Kalendarz na 2017

 

 






 


VII MISTRZOSTWA POLSKI KARATE SHOTOKAN NSKF POLSKA i II MISTRZOSTWA POLSKI KARATE UWK BRODNICA 23.04.2017 r.

W dniu 23.04.2017r. w Brodnicy odbyły się VII Mistrzostwa Polski Karate Shotokan NSKF Polska i II Mistrzostwa Polski Karate UWK. Wspólna impreza miała na celu integrację zawodników karate shotokan, sportowego, tradycyjnego i kontaktowego. Zawodnicy rywalizowali od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora. Duża liczba zawodników, cztery maty, wielu sędziów. To wszystko wpłynęło na wspaniała atmosferę zawodów,  oraz poziom sportowy. Mistrzostwa były jednocześnie jedną z kwalifikacji zawodników do Kadry Polski na listopadowe Mistrzostwa Świata United World Karate w Montecatini we Włoszech. Podczas Mistrzostw odbyło się Walne Zebranie Związku Sportowego Karate Shotokan NSKF Polska oraz Kongres Polskiego Zjednoczenia Karate, na którym podjęta została decyzja o powołaniu Shihan Maciej Grubskiego 6 DAN na stanowisko Trenera Kadry Polski w Karate Tradycyjnym UWK. To ogromny sukces naszego Związku.

W zawodach Karate Shotokan NSKF wystartowało 90 zawodników i zawodniczek z Poddębic, Brodnicy, Uniejowa, Łęczycy, Warszawy, Poznania i Szczecina.

 

Zawody sędziowali:

 

Maciej Grubski                 6 DAN -        Sędzia Główny

Maja Ostrowska               4 DAN

Krzysztof Kalaczyński        4 DAN

Karol Wiśniewski              3 DAN

Krzysztof Gorzki               3 DAN

Zbigniew Kocoń                2 DAN

Piotr Folek                       2 DAN

Mariusz Galant                 1 DAN

Jakub Domagalski            1 DAN

Grzegorz Wieczorkowski    1 DAN

Szymon Karolczyk             1 DAN

 

Wyniki VII Mistrzostw Polski w Karate Shotokan NSKF

 

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT

 

GRUPA „A

1.MIŁOSZ ŻURAWSKI               – BRODNICA

2.NIKOLA STAWICKA                – BRODNICA

3.MAKSYMILIAN GMACH           – BRODNICA

GRUPA „B

1.ZUZANNA KASPRZYCKA         – BRODNICA

2.MAJA OSTROWSKA                - BRODNICA

3.ZUZANNA GORZKI                 - BRODNICA

GRUPA „D

1.MARIA RYBAK                      – RYPIN

2.MARTYNA GOŁKOWSKA         – BRODNICA

3.MARTYNA LEWANDOWSKA    – RYPIN

GRUPA „E

1.ZUZANNA ŚLIWIŃSKA          – BRODNICA

2.MAGDALENA CIOŁEK            - ŁĘCZYCA

GRUPA „ F

1.JULIA SZYPKOWSKA             - BRODNICA

2.HANNA SITNIK                      - ŁĘCZYCA

3.WERONIKA OSTROWSKA        - BRODNICA

GRUPA „ G

1.WERONIKA KUJAWA               - UNIEJÓW

2.MARTYNA STEFAŃSKA             - RYPIN

3.ALEKSANDRA BIEŻYŃSKA       - UNIEJÓW

GRUPA „ H

1.DOMINIKA TRZYNA                  - BRODNICA

2.AMELIA GŁOWACKA                 - BRODNICA

3.ZUZANNA ZAKRZEWSKA           - BRODNICA

GRUPA „ I

1.JULIA KROKOSZ                      - UNIEJÓW

2.NATALIA WARACHOWSKA        - BRODNICA

3.JULIA TELEJKO                       - BRODNICA

GRUPA „ K

1.PATRYCJA KOWALCZYK            - UNIEJÓW

2.MAŁGORZATA CICHOCKA         - SZCZECIN

3.SANDRA CHMIELEWSKA          - BRODNICA

 

