Kalendarz na 2017

 

 






 


II Otwarte Mistrzostwa Polski w Karate Shotokan NSKF Polska Brodnica 31.03-01.04.2012r.


 
 
        W dniach 31.03-1.04 2012r. w Brodnicy odbyły się II Mistrzostwa Polski Karate Shotokan NSKF. W Mistrzostwach wzięło udział  121 zawodników i zawodniczek z 8 klubów / sekcji:
CPSiR „DRAGON” Poddębice, UKK „BASSAI” Uniejów, MUKS Karate Shotokan Brodnica i Rypin, ŁKK „IPPON” Łęczyca, Karate Stars Warszawa, MUKK „Shotokan” w Tucholi, „Karate Dojo" Wilno Litwa .
Organizatorami Mistrzostw byli: ZS KS NSKF Polska i MUKS Karate Shotokan Brodnica.
 
Wielkim zaskoczeniem dla Shihana Macieja Grubskiego było gdy po zakończonym pokazie Karate Combat na halę wjechał olbrzymi tort, specjalnie dekorowany z okazji urodzin.
 
 
 
Wśród zaproszonych gości byli:
 
 Janusz Dzięcioł  Poseł na Sejm RP
 Maciej Rżeński  Wydział Sportu UM
 Leonard Paluszyński  Kierownik Hali OSiR
 Jacek Kowalik  GRAK
 Bartek Gagucki  GRAK
   
 
  
 

 

Zarząd ZS KS NSKF Polska składa serdeczne podziękowania Zarządowi i członkom

 

 

 

 MUKS Karate Shotokan Brodnica za wzorowe przygotowanie i przeprowadzenie

 

 I Mistrzostw Polski Karate Shotokan NSKF

 

 
 
 
 
   Zawody sędziowali:
     
   MACIEJ GRUBSKI  6 DAN Poddębice – sędzia główny
   MARIUSZ KLIAUZA  4 DAN Wilno – sędzia główny na macie
   MAJA OSTROWSKA  4 DAN Uniejów  
   KRZYSZTOF KALACZYŃSKI  3 DAN Łęczyca  
   BARTŁOMIEJ BIELICKI  3 DAN Brodnica  
   LESZEK CELMER  3 DAN Brodnica  
   ZBIGNIEW KOCOŃ  2 DAN Łęczyca  
   ROBERT MOSKWA  2 DAN Warszawa  
   MATEUSZ GRALKA  2 DAN Uniejów  
   MARIUSZ GALANT  1 DAN Łęczyca  
   ANETA KALENIK  1 DAN Łęczyca  
   MICHAŁ KRZEMIŃSKI  1 DAN Łęczyca  
   KRZYSZTOF GORZKI  1 DAN Brodnica  
   DARIUSZ KOWALKOWSKI  1 DAN Brodnica  
   POTR FOLEK  1 DAN Brodnica – sędzia pomocniczy
   WOJCIECH CZAS  1 KYU    – sędzia medyczny
     
   Wyniki Mistrzostw:
     
Kata indywidualne dziewcząt 6-7 lat i młodsi ( ur. 2005r. i 2006 r.)
     
 1.  Jagoda Rzeszot  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA sekcja Rypin
 2.  Wiktoria Spychała  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Sara Remiszewska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Kata indywidualne chłopców 6-7 lat i młodsi ( ur. 2005r. i 2006 r.)
     
 1.  Nikita Demin  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 2.  Igor Bałuta  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Mateusz Owczarek  KARATESTARS WARSZAWA
     
     
Kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat ( ur. 2003-2004r.) stopień zaawansowania do 6 kyu
     
 1.  Zuzanna Pietrucha  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Julia Surmiak  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Martyna Stefańska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA sekcja Rypin
     
     
Kata indywidualne chłopców 8-9 lat ( ur. 2003-2004r.) stopień zaawansowania do 6 kyu
     
 1.  Hubert Krysiński  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Adam Mickiewicz  KARATESTARS WARSZAWA
 3.  Ignacy Kazimierski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA sekcja Rypin
     
     
Kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat ( ur. 2003-2004r.) stopień zaawansowania do 6 kyu
     
 1.  Julia Surmiak  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Maria Bojanowska  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Zuzanna Pietrucha  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
Kumite indywidualne chłopców 8-9 lat ( ur. 2003-2004r.) stopień zaawansowania do 6 kyu
     
 1.  Hubert Krysiński  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Ignacy Kazimierski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA sekcja Rypin
 3.  Maciej Józwik  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Konrad Łukaszewski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA sekcja Rypin
     
Kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (ur.2001-2002r.) stopień zaawansowania do 6 kyu
     
 1.  Oliwia Końpa  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Martyna Kliś  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Sandra Chmielewska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Kata indywidualne chłopców 10-11 lat (ur.2001-2002r.) stopień zaawansowania do 6 kyu
     
 1.  Jurgis Jurgaitis  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 2.  Mikołaj Kołakowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Jacek Łapkiewicz  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (ur.2001-2002r.) stopień zaawansowania do 6 kyu
     
 1.  Weronika Niewiadomska  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Oliwia Końpa  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Julia Galant  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
Kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (ur.2001-2002r.) stopień zaawansowania do 6 kyu
     
 1.  Maciej Krygowski  MUKK „Shotokan” w Tucholi
 2.  Jacek Łapkiewicz  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Dominik Cyrankowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA sekcja Rypin
 3.  Jakub Kijewski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA sekcja Rypin
     
Kata indywidualne dziewcząt 10-13 lat (ur.1999-2002r.) grupa łączona
     
 1.  Patrycja Kowalczyk  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Elzbieta Jablonskaite  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 3.  Emilija Zuzeviciute  Karate Dojo, Wilno, Litwa
     
     
Kata indywidualne chłopców 10-11 lat (ur.2001-2002r.) stopień zaawansowania od 5 kyu
     
 1.  Edvinas Grisanovas  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 2.  Simonas Simenas  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 3.  Tomas Daskievic  Karate Dojo, Wilno, Litwa
     
     
Kumite indywidualne dziewcząt 10-13 lat (ur.1999-2002r.) grupa łączona
     
 1.  Karolina Strzelczyk  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Lidia Tomaszak  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Patrycja Kowalczyk  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Emilija Zuzeviciute  Karate Dojo, Wilno, Litwa
     
Kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (ur.2001-2002r.) stopień zaawansowania od 5 kyu
     
 1.  Adam Kołakowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Edvinas Grisanovas  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 3.  Tomas Daskievic  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 3.  Krzysztof Rakowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA sekcja Rypin
     
Kata indywidualne chłopców 12-13 lat (ur. 1999-2000r.) stopień zaawansowania do 6 kyu
     
 1.  Szymon Topolewski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Krystian Pastuszak  KARATESTARS WARSZAWA
 3.  Kornel Pietruszewski  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
Kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (ur. 1999-2000r.) stopień zaawansowania do 6 kyu
     
 1.  Szymon Topolewski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Maciej Dreśliński  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA sekcja Rypin
 3.  Hubert Sarnowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Krystian Pastuszak  KARATESTARS WARSZAWA
     
Kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (ur. ur. 1999-2000r.) stopień zaawansowania od 5 kyu
     
 1.  Ginatare Jonuskaite  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 2.  Aleksandra Galant  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Zuzanna Kejnich  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
Kata indywidualne chłopców 12-13 lat (ur. ur. 1999-2000r.) stopień zaawansowania od 5 kyu
     
 1.  Jakub Domagalski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Grzegorz Wieczorkowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Wiktor Wilkanowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (ur. ur. 1999-2000r.) stopień zaawansowania od 5 kyu
     
 1.  Jagienka Wójcik  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Aleksandra Galant  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Ginatare Jonuskaite  Karate Dojo, Wilno, Litwa
   Angelika Łuczak  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
Kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (ur. ur. 1999-2000r.) stopień zaawansowania od 5 kyu
     
 1.  Jakub Domagalski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Grzegorz Wieczorkowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Wiktor Wilkanowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Szymon Karolczyk  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA sekcja Rypin
     
Kata indywidualne dziewcząt 14-15 lat (ur. 1997-1998r.) stopień zaawansowania do 6 kyu
     
 1.  Joanna Stelmach  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Anna Płoszyńska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Liliana Maniak  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
Kata indywidualne chłopców 14-15 lat (ur. 1997-1998r.) stopień zaawansowania do 6 kyu
     
 1.  Łukasz Łapkiewicz  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Filip Grabowicz  MUKK „Shotokan” w Tucholi
 3.  Maciej Wojciechowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA sekcja Rypin
 3.  Dariusz Gogolewski  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
Kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat (ur. 1997-1998r.) stopień zaawansowania do 6 kyu
     
 1.  Joanna Stelmach  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Anna Płoszyńska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Natalia Raczyńska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA sekcja Rypin
   Liliana Maniak  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
Kumite indywidualne chłopców 14-15 lat (ur. 1997-1998r.) stopień zaawansowania do 6 kyu
     
 1.  Łukasz Łapkiewicz  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Dariusz Gogolewski  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Filip Grabowicz  MUKK „Shotokan” w Tucholi
     
     
Kata indywidualne dziewcząt 14-15 lat (ur. 1997-1998r.) stopień zaawansowania od 5 kyu
     
 1.  Marta Domagalska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Kamile Satochinaite  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 3.  Klaudia Szamrej  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Kata indywidualne chłopców 14-15 lat (ur. 1997-1998r.) stopień zaawansowania od 5 kyu
     
 1.  Jędrzej Wójcik  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Wojciech Murawski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Dawid Chojnacki  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA sekcja Rypin
     
     
Kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat (ur. 1997-1998r.) stopień zaawansowania od 5 kyu
     
 1.  Kamile Satochinaite  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 2.  Marta Domagalska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Klaudia Szamrej  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Marcelina Końpa  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
Kumite indywidualne chłopców 14-15 lat (ur. 1997-1998r.) stopień zaawansowania od 5 kyu
     
 1.  Jędrzej Wójcik  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Wojciech Murawski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Dawid Chojnacki  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA sekcja Rypin
     
     
Kata indywidualne kobiet 16lat i starsi, stopień zaawansowania do 4 kyu, grupa łączona
     
 1.  Marta Głowacka  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Paula Razin  KARATESTARS WARSZAWA
 3.  Morta Jablonskaite  Karate Dojo, Wilno, Litwa
     
     
Kata indywidualne mężczyzn 16lat i starsi, stopień zaawansowania do 4 kyu, grupa łączona
     
 1.  Jarosław Trybuła  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Adrian Jasieniecki  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Szymon Majewski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA

 

 
Kumite indywidualne kobiet 16lat i starsi, stopień zaawansowania do 4 kyu, grupa łączona
     
 1.  Marta Głowacka  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Morta Jablonskaite  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 3.  Paula Razin  KARATESTARS WARSZAWA
 3.  Aleksandra Pietrucha  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
Kumite indywidualne mężczyzn 16lat i starsi, stopień zaawansowania do 4 kyu, grupa łączona
     
 1.  Szymon Majewski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Adrian Jasieniecki  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Jarosław Trybuła  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Kata indywidualne mężczyzn 18lat i starsi (ur. 1994 i starsi.) stopień zaawansowania od 3 kyu
     
 1.  Mateusz Gralka  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Tomas Makaras  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 3.  Arunas Kulvinskas  Karate Dojo, Wilno, Litwa
     
     
Kumite indywidualne mężczyzn 18lat i starsi (ur. 1994 i starsi.) stopień zaawansowania od 3 kyu
     
 1.  Michał Krzemiński  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Darius Balciunas  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 3.  Tomas Makaras  Karate Dojo, Wilno, Litwa
 3.  Krzysztof Gorzki  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
Kata zespołowe dziewcząt młodzików
     
 1.
 Lidia Tomaszak
 Patrycja Kowalczyk
 Zuzanna Pietrucha
 UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.
 
 Julia Surmiak
 Oliwia Końpa
 Sandra Chmielewska
 
 MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.
 Maria Bojanowska
 Martyna Kliś
 Weronika Niewiadomska
 ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
Kata zespołowe dziewcząt kadetów
     
 1.
 Emilija Zuzeviciute
 Ginatare Jonuskaite
 Elzbieta Jablonskaite
 Karate Dojo, Wilno, Litwa
 2.
 
 Joanna Stelmach
 Anna Płoszyńska
 Marta Głowacka
 
 UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.
 Jagienka Wójcik
 Marcelina Końpa
 Marta Domagalska
 MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Kata zespołowe chłopców młodzików
     
 1.
 Edvinas Grisanovas,
 Ignas Silickas
 Simonas Simenas
 Karate Dojo, Wilno, Litwa
 2.
 
 Kacper Jaśkiewicz
 Maciej Józwik
 Rafał Strzałkowski
 
 UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.
 Adam Kołakowski
 Grzegorz Wieczorkowski
 Marcel Melkowski
 ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
     
Kumite zespołowe mężczyzn
     
 1.
 Arunas Kulvinskas
 Tomas Makaras
 Darius Balciunas
 Karate Dojo, Wilno, Litwa
 2.
 
 Mateusz Gralka
 Michał Krzemiński
 Krzysztof Kalaczyński
 
 ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.
 Karol Wiśniewski
 Krzysztof Kordek
 Krzysztof Gorzki
 MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA