Kalendarz na 2017

 

 





 


PUCHARU EUROPY W KARATE SHOTOKAN NSKF, WARSZAWA, 25 PAŹDZIERNIK 2014

 

 
 

25 października w warszawskiej Arenie Ursynów rozegrano Puchar Europy w Karate Shotokan NSKF. Ponad 150 zawodników z 6 krajów rywalizowało o trofea na dwóch równoległych matach. Do południa startowały dzieci w wieku od 7 do 13 lat, a swoje eliminacje do popołudniowych finałów mieli kadeci, juniorzy, seniorzy i weterani. O godzinie 17:00 arena została otwarta dla publiczności, na której zasiedli nie tylko rodzice zawodników, ale i licznie zgromadzeni fani tej sztuki walki. Imprezę uświetnili swoimi pokazami Sihan Pemba Tamang i Nikolai Kotelnikov, oraz Maciej Grubski i jego asystenci. Polacy stanęli na wysokości zadania zdobywając aż 47 medali.

 

PARTNERZY I SPONSORZY:

 

DZIELNICA URSYNÓW

UZDROWISKO TERMALNE UNIEJÓW

NSKF

KARATE COMBAT

 

FIRMA STOLKAR - FABRYKA MEBLI, BRODNICA

STUDIO W - AGENCJA REKLAMY, UNIEJÓW

CONEA.PL - FIRMA INFORMATYCZNA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

X ONE - TROFEA SPORTOWE

PRO-HEALTH - CENTRUM SPORTU I USŁUG PROZDROWOTNYCH, PODDĘBICE

migotka.com - sztuczna biżuteria

 

Dziękujemy

 
   Zawody sędziowali:
     
   PEMBA TAMANG  8 DAN JAPONIA  
   MACIEJ GRUBSKI  6 DAN POLSKA – sędzia główny
   MARIUSZ KLIAUZA   LITWA  
   ANDREY KUZMENKO   ROSJA  
   KOTELNIKOV NIKOLAI   ROSJA  
   NAUMKIN IGOR   ROSJA  
   PAVLOV ARTEM   ROSJA  
   NIKOLAS LE BERRE   FRANCJA  
   ZBIGNIEW KOCOŃ   POLSKA  
   KRZYSZTOF KALACZYŃSKI   POLSKA  
   ANETA KALENIK   POLSKA  
   PIOTR FOLEK   POLSKA  
   MAJA OSTROWSKA   POLSKA  
   DARIUSZ KOWALKOWSKI   POLSKA  
   KRZYSZTOF GORZKI   POLSKA  
   MICHAŁ KRZEMIŃSKI   POLSKA  
   MATEUSZ GRALKA   POLSKA  
   KAROL WIŚNIEWSKI   POLSKA  
   IRENA KOŁAKOWSKA   POLSKA  
     
     
   Wyniki Mistrzostw:
     