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCY

 

GRUPA „ B

1.OSKAR SAMEK                        - BRODNICA

2.MACIEJ SZYMAŃSKI                - PODDĘBICE

3.ŁUKASZ FRĄGNOWSKI             - BRODNICA

GRUPA „ D

1.WIKTOR BEDNAREK                - BRODNICA

2.KACPER BANASIAK                  - ŁĘCZYCA

3.IGOR PIETRZAK                      - BRODNICA

GRUPA „ E

1.FILIP DUDKA                           - ŁĘCZYCA

2.ARTUR PIK                              - ŁĘCZYCA

3.RADOMIŁ KACPRZAK               - PODDĘBICE

GRUPA „ G

1.JAKUB MOSAKOWSKI              - BRODNICA

2.PIOTR FEĄGNOWSKI               - BRODNICA

3.MATEUSZ SZYMCZAK               - UNIEJÓW

GRUPA „K

1.GRZEGORZ WIECZORKOWSKI   - ŁĘCZYCA

2.SZYMON KAROLCZYK               - RYPIN

3.TYMON GAJEWSKI                   - PODDĘBICE

 

KIHON-IPPON-KUMITE DZIEWCZĄT

 

GRUPA „B

1.ZUZANNA GORZKI                    - BRODNICA

2.DOMINIKA SOBOLEWSKA          - BRODNICA

3.MAJA OSTROWSKA                   - BRODNICA

GRUPA „D

1.MARIA RYBAK                          - RYPIN

2.MARTYNA LEWANDOWSKA        - RYPIN

3.HANNA BROKOS                       - RYPIN

 

GRUPA „ E

1.ZUZANNA ŚLIWIŃSKA               - BRODNICA

2.MAGDALENA CIOŁEK                - ŁĘCZYCA

GRUPA „ F

1.JULIA SZYPKOWSKA                 - BRODNICA

2.WERONIKA OSTROWSKA          - BRODNICA

3.HANNA SITNIK                         - ŁĘCZYCA

GRUPA „ G

1.OLIWIA STANIAK                        - UNIEJÓW

2.MARTYNA STEFAŃSKA                 - RYPIN

3.WERONIKA KUJAWA                    - UNIEJÓW

GRUPA „ H

1.DOMINIKA TRZYNA                     - BRODNICA

2.ZUZANNA ZAKRZEWSKA               - BRODNICA

3.AMELIA GŁOWACKA                     - BRODNICA

 

KIHON-IPPON-KUMITE CHŁOPCY

 

GRUPA „ A

1.MIŁOSZ ŻURAWSKI                      - BRODNICA

2.MAKSYMILIAN GMACH                 - BRODNICA

3.NIKOLA STAWICKA                      - BRODNICA

GRUPA „B

1.OSKAR SAMEK                              - BRODNICA

2.ŁUKASZ FRĄGNOWSKI                   - BRODNICA

3.MACIEJ SZYMAŃSKI                      - PODDĘBICE

GRUPA „D

1.WIKTOR BEDNAREK                       - BRODNICA

2.ALAN PIETRZAK                             - BRODNICA

3.IGOR PIETRZAK                             - BRODNICA

GRUPA „ E

1.RADOMIŁ KACPRZAK                      - PODDĘBICE

2.ARTUR PIK                                    - ŁĘCZYCA

3.FILIP DUDKA                                 - ŁĘCZYCA

GRUPA  G

1.PIOTR FRĄGNOWSKI                      - BRODNICA

2.JAKUB MOSAKOWSKI                      - BRODNICA

3.MATEUSZ SZYMCZAK                      - UNIEJÓW

 

KUMITE – SHOBU - NIHON DZIEWCZĄT

 

