Kalendarz na 2017

 

 






 


Sprawozdanie z imprezy Weekend z Dragonem 10-12 czerwca 2011

 

 
SPRAWOZDANIE Z IMPREZY REKREACYJNO – SPORTOWEJ
„WEEKEND Z DRAGONEM 2011”
ODBYTEJ W PODDĘBICACH W DNIACH 10-12 CZERWCA 2011r.
 
         W dniach 10-12.06.2011r. w Poddębicach odbyła się X już edycja cyklicznej imprezy rekreacyjno-sportowej organizowanej przez Centrum Promocji Sportu i Rekreacji „DRAGON” w Poddębicach „WEEKEND Z DRAGONEM 2011”. W ramach weekendu odbyły się następujące imprezy rekreacyjno – sportowe:
 
10.06.2011r. – odbył się pokazowy trening karate w samoobronie, podczas którego zaprezentowane zostały wybrane techniki samoobrony wykorzystywane w treningu bunkai kata w karate oraz techniki boksu i combat. Trening poprowadził wielokrotny Mistrz Świata, Europy i Polski w różnych odmianach karate Shihan Maciej Grubski 6 DAN.
 
11.06.2011r. – odbył się Turniej Karate Shotokan NSKF, w którym udział wzięło 73 zawodników i zawodniczek z 6 klubów.
 
Więcej zdjęć można zobaczyć w naszej galerii.
 
Wyniki Turnieju Karate Shotokan NSKF
przeprowadzonego w ramach Weekendu z Dragonem
11.06.2011 r. w Poddębicach
 
     
 
     
Grupa A dziewczęta KATA
     
 1.  Oliwia Końpa  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Zuzanna Pietrucha  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Martyna Kliś  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
Grupa A chłopcy – 9 kyu KATA
     
 1.  Maciej Jóźwik  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Adam Mickiewicz  Warszawa
 3.  Konrad Łukaszewski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
Grupa A chłopcy – 8 kyu + KATA
     
 1.  Adam Szepietowski  „DRAGON” ŁÓDŹ
 2.  Piotr Kejnich  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Jakub Paluszkiewicz  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
     
Grupa B dziewczęta KATA
     
 1.  Angelika Łuczak  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Lidia Tomaszak  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Karolina Strzelczyk  Warszawa
     
Grupa B chłopcy KATA
     
 1.  Wojciech Murawski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Krzysztof Rakowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Adam Kołakowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
Grupa B dziewczęta KUMITE
     
 1.  Lidia Tomaszak  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Karolina Strzelczyk  Warszawa
 3.  Julia Galant  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Angelika Łuczak  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
Grupa B chłopcy KUMITE
     
 1.  Adam Kołakowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Rafał Strzałkowski  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Jan Świątek – Szokalski  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Wojciech Murawski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
Grupa C dziewczęta KATA
     
 1.  Maja Kulesza  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Patrycja Kowalczyk  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Aleksandra Galant  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
Grupa C chłopcy KATA
     
 1.  Wiktor Wilkanowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Jakub Domagalski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Grzegorz Wieczorkowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
Grupa C dziewczęta KUMITE
     
 1.  Aleksandra Galant  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Maja Kulesza  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Patrycja Kowalczyk  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
Grupa C chłopcy KUMITE
     
 1.  Jakub Domagalski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Filip Zdziarski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Grzegorz Wieczorkowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Wiktor Wilkanowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
Grupa D dziewczęta KATA
     
 1.  Klaudia Szamrej  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Joanna Stelmach  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Anna Płoszyńska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
Grupa E dziewczęta KATA
     
 1.  Marta Domagalska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Marcelina Końpa  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
Grupa E dziewczęta KUMITE
     
 1.  Marta Domagalska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Marcelina Końpa  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Marta Głowacka  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Klaudia Szamrej  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
Grupa F dziewczęta – do 6 kyu KATA
     
 1.  Marta Głowacka  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Aleksandra Pietrucha  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
Grupa H mężczyźni KATA
     
 1.  Patryk Zasada  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Kamil Szamrej  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Bartłomiej Zaborowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
Grupa H mężczyźni KUMITE
     
 1.  Patryk Zasada  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Bartłomiej Zaborowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Grzegorz Paluszkiewicz  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.  Kamil Szamrej  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
Grupa J kobiety KATA
     
 1.  Maja Ostrowska  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  Sylwia Makowska  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Marianna Kubiak  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
Grupa J mężczyźni KATA
     
 1.  Bartłomiej Antoniak  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  Dariusz Dąbrowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Dariusz Kowalkowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
Grupa J mężczyźni KUMITE
     
 1.  Mariusz Galant  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Dariusz Dąbrowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Dariusz Kowalkowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Robert Moskwa  KARATESTARS WARSZAWA
     
 
   Zawody sędziowali:
     
   Zbigniew Kocoń  2 DAN   – sędzia główny
   Maja Ostrowska  3 DAN    
   Sylwia Makowska  2 DAN    
   Bartłomiej Antoniak  2 DAN    
   Robert Moskwa  2 DAN    
   Aneta Melkowska  1 DAN    
   Marianna Kubiak  1 DAN    
   Mariusz Galant  1 DAN    
   Wojciech Olczak  1 DAN    
   Dariusz Dąbrowski  1 DAN    
   Dariusz Kowalkowski  3 KYU    
         
     

 

Rozegrany został także X Jubileuszowy Turniej Mocarzy.
 
Wyniki:
 
Kategoria Karatecy NSKF
 
I m-ce Maciej Grubski DRAGON Poddębice - 219 powtórzeń
II m-ce Mariusz Galant IPPON Łęczyca - 143 powtórzenia
III m-ce Bartłomiej Antoniak DRAGON Poddębice - 134 powtórzenia

 

 
Kategoria Open
 
 
I m-ce Aleksander Krzyszkowiak   - 183 powtórzeń
II m-ce Grzegorz Paluszkiewicz   - 123 powtórzenia
III m-ce Andrzej Jercha   - 98 powtórzeń