Kalendarz na 2017

 

 






 


Turniej Małego Karateki 2016 - wyniki

 
04 czerwca 2016 roku, na hali Zespołu Szkół w Uniejowie, już po raz piąty zjechali się najmłodsi adepci sztuki walki karate. Na zaproszenie Sensei Mai Ostrowskiej i Uniejowskiego Klubu Karate „BASSAI” odpowiedziało ponad 60 zawodników, w wieku od 4 do 11 lat. Rozegrano zawody w konkurencjach kata, kihon ippon kumite, kumite shobu nihon, oraz oczywiście Turniej Pierwszego Kroku, w którym udział wzięły dzieci z przedszkolnych sekcji, stawiając swoje pierwsze kroki na macie, wywołały uśmiech i łzy wzruszenia na widowni i wśród sędziów. Nagrody w formie medali i pucharów ufundował Pan Józef Kaczmarek, Burmistrz Miasta Uniejów, a maskotki, dopełniające kolekcję z poprzednich edycji Pan Marcin Pamfil - PGK Termy Uniejów. Cały dzień eliminacji uprzyjemniał słodki poczęstunek, malowanie buzi oraz pokazy w wykonaniu zawodników klubu BASSAI.
 
Najlepszymi zawodnikami Turnieju Małego Karateki zostali:
EWELINA KUROPATWA (DWA ZŁOTE MEDALE) – PODDĘBICE
PIOTR FRĄGNWSKI ( DWA ZŁOTE I SREBRNY) BRODNICA
 
Najmłodsi uczestnicy to:
JULKA KOWAL – UNIEJÓW, 4 LATA
WOJTEK JAREK – UNIEJÓW, 5 LAT
 
Zawody sędziowali:
Mateusz Gralka – 3 Dan, Uniejów
Zbigniew Kocoń – 1 Dan, Łęczyca
Mariusz Galant – 1 Dan, Łęczyca
Grzegorz Wieczorkowski – 1 dan, Łęczyca
Marta Domagalska – 1 Dan, Brodnica
Jakub Domagalski – 1 Dan, Brodnica
Robert Moskwa – 2 Dan, Warszawa
 
W imieniu organizatorów i wszystkich uczestników pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą imprezę, a byli to:
Pan Józef Kaczmarek, Burmistrz Miasta Uniejów,
Marcin Pamfil, Prezes PGK Termy Uniejów,
Pani Małgorzata Komajda - Dyrektor Zespołu Szkół w Uniejowie,
Pan Maciej Grubski - Prezes Zwiazku Sportowego Karate NSKF,
Pan Łukasz Malinowski - Termy Uniejów,
Pan Michał Kujawa i firma M-invest,
zawodnicy i rodzice z Klubu Bassai- fundatorzy słodkiego poczęstunku i wolontariusze:), sedziom oraz Małgorzacie Ostrowskiej.
 
 
WYNIKI:
 
PIERWSZY KROK:
 
I m-ce – JAKUB BILAND - ŁÓDŹ
 
II m-ce – WOJTEK JAREK - UNIEJÓW
 
III M-ce – ZUZANNA BANACHOWICZ
 
PIERWSZY KROK: CHŁOPCY
 
I m-ce – ANTONI KOWALSKI - UNIEJÓW
 
II m-ce – TOBIASZ BARTOSIAK - UNIEJÓW
 
III M-ce – WIKTOR JAREK - UNIEJÓW
 
PIERWSZY KROK:
 
DZIEWCZĘTA; 6,7 LAT
 
I m-ce – WIKTORIA ANTONIAK – UNIEJÓW
 
II m-ce – KORNELIA PISZCZAŁKOWSKA - UNIEJÓW
 
III M-ce – JULIA KOWAL
 
PIERWSZY KROK:
 
DZIEWCZĘTA; 6,7 LAT
 
I m-ce – FRANICISZEK SAWICKI – UNIEJÓW
 
II m-ce – MATEUSZ CZAJKOWSKI – JÓZEFOSŁAW *WARSZAWA
 
III M-ce – MATEUSZ KOWAL - UNIEJÓW
 
KATA CHŁOPCÓW: 6,7 LAT
 
I m-ce – OSKAR SAMEK - BRODNICA
 
II m-ce – WIKTOR KUROPATWA - PODDĘBICE
 
III M-ce – SZYMON FRANKIEWICZ - ŁĘCZYCA
 
KUMITE CHŁOPCÓW:
 
I m-ce – WIKTOR KUROPATWA - PODDĘBICE
 
II m-ce – OSKAR SAMEK - BRODNICA
 
III m-ce – SZYMON FRANKIEWICZ - BRODNICA
 
KATA DZIEWCZĄT 8-9 LAT:
 
I m-ce – MARTYNA GOŁGOWSKA - BRODNICA
 
II m-ce – ZUZANNA KRZEMIŃSKA - PODDĘBICE
 
III m-ce – ESTERA KLIMCZAK - PODDĘBICE
 
KATA CHŁOPCÓW, 8-9 LAT
 
I m-ce – BANASIAK KACPER Łęczyca
 
II m-ce – MINTUS ŁUKASZ Poddębice
 
III m-ce – KAJETAN JAKUBOWSKI Brodnica
 
KUMITE CHŁOPCÓW, 8-9 LAT
 
I m-ce – FUKASZ FRĄGNOWSKI - BRODNICA
 
II m-ce – JAKUB BARDZKI - JÓZEFOSŁAW
 
III m-ce – KACPER DRESZLER - BRODNICA
 
KIHON IPPON KUMITE
 
DZIEWCZĄT, 8-9 LAT
 
I m-ce – ZUZANNA KRZEMIŃSKA - PODDEBICE
 
II m-ce – EWA KUŁAGA - ŁĘCZYCA
 
III m-ce – MARTYNA GOŁGOWSKA - BRODNICA
 
KUMITE CHŁOPCÓW, 8-9 LAT,
 
I m-ce – IGOR PIETRZAK - BRODNICA
 
II m-ce – ŁUKASZ FRĄGNOWSKI - BRODNICA
 
III m-ce – MIŁOSZ DUDKA – ŁĘCZYCA
 
KATA DZIEWCZĄT, 8-9 LAT, OD 6 KYU
 
I m-ce – EWELINA KUROPATWA - PODDĘBICE
 
II m-ce – ŁUKMAGDALENA CIOŁEK
 
III m-ce – GABRIELA SIWIRSKA – BRODNICA
 
KATA CHŁOPCÓW, 8-9 AT, OD 6 KYU:
 