CHILDREN 7-9 KATA GIRLS
     
 1.  KARINA KOTELNIKOVA  ROSJA
 2.  JAGODA RZESZOT  POLSKA
 3.  MARIA GRANOSIK  POLSKA
     
     
CHILDREN 7-9 KATA BOYS
     
 1.  MATEUSZ OWCZAREK  POLSKA
 2.  ADAM BINIEWICZ  POLSKA
 3.  FILIP DUDKA  POLSKA
     
     
CHILDREN 7-9 KUMITEGIRLS
     
 1.  KARINA KOTELNIKOVA  ROSJA
 2.  SARA REMISZEWSKA  POLSKA
 3.  MARIA GRANOSIK  POLSKA
     
     
CHILDREN 7-9 KAUMITE BOYS
     
 1.  ADAM BINIEWICZ  POLSKA
 2.  TASHIKINOV ARSENII  ROSJA
 3.  MARCEL KOTAS  POLSKA
     
     
CHILDREN 10-11 KATA GIRLS
     
 1.  WERONIKA KUJAWA  POLSKA
 2.  MARTYNA STEFAŃSKA  POLSKA
 3.  OLIWIA STANIAK  POLSKA
     
     
CHILDREN 10-11 KATA BOYS
     
 1.  VLADISLAV BARYSHNIKOV  ROSJA
 2.  ADAM SZEPIETOWSKI  POLSKA
 3.  LUKAS SOMONELIS  POLSKA
     
     
CHILDREN 10-11 KUMITE GIRLS
     
 1.  WERONIKA KUJAWA  POLSKA
 2.  MARTYNA STEFAŃSKA  POLSKA
 3.  WIKTORIA JAWORSKA  POLSKA
     
     
CHILDREN 10-11 KUMITE BOYS
     
 1.  VLADISLAV BARYSHNIKOV  ROSJA
 2.  LUKAS SOMONELIS  LITWA
 3.  ADAM MICKIEWICZ  POLSKA
     
     
CHILDREN 12-13 KATA GIRLS
     
 1.  PATRYCJA KOWALCZYK  POLSKA
 2.  GINTARE JONUSKAITE  LITWA
 3.  SANDRA CHMIELWSKA  POLSKA
     
     
CHILDREN 12-13 KUMITE GIRLS
     
 1.  PATRYCJA KOWALCZYK  POLSKA
 2.  SANDRA CHMIELEWSKA  POLSKA
 3.  DURU LOUISE  FRANCJA
     
     
CHILDREN 12-13 KATA BOYS
     
 1.  KLINOV BORIS  ROSJA
 2.  TOMAS DASKEVIC  LITWA
 3.  ADAM KOŁAKOWSKI  POLSKA
     
     
CHILDREN 12-13 KUMITE BOYS
     
 1.  ARKHIPOV KIRILL  ROSJA
 2.  KLINOV BORIS  ROSJA
 3.  ADAM KOŁAKOWSKI  POLSKA
     
     
CADETS 14-15 KATA IND. GIRLS
     
 1.  ELZBIETA JABLONSKAITE  LITWA
 2.  EMILIJA ZUZEVICIUTE  LITWA
 3.  KAROLINA STRZELCZYK  POLSKA
     
     
CADETS 14-15 KUMITE IND. GIRLS
     
 1.  EMILIJA ZUZEVICIUTE  LITWA
 2.  AROLINA STRZELCZYK  POLSKA
 3.  ELZBIETA JABLONSKAITE  LITWA
     
     
CADETS 14-15 KATA IND. BOYS
     
 1.  JAKUB DOMAGALSKI  POLSKA
 2.  GRZEGORZ WIECZORKOWSKI  POLSKA
 3.  SZYMON KAROLCZYK  POLSKA
     
     
CADETS 14-15 KUMITE IND. BOYS
     
 1.  JAKUB DOMAGALSKI  POLSKA
 2.  GRZEGORZ WIECZORKOWSKI  POLSKA
 3.  WIKTOR KUKLEWICZ  POLSKA
     
     
JUNIORS 16-17 KATA GIRLS
     
 1.  MARTA DOMAGALSKA  POLSKA
 2.  ANNA PŁOSZYŃSKA  POLSKA
 3.  KLAUDIA SZAMREJ  POLSKA
     
     
JUNIORS 16-17 KATA GIRLS
     
 1.  MARTA DOMAGALSKA  POLSKA
 2.  ANNA PŁOSZYŃSKA  POLSKA
 3.  KLAUDIA SZAMREJ  POLSKA
     
     
SENIORS 18+ WOMAN
     
 1.  MAJA OSTROWSKA  POLSKA
 2.  AKIBA MIKA  JAPONIA
 3.  VOYNOVA ANASTASIA  BIAŁORUŚ
     
     
SENIORS 18+ MEN
     
 1.  SNEGIRYOV GORDEY  BIAŁORUŚ
 2.  TOMAS MAKARAS  LITWA
 3.  SASUNKEVICH IVAN  BIAŁORUŚ
     
     
SENIORS 18+ KUMITE WOMAN
     
 1.  IRENA KOŁAKOWSKA  POLSKA
 2.  MAJA OSTROWSKA  POLSKA
 3.  CHIRKINA EKATERINA  ROSJA
     
     
SENIORS 18+ KUMITE MEN
     
 1.  IVAN SASUNKEVICH  BIAŁORUŚ
 2.  TOMAS MAKARAS  LITWA
 3.  MATEUSZ GRALKA  POLSKA
     
     
VETERANS 40+ KATA MEN
     
 1.  ROBERT MOSKWA  POLSKA
 2.  MASIUKOV ANDREI  ROSJA
 3.  TISLENKO SERGEY  BIAŁORUŚ
     
     
VETERANS 40+ KUMITE MEN
     
 1.  ROBERT MOSKWA  POLSKA
 2.  MASIUKOV ANDREI  ROSJA
 3.  ALBERT ORECHOV  LITWA
     
     
SENIORS 18+ KATA TEAM WOMAN
     
 1.  POLSKA  
 2.  BIAŁORUŚ  
 3.  POLSKA  
     
     
SENIORS 18+ KATA TEAM MEN
     
 1.  BIAŁORUŚ  
 2.  POLSKA  
 3.  LITWA  
     
     
SENIORS 18+ KUMITE TEAM MEN
     
 1.  LITWA  
 2.  POLSKA  
 3.  BIAŁORUŚ  
     

 

 

 

Pokaz w wykonaniu Shihan Macieja Grubskiego i jego asystentów