Kalendarz na 2017

 

 





 


III TURNIEJ MAŁEGO KARATEKI UNIEJÓW 31.05.2014r.

 

WYNIKI III TURNIEJU MAŁEGO KARATEKI Z OKAZJI DNIA DZIECKA
 
III TURNIEJ MAŁEGO KARATEKI Z OKAZJI DNIA DZIECKA :) 31 maja, na halę Zespołu Szkół w Uniejowie, już po raz trzeci zjechali się najmłodsi adepci sztuki walki karate. na zaproszenie Sensei Mai Ostrowskiej i Uniejowskiego Klubu Karate odpowiedziało ponad 60 zawodników, w wieku od 4 do 11 lat. Atrakcję stanowił Turniej Pierwszego Kroku, w którym udział wzięły dzieci z przedszkolnych sekcji, wywołując uśmiech i łzy wzruszenia na widowni i wśród sedziów. Nagrody w formie medali i pucharów ufundował Pan Józef Kaczmarek, Burmistrz Miasta Uniejów, a maskotki, dopełniające kolekcję z poprzednich edycji Pan Marcin Pamfil - PGK Termy Uniejów. Cały dzień eliminacji uprzyjemniał słodki poczęstunek, malowanie buzi oraz pokazy w wykonaniu zawodników klubu BASSAI oraz Grupy Combat. PODZIĘKOWANIA: W imieniu swoim i wszystkich uczestników pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą imprezę, a byli to: Pan Józef Kaczmarek, Burmistrz Miasta Uniejów, Marcin Pamfil, Prezes PGK Termy Uniejów,Pani Małgorzata Komajda - Dyrektor Zespołu Szkół w Uniejowie, Pan Maciej Grubski - Prezes Zwiazku Sportowego Karate NSKF, Pan Łukasz Malinowski - Termy Uniejów, Państwo Anna i Tadeusz Szepietowscy, Pan Michał Kujawa i firma M-invest,Państwo Sylwia i Paweł Krysińscy, zawodnicy i rodzice z Klubu Bassai- fundatorzy słodkiego poczęstunku i wolontariusze:), sedziom, oraz mojej mamie, Małgorzacie Ostrowskiej. OSS! Maja Ostrowska 4 dan
 
   Zawody sędziowali:
     
   Maja Ostrowska  4 DAN Uniejów – sędzia główny
   Mateusz Gralka  3 DAN Uniejów  
   Aneta Kalenik  2 DAN Łęczyca  
   Piotr Folek  1 DAN Warszawa  
   Wojciech Czas  1 DAN Sieradz, sędzia medyczny  
         
         
         
         
         
         
         
     
   Wyniki Mistrzostw:
     
TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - GRUPA "0" -DZIEWCZĘTA, DO 5 LAT:)
     
 1.  KLAUDIA GAJDA  PRZEDSZKOLE PLAYSCHOOL
 2.  MAJA TARCZYŃSKA  PRZEDSZKOLE PLAYSCHOOL
 3.  MARIA JANICKA  PRZEDSZKOLE PLAYSCHOOL
 3.  MARIA BORETYŃSKA  PRZEDSZKOLE PLAYSCHOOL
     
TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - GRUPA "0" - CHŁOPCY, DO 5 LAT
     
 1.  PIOTR GŁUCHOWSKI  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  JAN DOMAGALSKI  KARATESTARS WARSZAWA
 3.  FRANCISZEK SNOWACKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  NIKOLAS KUCHARSKI  PRZEDSZKOLE PLAYSCHOOL
     
TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - GRUPA "A" DZIEWCZĘTA, 6-7 LAT, CZ.I
     
 1.  NADIA KASPRZYKOWASKA  EXTREME FIGHT CLUB SIERADZ
 2.  OLIWIA GLEŃ  DRAGON DALIKÓW
 3.  WERONIKA SIKORA  PRZEDSZKOLE WARTKOWICE
 3.  ZUZANNA KARKOWSKA  PRZEDSZKOLE WARTKOWICE
     
TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - GRUPA "A" DZIEWCZĘTA, 6-7 LAT, CZ.II
     
 1.  ANNA WASILEWSKA  PRZEDSZKOLE PLAYSCHOOL
 2.  MARTA POWŁOKA  PRZEDSZKOLE WARTKOWICE
 3.  ALEKSANDRA MATEROWICZ  PRZEDSZKOLE PLAYSCHOOL
     
     
TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - GRUPA "A" CHŁOPCY, 6-7 LAT, CZ.I
     
 1.  JAN KACZYŃSKI  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  DAMIAN ŚLIWIŃSKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  SZYMON AUGUSTYNIAK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  MIKOŁAJ NAWROCKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU - GRUPA "A" CHŁOPCY, 6-7 LAT, CZ.II
     