I m-ce – KACPER BANASIAK - ŁĘCZYCA
 
II m-ce – ARTUR PIK - ŁĘCZYCA
 
III m-ce – MATEUSZ PACHNIK - BRODNICA
 
KIHON IPPON KUMITE, 8-9 LAT, OD 6 KYU, DZIEWCZĘTA:
 
I m-ce – EWELINA KUROPATWA - PODDĘBICE
 
II m-ce – MAGDALENA CIOŁEK - ŁĘCZYCA
 
III m-ce – GABRIELA SIWIRSKA – BRODNICA
 
KIHON IPPON KUMITE, 8-9 LAT, OD 6 KYU CHŁOPCÓW:
 
I m-ce – KACPER BANASIAK - ŁĘCZYCA
 
II m-ce – ARTUR PIK - ŁĘCZYCA
 
III m-ce – RADOMIŁ KACPRZAK - PODDĘBICE
 
KATA DZIEWCZĄT, 10-11 LAT, 9-7KYU
 
I m-ce – MARIA RYBAK - BRODNICA
 
II m-ce – HANNA NOWACKA - JÓZEFOSŁAW
 
III m-ce – HANNA SITNIK – ŁĘCZYCA
 
KATA CHŁOPCÓW:
 
I m-ce – PIOTR FRĄGNOWSKI - BRODNICA
 
II m-ce – DOMINIK PYCIAK - PODDĘBICE
 
III m-ce – KACPER JAŚCZAK – UNIEJÓW
 
KIHON IPOON KUMITE, 10-11 LAT, 9-7 KYU DZIEWCZĄT:
 
I m-ce – HANNA SITNIK - ŁĘCZYCA
 
II m-ce – MARIA RYBAK - BRODNICA
 
III m-ce – HANNA NOWACKA - JÓZEFOSŁAW
 
KUMITE CHŁOPCÓW, 10-11 LAT, 9-7 KYU
 
I m-ce – JAKUB MOSAKOWSKI - BRODNICA
 
II m-ce – PIOTR FRĄGNOWSKI - BRODNICA
 
III m-ce – WIKTOR JAROSZ - BRODNICA
 
KATA CHŁOPCÓW, 10-11 LAT, OD 6 KYU
 
I m-ce – FILIP DUDKA - ŁĘCZYCA
 
II m-ce – REMIGIUSZ PACHNIK - BRODNICA
 
III m-ce – WITOLD MANIAK - PODDĘBICE
 
KATA DZIEWCZĄT, 10-11 LAT, OD 6 KYU
 
I m-ce – ZUZANNA ŚLIWIŃSKA - BRODNICA
 
II m-ce – WIKTORIA SPYCHAŁA - BRODNICA
 
III m-ce – AGATA ROCHOWICZ - BRODNICA
 
KUMITE DZIEWCZĄT, 10-11 LAT, OD 6KYU
 
I m-ce – MAJA MATUSIAK - UNIEJÓW
 
II m-ce – ZUZANNA ŚLIWIŃSKA - BRODNICA
 
III m-ce - AGATA ROCHOWICZ Brodnica
 
KUMITE CHŁOPCÓW, 10-11 LAT, OD 6 KYU
 
I m-ce – FILIP DUDKA - ŁĘCZYCA
 
II m-ce – WITOLD MANIAK - PODDĘBICE
 
KUMITE SHOBU NIHON; 8-9 LAT, CHŁOPCY:
 
I m-ce – RADOMIŁ KACPRZAK - PODDĘBICE
 
II m-ce – ŁUKASZ FRĄGNOWSKI - BRODNICA
 
III m-ce – IGOR PIETRZAK – BRODNICA/MATEUSZ M PACHNIK – BRODNICA
 
KUMITE SHOBU NIHON; 10-11 LAT, DZIEWCZĘTA:
 
I m-ce – AGATA ROCHOWICZ - BRODNICA
 
II m-ce – ALICJA LESZCZYŃSKA - UNIEJÓW
 
III m-ce – MAGDALENA CIOŁEK – ŁĘCZYCA
 
KUMITE SHOBU NIHON; 10-11 LAT, CHŁOPCY
 
I m-ce – PIOTR FRĄGNOWSKI - BRODNICA
 
II m-ce – REMIGIUSZ PACHNIK - BRODNICA
 
III m-ce – JAKUB MOSAKOWSKI – BRODNICA/ DOMINIK PYCIAK - PODDĘBICE
 
NAJLEPSI ZAWODNICY:
 
EWELINA KUROPATWA (DWA ZŁOTE MEDALE) – PODDĘBICE
 
PIOTR FRĄGNWSKI ( DWA ZŁOTE I SREBRNY) BRODNICA
 
NAJMŁODSI ZAWODNICY:
 
JULKA KOWAL – UNIEJÓW, 4 LATA
 
WOJTEK JAREK – UNIEJÓW, 5 LAT