GRUPA „ E

1.MARIA RYBAK                                 - RYPIN

2.ZUZANNA ŚLIWIŃSKA                     - BRODNICA

3.MARTYNA LEWANDOWSKA               - RYPIN

GRUPA „ G

1.MARTYNA STEFAŃSKA                      - RYPIN

2.AGATA ROCHOWICZ                         - RYPIN

3. OLIWIA STANIAK                            - UNIEJÓW

GRUPA „ I

1.JULIA TELEJKO                                - BRODNICA

2.JULIA KROKOSZ                               - UNIEJÓW

3.NATALIA WARACHOWSKA                  - BRODNICA

 

SHOBU-IPPON-KUMITE DZIEWCZĄT

 

GRUPA „K

1.PATRYCJA KOWALCZYK                     - UNIEJÓW

2.MARTA CZECHOWICZ                        - PODDĘBICE

3.MAŁGORZATA CICHOCKA                   - SZCZECIN

  

SHOBU-NIHON-KUMITE CHŁOPCY

 

GRUPA „ E

1.RADOMIŁ KACPRZAK                          - PODDĘBICE

2.IGOR PIETRZAK                                 - BRODNICA

3.FILIP DUDKA                                      - ŁĘCZYCA

GRUPA „ G

1.PIOTR FRĄGNOWSKI                          - BRODNICA

2.JAKUB MOSAKOWSKI                          - BRODNICA

3.MATEUSZ SZYMCZAK                          - UNIEJÓW

 

SHOBU-IPPON-KUMITE CHŁOPCÓW

 

GRUPA „K

1.GRZEGORZ WIECZORKOWSKI              - ŁĘCZYCA

2.SZYMON KAROLCZYK                          - RYPIN

3.TYMON GAJEWSKI                              - PODDĘBICE

 

KATA DRUŻYNOWE

 

GRUPA „A

1.PATRYCJA KOWALCZYK/JULIA KROKOSZ/WERONIKA KUJAWA            - UNIEJÓW

2.WĘCŁAWIAK/DZIADURA/SKRZYPKOWSKA                                        - POZNAŃ

3.SANDRA CHMIELEWSKA/JULIA TELEJKO/NATALIA WARACHOWSKA    -BRODNICA

GRUPA „ B

1.OLIWIA STANIAK/IZA ANTOSIK/ALEKSANDRA BIEŻYŃSKA                - UNIEJÓW

2.JAGODA RZESZOT/AGATA ROCHOWICZ/MARTYNA STEFAŃSKA          - RYPIN

3.DOMINIKA TRZYNA/OLIWIA PACHNIK/ZUZANNA ŚLIWIŃSKA            - BRODNICA

GRUPA „ C

1.MARTYNA GOŁKOWSKA/ZUZANNA GORZKI/ZUZANNA KASPRZYCKA   – BRODNICA

2.SEBASTIAN PATALON/KACPER DRESZLER/KACPER LEWIŃSKI            - BRODNICA

GRUPA „ D

1.JAKUB MOSAKOWSKI/PIOTR FRĄGNOWSKI/ALAN PIETRZAK             - BRODNICA

2.IGOR PIETRZAK/MATEUSZ PACHNIK/FRANCISZEK DĄBROWSKI         - BRODNICA

3.WIKTOR BEDNAREK/OSKAR SAMEK/ŁUKASZ FRĄGNOWSKI               - BRODNICA

 

KUMITE DRUŻYNOWE CHŁOPCY

 

GRUPA „A

 1.JAKUB DOMAGALSKI/SZYMON KAROLCZYK/GRZEGORZ WIECZORKOWSKI

- BRODNICA

2.PRZEMYSŁAW BIEŻYŃSKI/KRZYSZTOF BĄBOLEWSKI/DAWID WAHN/GAWLIK

- SZCZECIN

 

KUMITE DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT

 

GRUPA „A

1.JULIA TELEJKO/NATALIA WARACHOWSKA/ MARTA CZECHOWICZ            -BRODNICA

2.SANDRA GRYBISZ/MAŁGORZATA CICHOCKA/ALEKSANDRA KLIMKOWSKA -SZCZECIN