Kalendarz na 2017

 

 






 


IV Otwarte Mitrzostwa Polski Karate Shotokan NSKF za Nami :)

 

 12.04.2014r. w Warszawie na Ursynowie odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Polski Karate Shotokan NSKF. W zawodach wzięli udział przedstawiciele 11 klubów:"Bushikan" Szczecin, „Bassai” Uniejów, „Dragon” Łódź, „Dragon” Poddębice, „Ippon” Łęczyca, „Karate Stars” Warszawa, „Kiritsu” Górsk, „Shotokan” Brodnica, Rypin, Team Litwa oraz „SANDAN” Warszawa. Stoczono 235 fascynujących pojedynków na dwóch matach. Najmłodszym zawodnikiem turnieju był Jaś Domagalski, 5-latek z klubu "KarateStars" Warszawa. Zawodnicy podzieleni zostali na 15 grup w zależności od wieku i stopnia oraz na 4 grupy w rywalizacji zespołowej. Po 12 godzinnej rywalizacji najlepszymi zawodnikami zostali: W kategorii dziewcząt: Weronika Kujawa "Bassai" Uniejów, oraz Martyna Stefańska z Rypina (obie zdobyły po 3 złote medale). W kategorii chłopców: Adam Mickiewicz i Hubert Krysiński oboje z klubu "KarateStars" Warszawa (również po 3 złote medale). W klasyfikacji medalowej zwyciężył klub "Bassai" z Uniejowa gromadząc na swoim koncie 12złotych, 13srebrnych i 6 brązowych medali, na drugim miejsc uplasował się klub "KarateStars" z Warszawy z dorobkiem 9złotych, 5 srebrnych i 3 brązowych medali a 3-cie miejsce wywalczyli karatecy z klubu "Bushikan" Szczecin z dorobkiem 8złotych, 4srebrnych i 3 brązowych medali.

 
   Zawody sędziowali:
     
   Maja Ostrowska  4 DAN Uniejów – sędzia główny
   Maciej Grubski  6 DAN Poddębice  
   Irena Kołakowska  3 DAN Warszawa  
   Krzysztof Kalaczyński  3 DAN Łęczyca  
   Mateusz Gralka  2 DAN Uniejów  
   Krzysztof Gorzki  2 DAN Brodnica  
   Aneta Kalenik  2 DAN Łęczyca  
   Robert Moskwa  2 DAN Warszawa  
   Karol Wiśniewski  1 DAN Brodnica  
   Piotr Folek  1 DAN Brodnica  
   Wojciech Czas  1 DAN Poddębice  - sędzie medyczny
         
     
   Wyniki Mistrzostw:
     
Grupa A (2007 i młodsi) KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Aleksandra Dobrowolska  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Katarzyna Kasierska  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.    
     
     
Grupa A (2007 i młodsi) KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Oliwia Puzon  "Kiritsu" Górsk
 2.  Katarzyna Kasierska  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Maja Wróbel  KARATESTARS WARSZAWA
     
     
Grupa A (2007 i młodsi) KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW
     
 1.  Dawid Błaszczak  "Bushikan" Szczecin
 2.  Maciej Słowik  "Bushikan" Szczecin
 3.  Kacper Banasiak  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
Grupa A (2007 i młodsi) KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW
     
 1.  Maciej Słowik  "Bushikan" Szczecin
 2.  Artur Pik  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Dawid Błaszczak  "Bushikan" Szczecin
     
     
Grupa B 8-9lat (2005-2006r) 9-8 Kyu KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Maria Granosik  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Marta Długosz  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Aleksandra Cedro  "Bushikan" Szczecin
     
     
Grupa B 8-9lat (2005-2006r) 9-8 Kyu KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Aleksandra Cedro  "Bushikan" Szczecin
 2.  Aleksandra Jaworska  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Karolina Szczepańska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
Grupa B 8-9lat (2005-2006r) 9-8 Kyu KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW
     
 1.  Jakub Firgolski  Rypin
 2.  Filip Dudka  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Tymon Brykała  KARATESTARS WARSZAWA
     
     
Grupa B 8-9lat (2005-2006r) 9-8 Kyu KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW
     
 1.  Witold Leszczyński  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Maksymilian Błaszczak  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Jakub Jaworski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
Grupa C 8-9lat (2005-2006r) od 7 Kyu KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Wiktoria Kamińska  "Bushikan" Szczecin
 2.  Jagoda Rzeszot  Rypin
 3.  Sara Remiszewska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Grupa C 8-9lat (2005-2006r) od 7 Kyu KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Agata Rochowicz  Rypin
 2.  Wiktoria Kamińska  "Bushikan" Szczecin
 3.  Jagoda Rzeszot  Rypin
     
