” chłopcy 10-11 lat

1.      Piotr Frągnowski – Brodnica

2.      Radomił Kacprzak – Poddębice

3.      Remigiusz Pachnik – Brodnica

 

SHOBU-NIHON-KUMITE Grupa „I” dziewczęta 12-13 lat

1.      Martyna Stefańska – Rypin

2.      Oliwia Pachnik – Brodnica

3.      Iza Antosik – Uniejów

 

SHOBU-NIHON-KUMITE Grupa „H” + „I” chłopców 12-13 lat

1.      Piotr Łuczak – Łęczyca

2.      Mateusz Szymczak – Uniejów

 

SHOBU-IPPON-KUMITE Grupa „K” dziewcząt 14-15 lat

1.      Julia Telejko – Brodnica

2.      Marta Czechowicz – Poddębice

3.      Natalia Warachowska – Brodnica

 

SHOBU-IPPON-KUMITE Grupa „K” + „Ł” chłopców 14-17 lat

1.      Jakub Domagalski – Brodnica

2.      Szymon Karolczyk – Rypin

3.      Grzegorz Wieczorkowski – Łęczyca

 

SHOBU-IPPON-KUMITE Grupa „Ł” + „N” kobiet 16 lat i starsze

1.      Magdalena Durys – Uniejów

2.      Urszula Olędzka – Warszawa