Kalendarz na 2017

 

 






 


I MISTRZOSTWA POLSKI W KARATE SHOTOKAN NSKF POLSKA 5-6.11.2011r Łęczyca

 

Wyniki I MISTRZOSTWA POLSKI W KARATE SHOTOKAN NSKF POLSKA
 
 
   Zawody sędziowali:
     
   MACIEJ GRUBSKI  6 DAN Poddębice – sędzia główny   
   ZBIGNIEW KOCOŃ  2 DAN Łęczyca  
   MARIUSZ KLIAUZA  4 DAN Wilno  
   MAJA OSTROWSKA  3 DAN Poddębice  
   IRENA KOŁAKOWSKA  3 DAN Warszawa  
   KRZYSZTOF KALACZYŃSKI  3 DAN Łęczyca  
   MATEUSZ GRALKA  2 DAN Uniejów  
   ROBERT MOSKWA  2 DAN Warszawa  
   DARIUSZ DĄBROWSKI  1 DAN Brodnica  
   PIOTR FOLEK  1 DAN Brodnica  
   MARIUSZ GALANT  1 DAN Łęczyca  
   KRZYSZTOF GORZKI  1 DAN Brodnica  
   ANETA KALENIK  1 DAN Łęczyca  
   MICHAŁ KRZEMIŃSKI  1 DAN Łęczyca  
   MARIANNA KUBIAK  1 DAN Poddębice  
   WOJCIECH OLCZAK  1 DAN Poddębice  Sędzia medyczny
         

 

 

 

 
   Wyniki Mistrzostw:
     
KATA IND. CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2004-2005 I MŁODSI
     
 1.  ADAM MICKIEWICZ  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  MICHAŁ JERCHA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  JAKUB GORĄCY  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
KATA IND. DZIEWCZĄT ROCZNIKI 2002-2003 DO 6 KYU
     
 1.  OLIWIA KOŃPA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  MARTYNA KLIŚ  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  WERONIKA NIEWIADOMSKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 4.  JULIA SURMIAK  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KUMITE IND. DZIEWCZĄT ROCZNIKI 2002-2003 DO 6 KYU
     
 1.  OLIWIA KOŃPA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  JULIA SURMIAK  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  WERONIKA NIEWIADOMSKA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  MAGDALENA PAWLAK  DRAGON DALIKÓW
     
KATA IND. CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2002-2003 DO 6 KYU
     
 1.  EDVINAS GRISANOWAS  WILNO
 2.  SIMONAS SIMENAS  WILNO
 3.  ADAM SZEPIETOWSKI  „DRAGON” ŁÓDŹ
 4.  JAKUB PALUSZKIEWICZ  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
KUMITE IND. CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2002-2003 DO 6 KYU
     
 1.  HUBERT KRYSIŃSKI  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  PIOTR KEJNICH  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  SIMONAS SIMENAS  WILNO
 3.  ADAM SZEPIETOWSKI  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
KATA IND. DZIEWCZĄT ROCZNIKI 2000-2001 DO 6 KYU
     
 1.  EMILIJA ZUZEVICIUTE  WILNO
 2.  KAROLINA STRZELCZYK  KARATESTARS WARSZAWA
 3.  JULIA GALANT  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 4.  LZBIETA JABLONSKAITE  WILNO
     
KUMITE IND. DZIEWCZĄT ROCZNIKI 2000-2001 DO 6 KYU
     
 1.  KAROLINA STRZELCZYK  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  ELZBIETA JABLONSKAITE  WILNO
 3.  JULIA GALANT  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 4.  EMILIJA ZUZEVICIUTE  WILNO
     
KATA IND. CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2000-2001 DO 6 KYU
     
 1.  MARCIN WALCZAK  DRAGON DALIKÓW
 2.  KACPER PACHO  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  JACEK ŁAPKIEWICZ  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 4.  ŁUKASZ STEFAŃSKI  DRAGON DALIKÓW
     
KUMITE IND. CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2000-2001 DO 6 KYU
     
 1.  MARCIN WALCZAK  DRAGON DALIKÓW
 2.  JACEK ŁAPKIEWICZ  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  BARTOSZ MAJEWSKI  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  KACPER PACHO  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KATA IND. DZIEWCZĄT ROCZNIKI 2000-2001 DO 5KYU
     
 1.  GINTARE JONUSKAITE  WILNO
 2.  PATRYCJA KOWALCZYK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  ZOFIA OSTROWSKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 4.  LIDIA TOMASZAK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KUMITE IND. DZIEWCZĄT ROCZNIKI 2000-2001 DO 5KYU
     
 1.  LIDIA TOMASZAK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  ZOFIA OSTROWSKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  GINTARE JONUSKAITE  WILNO
 3.  PATRYCJA KOWALCZYK  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KATA IND. CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2000-2001 DO 5KYU
     
 1.  GRZEGORZ WIECZORKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  ADAM KOŁAKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  WIKTOR WILKANOWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 4.  IGNAS SILICKAS  WILNO
     
KUMITE IND, CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2000-2001 DO 5KYU
     
 1.  GRZEGORZ WIECZORKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  KACPER JAŚKIEWICZ  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  ADAM KOŁAKOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  WIKTOR WILKANOWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KATA IND. DZIEWCZĄT ROCZNIKI 1998- 1999 DO 6 KYU
     
 1.  SANDRA CHMIELEWSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  JOANNA STELMACH  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  WIKORIA JERCHA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 4.  JAGODA WITKOWSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KUMITE IND. DZIEWCZĄT ROCZNIKI 1998- 1999 DO 6 KYU
     
 1.  JOANNA STELMACH  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  WIKTORIA JERCHA  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  JAGODA WITKOWSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  SANDRA CHMIELEWSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KATA IND. DZIEWCZĄT 1998- 1999 I 1995 DO 5 KYU
     
 1.  JAGIENKA WÓJCIK  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  MARTA DOMAGALSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  ALEKSANDRA GALANT  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 4.  ZUZANNA KIEJNICH  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
KUMITE IND. DZIEWCZĄT 1998- 1999 I 1995 DO 5 KYU
     
 1.  MARTA DOMAGALSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  JAGIENKA WÓJCIK  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  KLAUDIA SZAMREJ  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  ALEKSANDRA GALANT  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KATA IND. CHŁOPCÓW 1998- 1999 I 1995 DO 5 KYU
     
 1.  JAKUB DOMAGALSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  WOJCIECH MURAWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  ŁUKASZ ŁAPKIEWICZ  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 4.  HUBERT SARNOWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KUMITE IND. 1998- 1999 I 1995 DO 5 KYU
     
 1.  JAKUB DOMAGALSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  WOJCIECH MURAWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  HUBERT SARNOWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  ŁUKASZ ŁAPKIEWICZ  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĘTA
     
 1.    WILNOE.ZUZEVICIUTE, G. JONUSKAITE, E. JABLONSKAITE
 2.    UKKF „BASSAI” UNIEJÓWP.KOWALCZYK, Z.OSTROWSKA ,L.TOMASZAK
 3.    UKKF „BASSAI” UNIEJÓWJ.STELMACH, M.GŁOWACKA, A.PŁOSZYŃSKA
 4.    ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCAA.GALANT, J.GALANT, W.JERCHA
     
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCY
     
 1.    WILNOI.SILICKAS, E.GRISANOWAS, S.SIMENAS
 2.    ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCAG.WIECZORKOWSKI,A.KOŁAKOWSKI, K.PACHO
 3.    UKKF „BASSAI” UNIEJÓWR.STRZAŁKOWSKI, K.JAŚKIEWICZ, M.JÓZWIK
     
     
KATA IND. DZIEWCZĄT ROCZNIKI 1994-1995
     
 1.  MARTA GŁOWACKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  ANNA PŁOSZYŃSKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  MORTA JABLONKAITE  WILNO
 4.  AGNIESZKA BRYGIER  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KUMITE IND. DZIEWCZĄT ROCZNIKI 1994-1995
     
 1.  ANNA PŁOSZYŃSKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  MARTA GŁOWACKA  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  AGNIESZKA BRYGIER  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  MORTA JABLONKAITE  WILNO
     
KATA IND.CHŁOPCÓW ROCZNIKI 1996-1997
     
 1.  JĘDRZEJ WÓJCIK  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  BARTŁOMIEJ ZABOROWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  DANIEL CHOJNACKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 4.  ADRIAN JASIENIECKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KUMITE IND. CHŁOPCÓW ROCZNIKI 1996-1997
     
 1.  SZYMON MAJEWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  BARTŁOMIEJ ZABOROWSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  JEDRZEJ WÓJCIK  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  ADRIAN JASIENIECKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KUMITE IND. MĘŻCZYZN 18 LAT I STARSI DO 6 KYU
     
 1.  ANDRZEJ DOMAGALSKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  PIOTR BOJANOWSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  GRZEGORZ PALUSZKIEWICZ  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
     
KATA IND. KOBIET
     
 1.  MAJA OSTROWSKA  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  IRENA KOŁAKOWSKA  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  ANETA KALENIK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 4.  JAGODA ŁACHMAŃSKA  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KUMITE IND. KOBIET
     
 1.  MAJA OSTROWSKA  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 2.  IRENA KOŁAKOWSKA  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  ANETA KALENIK  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  MARIANNA KUBIAK  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
KATA IND. MĘŻCZYZN
     
 1.  TOMAS MAKARAS  WILNO
 2.  MATEUSZ GRALKA  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  ARUNAS KULVINSKAS  WILNO
 4.  JAN MANIAK  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
KUMITE IND. MĘŻCZYZN
     
 1.  MICHAŁ KRZEMIŃSKI  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  TOMAS MAKARAS  WILNO
 3.  KRZYSZTOF GORZKI  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  MARIUSZ GALANT  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     

 

KUMITE ZESPOŁOWE MĘŻCZYZN
     
 1.    ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCAM.KRZEMIŃSKI,M.GALANT,K.KALACZYŃSKI
 2.    MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICAK.GORZKI,P.FOLEK,D.DĄBROWSKI
 3.    CPSiR „DRAGON” PODDĘBICEJ.MANIAK,G.KASPRZYKOWSKI,M.GRALKA,W.OLCZAK