     
Grupa C 8-9lat (2005-2006r) od 7 Kyu KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW
     
 1.  Paweł Juraszek  "Bushikan" Szczecin
 2.  Maciej Waryński  "Bushikan" Szczecin
 3.  Mateusz Owczarek  KARATESTARS WARSZAWA
     
     
Grupa C 8-9lat (2005-2006r) od 7 Kyu KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW
     
 1.  Maciej Waryński  "Bushikan" Szczecin
 2.  Gracjan Madajski  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Marcel Kotas  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
Grupa D1 10-11lat (2003-2004r) 9-8 Kyu KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Aleksandra Bierzyńska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Julia Koper  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.    
     
     
Grupa D1 10-11lat (2003-2004r) 9-8 Kyu KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Aleksandra Bierzyńska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Natalia Dobrowolska  KARATESTARS WARSZAWA
 3.  Julia Wołoska  "Kiritsu" Górsk
     
     
Grupa D1 10-11lat (2003-2004r) 9-8 Kyu KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW
     
 1.  Mateusz Rogoziński  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Szymon Zaliwski  KARATESTARS WARSZAWA
 3.    
     
     
Grupa D1 10-11lat (2003-2004r) 9-8 Kyu KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW
     
 1.  Patryk Puzon  "Kiritsu" Górsk
 2.  Filip Nurkowski  "Kiritsu" Górsk
 3.  Philippe Zagubień  "Kiritsu" Górsk
     
     
Grupa D2 10-11lat (2003-2004r) 7-6 Kyu KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Weronika Kujawa  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Aleksandra Leśkiewicz  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Oliwia Staniak  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
Grupa D2 10-11lat (2003-2004r) 7-6 Kyu KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Weronika Kujawa  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Wiktoria Jaworska  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Iza Antosik  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
Grupa D2 10-11lat (2003-2004r) 7-6 Kyu KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW
     
 1.  Adam Mickiewicz  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Wiktor Ferszt  Rypin
 3.  Mikołaj Rumiński  Rypin
     
     
Grupa D2 10-11lat (2003-2004r) 7-6 Kyu KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW
     
 1.  Adam Mickiewicz  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Michał Jercha  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Mikołaj Rumiński  Rypin
     
     
Grupa E 10-11lat (2003-2004r) od 5 Kyu KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Martyna Stefańska  Rypin
 2.  Julia Surmiak  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.    
     
     
Grupa E 10-11lat (2003-2004r) od 5 Kyu KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Martyna Stefańska  Rypin
 2.  Julia Surmiak  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.    
     
     
Grupa E 10-11lat (2003-2004r) od 5 Kyu KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW
     
 1.  Hubert Krysiński  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Adam Szepietowski  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.  Bartosz Marciniak  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
     
Grupa E 10-11lat (2003-2004r) od 5 Kyu KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW
     
 1.  Hubert Krysiński  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Bartosz Marciniak  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.  Adam Szepietowski  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
     
Grupa F 12-13lat (2001-2002r) do 6 Kyu KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Julia Krokosz  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Magdalena Chadaj  KARATESTARS WARSZAWA
 3.  Marta Czechowicz  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
Grupa F 12-13lat (2001-2002r) do 6 Kyu KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Maja Gondek  "Kiritsu" Górsk
 2.  Natalia Grudniak  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Marta Czechowicz  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
Grupa F 12-13lat (2001-2002r) do 6 Kyu KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW
     
 1.  Jakub Urbaniak  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Bartosz Bierzyński  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Marcel Melkowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
Grupa F,H 12-15lat (1999-2002r) do 6 Kyu KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW gr. łączona
     
 1.  Marcel Melkowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Wiktor Kuklewicz  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Jakub Urbaniak  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
Grupa G 12-13lat (2001-2002r) od 5Kyu KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Patrycja Kowalczyk  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Elżbieta Jablonskaite  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 3.  Sandra Chmielewska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Grupa G 12-13lat (2001-2002r) od 5Kyu KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Elżbieta Jablonskaite  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 2.  Patrycja Kowalczyk  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Julia Telejko  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     

 

Grupa G 12-13lat (2001-2002r) od 5 Kyu KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW
     
 1.  Radosław Miadiełko  "Bushikan" Szczecin
 2.  Adam Kołakowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Jurgis Jurgaitis  Karate Dojo, Wilno, Litwa
     
     
Grupa G 12-13lat (2001-2002r) od 5 Kyu KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW
     
 1.  Adam Kołakowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Jurgis Jurgaitis  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 3.  Simonas Simenas  Karate Dojo, Wilno, Litwa
     
     
Grupa H 14-15lat (1999-2000r) do 6 Kyu KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Magdalena Durys  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Hanna Sowa  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.    
     
