Kalendarz na 2017

 

 






 


Mistrzostwa CPSiR „DRAGON” o Puchar Burmistrza Poddębic 30.04.2011

 
WYNIKI
OTWARTYCH MISTRZOSTW CPSiR „DRAGON” 2011
O PUCHAR BURMISTRZA PODDĘBIC
 
30 kwietnia 2011r. w hali sportowej Gimnazjum w Poddębicach odbyły się kolejne Mistrzostwa Centrum Promocji Sportu i Rekreacji „DRAGON” w Poddębicach. Na starcie stanęło 125 zawodników z 8 sekcji z Poddębic, Brodnicy, Uniejowa, Łęczycy, Warszawy, Łodzi, Dalikowa i Wilna (Litwa)! Dzięki temu zawody nabrały rangi MIĘDZYNARODOWYCH. Zawody rozgrane zostały w 8 kategoriach wiekowych, w dwóch konkurencjach: kata i kumite indywidualnym. Nagrody wręczali: Maciej Grubski-Prezes Związku Sportowego Karate Shotokan NSKF Polska, Robert Moskwa - Wiceprezes Związku Sportowego Karate Shotokan NSKF Polska, Piotr Majer Zastępca Burmistrza Poddębic, Adam Wiaderski – Prezes CPSiR „DRAGON”. Podczas finałów Mistrzostw Shihan Maciej Grubski 6 DAN odebrał z rąk sensei Roberta Moskwy medal „ZASŁUŻONY DLA ROZWOJU KARATE SHOTOKAN 1981-2011”. Medal ten Shihan Maciej Grubski otrzymał od organizatorówX Europa Karate & Kobudo Cup for Club-RONIN CUP, który zorganizowany został z okazji Jubileuszu Karate Shotokan i Klubu Ronin.
 
Zawody sędziowali:
 
   Zbigniew Kocoń  2 Dan Łęczyca – sędzia główny
   Marius Kliauza  4 Dan Wilno
   Maja Ostrowska  3 Dan Poddębice
   Krzysztof Kalaczyński  3 Dan Łęczyca
   Sylwia Makowska  2 Dan Łódź
   Mateusz Gralka  2 Dan Uniejów
   Robert Moskwa  2 Dan Warszawa
   Aneta Kalenik  1 Dan Łęczyca
   Piotr Folek  1 Dan Brodnica
   Karol Wiśniewski  1 Dan Brodnica
   Mariusz Galant  1 Dan Łęczyca
   Dariusz Dąbrowski  1 Dan Brodnica
     
   Wyniki Mistrzostw:
     
   KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT ROCZNIKI 2002 i młodsi
     
 1.  OLIWIA KOŃPA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  MARTYNA KLIŚ  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  JULIA SURMIAK  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
   KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2002 i młodsi
     
 1.  JORIS VALCIUKAS  WILNO
 2.  ADAM SZEPIETOWSKI  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.  SIMONAS SIEMENAS  WILNO
     
   KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT ROCZNIKI 2001-1999
     
 1.  GINTARE JONASKAITE  WILNO
 2.  LIDIA TOMASZAK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  JULIA GALANT  ŁKK  „IPPON” ŁĘCZYCA
     
   KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2001-1999 DO 6 KYU
     
 1.  SILICKAS IGNAS  WILNO
 2.  MARCIN WALCZAK  DRAGON DALIKÓW
 3.  KRZYSZTOF RAKOWSKI  MUKSK”SHOTOKAN” BRODNICA
     
   KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT ROCZNIKI 2001-1999 DO 6 KYU
     
 1.  LIDIA TOMASZAK  UKKF ”BASSAI” UNIEJÓW
 2.  ZOFIA OSTROWSKA  UKKF ”BASSAI” UNIEJÓW
 3.  KAROLINA STRZELCZYK  DRAGON WARSZAWA
 3.  ZUZANNA KEJNICH  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
   KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2001-1999 DO 6 KYU
     
 1.  MARCIN WALCZAK  DRAGON DALIKÓW
 2.  ADAM KOŁAKOWSKI  ŁKK ”IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  HENRIKAS SPADA  WILNO
 3.  MACIEJ DRESLIŃSKI  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
     
   KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT ROCZNIKI 2001-1999 OD 5 KYU
     
 1.  JAGIENKA WÓJCIK  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
 2.  MAJA KULESZA  UKKF ”BASSAI” UNIEJÓW
 3.  PATRYCJA KOWALCZYK  UKKF ”BASSAI” UNIEJÓW
     
   KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW  ROCZNIKI 2001-1999 OD 5 KYU
     
 1.  JAKUB DOMAGALSKI  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
 2.  JAKUB KAPICA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  GRZEGORZ WIECZORKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
   KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT ROCZNIKI 2001-1999 OD 5 KYU
     
 1.  ALRKSANDRA GALANT  
 2.  JAGIENKA WÓJCIK  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
 3.  MAJA KULESZA  UKKF ”BASSAI” UNIEJÓW
 3.  PATRYCJA KOWALCZYK  UKKF ”BASSAI” UNIEJÓW
     
   KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2001-1999 OD 5 KYU
     
 1.  JAKUB DOMAGALSKI  MUKSK”SHOTOKAN” BRODNICA
 2.  WIKTOR WILKANOWSKI  MUKSK”SHOTOKAN” BRODNICA
 3.  JAKUB KAPICA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  FILIP ZDZIARSKI  MUKSK”SHOTOKAN” BRODNICA
     
   KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT ROCZNIKI 1998-1997 DO 6 KYU
     
 1.  KLAUDIA SZAMREJ  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
 2.  JOANNA STELMACH  UKKF ”BASSAI” UNIEJÓW
 3.  ANNA PŁOSZYŃSKA  UKKF ”BASSAI” UNIEJÓW
     
   KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW ROCZNIKI 1998-1997 DO 6 KYU
     
 1.  SEBASTIAN KAMIŃSKI  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
 2.  WOJCIECH MURAWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
 3.  ADRIAN JASIENIECKI  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
     
   KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT ROCZNIKI 1998-1997 DO 6 KYU
     
 1.  JOANNA STELMACH  UKKF ”BASSAI” UNIEJÓW
 2.  KLAUDIA KUBIAK  UKKF ”BASSAI” UNIEJÓW
 3.  ANNA PŁOSZYŃSKA  UKKF ”BASSAI” UNIEJÓW
 3.  KLAUDIA SZAMREJ  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
     
   KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW ROCZNIKI 1998-1997 DO 6 KYU
     
 1.  WOJCIECH MURAWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
 2.  ADRIASN JASIENIECKI  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
 3.  SEBASTIAN KAMIŃSKI  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
 3.  ŁUKASZ ŁAPKIEWICZ  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
     
   KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT ROCZNIKI 1998-1997 OD 5 KYU
     
 1.  MARTA DOMAGALSKA  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
 2.  MARCELINA KOŃPA  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
     
   KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW ROCZNIKI 1998-1997 OD 5 KYU
     
 1.  BARTŁOMIEJ ZABOROWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
 2.  JĘDRZEJ WÓJCIK  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
     
   KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT ROCZNIKI 1998-1997 OD 5 KYU
     
 1.  MARTA DOMAGALSKA  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
 2.  MARCELINA KOŃPA  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
     
   KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW ROCZNIKI 1998-1997 OD 5 KYU
     
 1.  BARTŁOMIEJ ZABOROWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
 2.  JĘDRZEJ WÓJCIK  MUKSK ”SHOTOKAN” BRODNICA
     
   KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT ROCZNIKI 1996-1994 DO 6 KYU
     
 1.  ANNA MAŁKIEWICZ  MUKSK”SHOTOKAN” BRODNICA
 2.  MARTA GŁOWACKA  UKKF ”BASSAI” UNIEJÓW
 3.  MARTA JABLONSKAITE  WILNO
     
   KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW ROCZNIKI 1996-1994 DO 6 KYU
     
 1.  KAMIL SZAMREJ  MUKSK”SHOTOKAN” BRODNICA
 2.  ARTUR MICHALAK  DRAGON DALIKÓW
     
   KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT ROCZNIKI 1996-1994 DO 6 KYU
     
 1.  ANNA MAŁKIEWICZ  MUKSK”SHOTOKAN” BRODNICA
 2.  MARTA JABLONSKAITE  WILNO
 3.  MARTA GŁOWACKA  UKKF ”BASSAI” UNIEJÓW
 3.  ALEKSANDRA PIETRUCHA  UKKF ”BASSAI” UNIEJÓW
     
   KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW ROCZNIKI 1996-1994 DO 6 KYU
     
 1.  ARTUR MICHALAK  DRAGON DALIKÓW
 2.  KAMIL SZAMREJ  MUKSK”SHOTOKAN” BRODNICA
     
   KATA INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN ROCZNIKI 1993 i WCZEŚNIEJ  DO 6 KYU
     
1.  PATRYK ZASADA ŁKK ”IPPON” ŁĘCZYCA
2.  ZILVINAS KRAPAVICKAS WILNO
3.  PATRYK OŻDOWICZ CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
   KUMITE INDYWIDUALNE MĘŻCZYCN ROCZNIKI 1993 i ECZEŚNIEJ DO 6 KYU
     
1.  ZILVINAS KRAPAVICKAS  WILNO
2.  PIOTR BOJANOWSKI  ŁKK ”IPPON” ŁĘCZYCA
3.  PATRYK ZASADA  ŁKK ”IPPON” ŁĘCZYCA
3.  PATRYK OŻDOWICZ  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
   KATA INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN ROCZNIKI 1993 i WCZEŚNIEJ  OD 3 KYU
     
1.  KAROL WIŚNIEWSKI  MUKSK”SHOTOKAN” BRODNICA
2.  MATEUSZ GRALKA  UKKF ”BASSAI” UNIEJÓW
3.  PIOTR FOLEK  MUKSK”SHOTOKAN” BRODNICA