Kalendarz na 2017

 

 





 


Wyniki II PUCHAR POLSKI W KARATE SHOTOKAN NSKF - 18.10.2015r Brodnica

 

Grupa „A” KIHON

Dziewczęta i chłopcy 7 lat i młodsi (ur. 2008 r. i młodsi) zawody pierwszego kroku, bez stopnia zaawansowania zawodnika.

  1. Patryk Kaspicewicz – Shotokan Brodnica
  2. Maciej Łydziński – Shotokan Rypin
  3. Małgorzata Pawłowska – Shotokan Rypin

 

Grupa „B” KIHON

8 lat i starsi (ur. 2007 r. i starsi) zawody pierwszego kroku, bez stopnia zaawansowania zawodnika.

dziewczęta

  1. Martyna Głowacka – Shotokan Brodnica
  2. Julia Szypkowska – Shotokan Brodnica
  3. Hanna Brokos – Shotokan Rypin

chłopcy

  1. Kacper Filipski – Shotokan Rypin
  2. Jakub Szypkowski – Shotokan Brodnica
  3. Kacper Dreszler – Shotokan Brodnica

Grupa „C”

7 lat i młodsi (ur. 2008 r. i młodsi) od 9 kyu

KATA – dziewcząt

  1. Zuzanna Kasprzycka – Shotokan Brodnica
  2. Zuzanna Gorzki – Shotokan Brodnica

KATA – chłopcy

  1. Maksymilian Jakubowski – Shotokan Brodnica
  2. Dominik Rybiński – Shotokan Brodnica
  3. Łukasz Frągnowski – Shotokan Brodnica

 

KIHON IPPON KUMITE – chłopcy

  1. Łukasz Fręgnowski – Shotokan Brodnica
  2. Dominik Rybiński – Shotokan Brodnica
  3. Maksymilian Jakubowski – Shotokan Brodnica

SHOBU NIHON KUMITE – dziewcząt

  1. Zuzanna Kasprzycka – Shotokan Brodnica
  2. Zuzanna Gorzki – Shotokan Brodnica

SHOBU NIHON KUMITE – chłopców

  1. Dominik Rybiński  - Shotokan Brodnica
  2. Łukasz Frągnowski – Shotokan Brodnica
  3. Maksymilian Jakubowski – Shotokan Brodnica

Grupa „D”

7 – 9 lat (ur. 2006 – 2008 r.) stopień zaawansowania do 7 kyu

KATA – dziewcząt

  1. Zuzanna Śliwińska – Shotokan Brodnica
  2. Malwina Cieplińska – Shotokan Brodnica
  3. Martyna Lewandowska – Shotokan Rypin

KATA – chłopcy

  1. Wiktor Bednarek – Shotokan Brodnica
  2. Kajetan Jakubowski – Shotokan Brodnica
  3. Igor Pietrzak – Shotokan Brodnica

KIHON IPPON KUMITE – dziewcząt

  1. Zuzanna Śliwińska – Shotokan Brodnica
  2. Martyna Lewandowska – Shotokan Rypin
  3. Zuzanna Gorzki – Shotokan Brodnica

KIHON IPPON KUMITE – chłopców

  1. Wiktor Bednarek – Shotokan Brodnica
  2. Kajetan Jakubowski – Shotokan Brodnica
  3. Jakub Maśliński – Shotokan Brodnica

SHOBU NIHON KUMITE – dziewcząt

  1. Gabriela Siwirska – Shotokan Brodnica
  2. Martyna Lewandowska – Shotokan Rypin
  3. Zuzanna Śliwińska – Shotokan Brodnica

SHOBU NIHON KUMITE – chłopców

  1. Sebastian Patalon – Shotokan Brodnica
  2. Franciszek Dąbrowski – Shotokan Brodnica
  3. Alan Pietrzak – Shotokan Brodnica

Grupa „E”

8 – 9 lat (ur. 2006 – 2007 r.) stopień zaawansowania od 6 kyu

KATA – dziewcząt

  1. Maria Granosik – Ippon Łęczyca
  2. Magdalena Ciołek – Ippon Łęczyca

KATA – chłopców

  1. Remigiusz Pachnik – Shotokan Brodnica
  2. Artur Pik – Ippon Łęczyca
  3. Filip Dudka – Ippon Łęczyca

KIHON IPPON KUMITE – dziewcząt

  1. Maria Granosik – Ippon Łęczyca
  2. Magdalena Ciołek – Ippon Łęczyca

KIHON IPPON KUMITE – chłopców

  1. Artur Pik – Ippon Łęczyca
  2. Filip Dudka – Ippon Łęczyca
  3. Remigiusz Pachnik – Shotokan Brodnica

SHOBU NIHON KUMITE – dziewcząt

  1. Magdalena Ciołek – Ippon Łęczyca
  2. Maria Granosik – Ippon Łęczyca

SHOBU NIHON KUMITE – chłopców

  1. Remigiusz Pachnik – Shotokan Brodnica
  2. Artur Pik – Ippon Łęczyca
  3. Filip Dudka – Ippon Łęczyca

Grupa „F”