     
Grupa H 14-15lat (1999-2000r) do 6 Kyu KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Magdalena Durys  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Justyna Pęcak  "Kiritsu" Górsk
 3.  Hanna Sowa  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
Grupa I 14-15lat (1999-2000r) od 5 Kyu KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Gintate Jonuśkaite  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 2.  Weronika Miagiełko  "Bushikan" Szczecin
 3.  Emilia Zuzeviciute  Karate Dojo, Wilno, Litwa
     
     
Grupa I 14-15lat (1999-2000r) od 5 Kyu KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
     
 1.  Karolina Strzelczyk  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Gintate Jonuśkaite  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 3.  Emilia Zuzeviciute  Karate Dojo, Wilno, Litwa
     
     
Grupa I,K 14-17lat (1997-2000r) od 5 Kyu gr.łączona KATA JUNIORÓW
     
 1.  Jakub Domagalski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Grzegorz Wieczorkowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Bartłomiej Zaborowski  Rypin
     
     
Grupa I,K 14-17lat (1997-2000r) od 5 Kyu gr.łączona KUMITE JUNIORÓW
     
 1.  Jakub Domagalski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Grzegorz Wieczorkowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Szymon Karolczyk  Rypin
     
     
Grupa H,J 14-17lat (1997-2000r) do 5 Kyu gr.łączona KUMITE JUNIORÓW
     
 1.  Igor Minkowski  "Bushikan" Szczecin
 2.  Wiktor Kuklewicz  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.    
     
     
Grupa J,K 16-17lat (1997-1998r) od 5 Kyu gr.łączona KATA JUNIOREK
     
 1.  Marta Domagalska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Anna Płoszyńska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Weronika Kapler  "Bushikan" Szczecin
     
     
Grupa J,K 16-17lat (1997-1998r) od 5 Kyu gr.łączona KUMITE JUNIOREK
     
 1.  Marta Domagalska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Anna Płoszyńska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Natalia Raczyńska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Grupa L 18lat i starsi (1996 i starsi) do 4 Kyu KATA KOBIET
     
 1.  Paula Razin  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Urszula Olędzka  KARATESTARS WARSZAWA
 3.    
     
     
Grupa L 18lat i starsi (1996 i starsi) do 4 Kyu KUMITE KOBIET
     
 1.  Urszula Olędzka  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Paula Razin  KARATESTARS WARSZAWA
 3.    
     
     
Grupa Ł 18 lat i starsi (1996 i starsi) od 3 Kyu KATA SENIORÓW
     
 1.  Mateusz Gralka  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Tomas Makaras  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 3.  Dominykas Zibutis  Karate Dojo, Wilno, Litwa
     
     
Grupa Ł 18 lat i starsi (1996 i starsi) od 3 Kyu KUMITE SENIORÓW
     
 1.  Michał Krzemiński  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Mateusz Gralka  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Rafał Lamperski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
KATA DRUŻYNOWE Gr.I
     
 1.  Adam Biniewicz, Wiktoria Jaworska, Marcel Kotas  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Iza Antosik, Aleksandra Leśkiewicz, Oliwia Stanik  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Karolina Szczepańska, Julia Koper, Aleksandra Długosz  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
KATA DRUŻYNOWE Gr.II
     
 1.  Hubert Krysiński, Adam Mickiewicz, Mateusz Owczarek  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Gracjan Madajski, Jakub Urbaniak, Bartosz Kąpielski  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Adam Szepietowski, Bartosz Marciniak, Jakub Paluszkiewicz  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
     
KATA DRUŻYNOWE Gr.III
     
 1.  Martyna Stefańska, Jagoda Rzeszot, Agata Rochowicz  Rypin
 2.  Julia Krokosz, Magdalena Durys, Hanna Sowa  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.    
     
     
KATA DRUŻYNOWE Gr.IV
     
 1.  Patrycja Kowalczyk, Weronika Kujawa, Aleksandra Charuba  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Sandra Chmielewska, Julia Surmiak, Julia Telejko  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Adam Kołakowski, Piotr Łuczak, Marcel Melkowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA