Kalendarz na 2017

 

 


 


Pokaz karate w wykonaniu uczestników projektu “Nowa szansa”

 

23 września 2011r. odbył się historyczny pierwszy pokaz karate w wykonaniu osób niepełnosprawnych, uczestników projektu “NOWA SZANSA”.

Niepełnosprawnym karatekom towarzyszyli sportowcy z Klubów DRAGON Poddębice i Bassai Uniejów. Z niepełnosprawnymi ćwiczyli między innymi 3- krotna Mistrzyni Świata w Karate Maja Ostrowska 3 DAN, Mistrz Europy w kumite Mateusz Gralka 2 DAN.

Trening prowadził wielokrotny Mistrz Świata, Europy i Polski, Trener Kadry Polski w Karate Shotokan NSKF Polska Shihan Maciej Grubski 6 DAN.

Pokaz odbył się podczas imprezy integracyjnej “Koniec lata” zorganizowanej przez powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Czepowie. Na imprezie obecni byli Pan Maciej Grubski Senator RP, który jest ambasadorem projektu “Nowa Szansa”, Pan Piotr Binder Wicestarosta Poddębicki, Pan Janusz Kosmalski Przewodniczący Rady Miasta Uniejów, Pani Jolanta Kałużna Kierownik PCPR w Poddębicach i wielu innych gości.

Obecni byli także rodzice uczestników projektu oraz dzieci z przedszkola w Uniejowie i uczniowie Szkoły Podstawowej w Wilamowie.