10 – 11 lat (ur.2004 – 2005 r.) stopień zaawansowania do 7 kyu

KATA – dziewcząt

  1. Oliwia Pachnik – Shotokan Brodnica
  2. Wiktoria Szymczak – Bassai Uniejów

 

KATA – chłopców

  1. Jakub Mosakowski – Shotokan Brodnica
  2. Piotr  Frągnowski – Shotokan Brodnica
  3. Witold Maniak – Dragon Poddębice

KIHON IPPON KUMITE – dziewcząt

  1. Wiktoria Szymczak – Bassai Uniejów
  2. Oliwia Pachnik – Shotokan Brodnica

KIHON IPPON KUMITE – chłopców

  1. Jakub Mosakowski – Shotokan Brodnica
  2. Piotr Frągnowski – Shotokan Brodnica
  3. Mateusz Szymczak – Bassai Uniejów

SHOBU NIHON KUMITE – dziewcząt

  1. Oliwia Pachnik – Shotokan Brodnica
  2. Wiktoria Szymczak – Bassai Uniejów

SHOBU NIHON KUMITE – chłopców

  1. Jakub Mosakowski – Shotokan Brodnica
  2. Mateusz Szymczak – Bassai Uniejów
  3. Piotr Frągnowski – Shotokan Brodnica

Grupa „G”

10 – 11 LAT (ur. 2004 – 2005 r.) stopień zaawansowania od 6 kyu

KATA – dziewcząt

  1. Weronika Kujawa – Bassai Uniejów
  2. Martyna Stefańska – Shotokan Rypin
  3. Iza Antosik – Bassai Uniejów

KATA – chłopców

  1. Piotr Łuczak – Ippon Łęczyca
  2. Marcel  Kotas – Ippon Łęczyca

KIHON IPPON KUMITE – dziewcząt

  1. Martyna Stefańska – Shotokan Rypin
  2. Agata Rochowicz – Shotokan Rypin
  3. Oliwia Staniak – Bassai Uniejów

KIHON IPPON KUMITE – chłopców

  1. Piotr Łuczak – Ippon Łęczyca
  2. Marcel Kotas – Ippon Łęczyca

SHOBU NIHON KUMITE – dziewcząt

  1. Martyna Stefańska – Shotokan Rypin
  2. Iza Antosik – Bassai Uniejów
  3. Agata Rochowicz – Shotokan Rypin

SHOBU NIHON KUMITE – chłopców

  1. Piotr Łuczak – Ippon Łęczyca
  2. Marcel Kotas – Ippon Łęczyca

Grupa „H”

12 – 13 lat (ur. 2002 – 2003 r.) stopień zaawansowania do 7 kyu

KATA – dziewcząt

  1. Dominika Trzyna – Shotokan Brodnica
  2. Zuzanna Zakrzewska – Shotokan Brodnica
  3. Alicja  Głuchowska – Feniks Warszawa

KATA – chłopców

  1. Wiktor Jędrzejewski – Shotokan Rypin
  2. Patryk Bedliński – Dragon Poddębice

KIHON IPPON KUMITE – dziewcząt

  1. Dominika Trzyna – Shotokan Brodnica
  2. Alicja Głuchowska – Feniks Warszawa
  3. Zuzanna Zakrzewska – Shotokan Brodnica

KIHON IPPON KUMITE – chłopcy

  1. Patryk Bedliński – Dragon Poddębice
  2. Wiktor Jędrzejewski – Shotokan Rypin

SHOBU NIHON KUMITE – dziewcząt

  1. Dominika Trzyna – Shotokan Brodnica
  2. Alicja Głuchowska – Feniks Warszawa

SHOBU NIHON KUMITE – chłopców

  1. Wiktor Jędrzejewski – Shotokan Rypin
  2. Patryk Bedliński – Dragon Poddębice

Grupa „I”

12 – 13 lat (ur. 2002 – 2003 r.) stopień zaawansowania od 6 kyu

KATA – dziewcząt

  1. Julia Telejko – Shotokan Brodnica
  2. Natalia Warachowska – Shotokan Brodnica
  3. Julia Krokosz – Bassai Uniejów

KATA – chłopców

  1. Adam Szepietowski – Dragon Łódź
  2. Tymon Gajewski – Dragon Poddębice
  3. Bartosz Marciniak – Dragon Łódź

KIHON IPPON KUMITE – dziewcząt

  1. Julia Telejko – Shotokan Brodnica
  2. Natalia Warachowska – Shotokan Brodnica
  3. Julia Krokosz – Bassai Uniejów

KIHON IPPON KUMITE – chłopców

  1. Adam Szepietowski – Dragon Łódź
  2. Bartosz Marciniak – Dragon Łódź
  3. Tymon Gajewski – Dragon Poddębice

SHOBU NIHON KUMITE – dziewcząt

  1. Julia Telejko – Shotokan Brodnica
  2. Natalia Warachowska – Shotokan Brodnica
  3. Aleksandra Duraj – Dragon Łódź

SHOBU NIHON KUMITE – chłopców

  1. Tymon Gajewski – Dragon Poddębice
  2. Bartosz Marciniak – Dragon Łódź
  3. Adam Szepietowski – Dragon Łódź

Grupa „J”

14 – 15 lat (ur. 2000 – 2001 r.) stopień zaawansowania do 6 kyu

KATA – dziewcząt

  1. Magdalena Chadaj – Feniks Warszawa
  2. Adriana Brzezińska – Feniks Warszawa

KHON IPPON KUMITE – dziewcząt

  1. Adrianna  Brzezińska – Feniks Warszawa
  2. Magdalena Chadaj – Feniks Warszawa

Grupa „K”

14 – 15 lat (ur. 2000 – 2001 r.) stopnie zaawansowania od 5 kyu

KATA – dziewcząt

  1. Patrycja Kowalczyk – Bassai Uniejów
  2. Sandra Chmielewska – Shotokan Brodnica
  3. Marta Czechowicz – Dragon Poddębice

KATA – chłopców

  1. Grzegorz Wieczorkowski – Ippon Łęczyca
  2. Szymon Karolczyk – Shotokan Rypin
  3. Adam Kołakowski – Ippon Łęczyca

SHOBU IPPON KUMITE – dziewcząt

 

  1. Marta Czechowicz – Dragon Poddębice
  2. Sandra Chmielewska – Shotokan Brodnica
  3. Patrycja Kowalczyk – Bassai Uniejów

SHOBU IPPON KUMITE – chłopców

  1. Grzegorz Wieczorkowski – Ippon Łęczyca
  2. Szymon Karolczyk – Shotokan Rypin
  3. Wiktor Kuklewicz – Dragon Poddębice

KATA DRUŻYNOWE GRUPA – 1

  1. Shotokan Brodnica 3  –  Wiktor Bednarek

Jakub Maśliński

Remigiusz Pachnik

  1. Shotokan Brodnica 1  – Mateusz Pachnik

Alan Pietrzak

Franciszek Dąbrowski

  1. Shotokan Brodnica 2  – Łukasz Frągnowski

Igor Pietrzak

Franciszek Tomaszewski

KATA DRUŻYNOWE GRUPA – 2

  1. Shotokan Rypin             – Agata Rochowicz

Jagoda Rzeszot

Martyna Stefańska

  1. Shotokan Brodnica 4  – Piotr Frągnowski
  2.  

Jakub Mosakowski

KATA DRUŻYNOWE GRUPA – 3

  1. Bassai Uniejów               – Patrycja Kowalczyk

Iza Antosik

Weronika Kujawa

  1. Shotokan Brodnica 6   – Sandra Chmielewska

Julia Telejko

Natalia Warachowska

  1. Shotokan Brodnica 5  – Julia Surmiak

Wiktoria Spychała

Zuzanna Kamińska

Najlepszy zawodnik

Grzegorz Wieczorkowski – Ippon Łęczyca

Najlepsza zawodniczka

Julia Telejko – Shotokan Brodnica

Najmłodszy zawodnik

Maksymilian Jakubowski – Shotokan Brodnica

Najmłodsza zawodniczka

Małgorzata Pawłowska – Shotokan Rypin

 

 

l.p.

KLUB

I-miejsce

II-miejsce

III-miejsce

Razem

1.

SHOTOKAN – BRODNICA

27

23

14

64

2.

IPPON – ŁĘCZYCA

9

9

3

21

3.

SHOTOKAN – RYPIN

6

8

4

18

4.

BASSAI – UNIEJÓW

4

5

5

14

5.

DRAGON – PODDĘBICE

3

3

4

10

6.

FENIKS – WARSZAWA

2

4

1

7

7.

DRAGON – ŁÓDŹ

2

2

3

7

 

SĘDZIOWIE

Sędzia główny zawodów – Shihan Maciej Grubski – 6 dan

Sędziowie planszowi:

  1. Maja Ostrowska – 4 dan
  2. Mateusz Gralka – 3 dan
  3. Aneta Kalenik – 2 dan
  4. Zbigniew Kocoń – 2 dan
  5. Karol Wiśniewski – 2 dan
  6. Krzysztof Gorzki – 2 dan
  7. Piotr Folek – 2 dan
  8. Mariusz Galant – 1 dan
  9. Marta Domagalska – 1 dan