 1.  MICHAŁ MIŚKIEWICZ  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  MATEUSZ BILAND  PRZEDSZKOLE PLAYSCHOOL
 3.  NIKODEM ALEKSANDRZAK  PRZEDSZKOLE WARTKOWICE
   KUBA SZEWCZYK  PRZEDSZKOLE PLAYSCHOOL
     
KATA, GR. B DZIEWCZĄT I CHŁPCÓW (kat, połaczone)
     
 1.  ARTUR PIK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  ALEKSANDRA DOBROWOLSKA  KARATESTARS WARSZAWA
 3.    
     
     
KATA, GR. D, 8,9 LAT, 9-7 KYU, DZIEWCZĘTA
     
 1.  MARTA DŁUGOSZ  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  ALEKSANDRA JAWORSKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  EWELINA KUROPATWA  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
KATA, GR. D, 8,9 LAT, 9-7 KYU, CHŁOPCY
     
 1.  MATEUSZ OWCZAREK  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  JAKUB JAWORSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  FILIP DUDKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
KATA, GR. E, 8,9 LAT, OD 6 KYU, CHŁOPCY
     
 1.  ADAM BINIEWICZ  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  GRACJAN MADAJSKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  BARTOSZ KĄPIELSKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
KATA, GR. F, 10,11 LAT, 9-7 KYU, DZIEWCZĘTA
     
 1.  OLIWIA STANIAK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  MICHALINA STRZELCZYK  EXTREME FIGHT CLUB SIERADZ
 3.  ALEKSANDRA BIERZYŃSKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
KATA, GR. F, 10,11 LAT, 9-7 KYU, CHŁOPCY
     
 1.  MATEUSZ ŚLIWIŃSKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  PATRYK GZIK  EXTREME FIGHT CLUB SIERADZ
 3.  MIKOŁAJ LAMORSKI  EXTREME FIGHT CLUB SIERADZ
     
     
KATA, GR. G, 10,11 LAT, OD 6 KYU, DZIEWCZĘTA
     
 1.  WERONIKA KUJAWA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  MARTYNA STEFAŃSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  ALEKSANDRA CHARUBA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
KATA, GR. G, 10,11 LAT, OD 6 KYU, CHŁOPCY
     
 1.  ADAM SZEPIETOWSKI  „DRAGON” ŁÓDŹ
 2.  HUBERT KRYSIŃSKI  KARATESTARS WARSZAWA
 3.  ADAM MICKIEWICZ  KARATESTARS WARSZAWA
     
     
KUMITE, GR. B, 6,7 LAT, 9,8 KYU, CHŁOPCY
     
 1.  ARTUR PIK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  SZYMON AUGUSTYNIAK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  ARTUR ZAWADZKI  EXTREME FIGHT CLUB SIERADZ
     
     
KUMITE, GR. D, 8,9 LAT, 9-7 KYU, DZIEWCZĘTA
     
 1.  ALEKSANDRA JAWORSKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  MAGDALENA CIOŁEK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  JAGODA RZESZOT  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
KUMITE, GR. D, 8,9 LAT, 9-7 KYU, CHŁOPCY
     
 1.  JAKUB JAWORSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  MATEUSZ OWCZAREK  KARATESTARS WARSZAWA
 3.  ŁUKASZ MINTUS  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
KUMITE, GR. F, 10,11 LAT, 9-7 KYU, DZIEWCZĘTA
     
 1.  OLIWIA STANIAK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  ALEKSANDRA LEŚKIEWICZ  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  NATALIA DOBROWOLSKA  KARATESTARS WARSZAWA
     
     
KUMITE, GR. F, 10,11 LAT, 9-7 KYU, CHŁOPCÓW
     
 1.  MATEUSZ ŚLIWIŃSKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  KANDRAD JANDUŁA  EXTREME FIGHT CLUB SIERADZ
 3.  PATRYK BEDLIŃSKI  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
KUMITE, GR. E, 8,9 LAT, OD 6 KYU, CHŁOPCY
     
 1.  GRACJAN MADAJSKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  BARTOSZ KĄPIELSKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  MARCEL KOTAS  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
NAJMŁODSZY ZAWODNIK TURNIEJU
     
 1.  NIKOLAS KUCHARSKI  2010 ROK URODZENIA
 2.    
 3.    
     
     
NAJLEPSI ZAWODNICY:
     
 1.  ARTUR PIK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA2 ZŁOTE MEDALE
 2.  OLIWIA STANIAK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW2 ZŁOTE MEDALE
 3.  MATEUSZ ŚLIWIŃSKI  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW2 ZŁOTE MEDALE