Kalendarz na 2017

 

 






 


GWIAZDKOWY OTWARTY TURNIEJ KARATE SHOTOKAN NSKF

 

 

 

W dniu 08.12.2012 w w hali sportowej Gimnazjum w Poddębicach w świątecznym nastroju spotkali się karatecy z Poddębic, Uniejowa, Łęczycy, Łodzi, Brodnicy, Sieradza i Dalikowa na Gwiazdkowym Integracyjnym Turnieju Karate Shotokan NSKF.

 

Zawody odbyły się w 16 kategoriach wiekowych w w dwóch konkurencjach: kata i kumite indywidualnym. W trakcie trwania zawodów swoje umiejętności zaprezentowali uczestnicy PŚDS-u w Czepowie, którzy biorą udział w prowadzonym przez Shihana Macieja Grubskiego projekcie Moje Karate.

 

Podczas finałów odbyła się uroczystość wręczenia tytułów najlepszych zawodników roku za 2012 rok. W Karate Shotokan NSKF najlepszymi zawodnikami zostali: Maja Ostrowska 4 DAN UKKF BASSAI Uniejów oraz Krzysztof Gorzki 2 Dan MUKSK SHOTOKAN Brodnica.

 

W Karate Combat najlepszymi zawodnikami zostali: Maja Ostrowska 4 Dan UKKF BASSAI Uniejów oraz Mateusz Gralka 2 Dan UKKF BASSAI Uniejów.

 

Swoją obecnością zaszczycili nas Pani Elżbieta Król- Sekretarz Poddębic oraz Pan Krzysztof Kaniecki-Redaktor "Dziennika Łódzkiego", któremu Shihan podziękował za współpracę oraz promowanie Nowoczesnego Systemu Walki Wręcz KARATE COMBAT.

 

Podziękowania dla Pana Piotra Sęczkowskiego Burmistrza Poddębic za pomoc w organizacji Turnieju, dla Pana Andrzeja Kierepa Dyrektora Gimnazjum w Poddębicach za udostępnienie hali oraz dla firmy Pro- Health za ufundowanie słodkich paczek.

 

 

 


Powered by Flash Gallery

 

 

 
   Zawody sędziowali:
     
   Maciej Grubski  6 DAN Poddębice – sędzia główny
   Maja Ostrowska  4 DAN Uniejów  
   Aneta Kalenik  2 DAN Łęczyca  
   Robert Moskwa  2 DAN Warszawa  
         
     
   Wyniki Mistrzostw:
     
I KROK
     
 1.  Szymon Trojanowski  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Adam Biniewicz  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Jan Pabich  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
KATA IND. DZIEWCZĄT roczniki 2003r. i młodsi
     
 1.  Zuzanna Pietrucha  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Weronika Kujawa  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Aleksandra Duraj  DRAGON DALIKÓW
     
KATA IND. CHŁOPCÓW roczniki 2003 i młodsi (do 8 kyu)
     
 1.  Mateusz Owczarek  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Bartosz Kąpielski  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Gracjan Madajski  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KATA IND. CHŁOPCÓW roczniki 2003 i młodsi (7-6 kyu)
     
 1.  Adam Mickiewicz  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Adam Szepietowski  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.  Jakub Paluszkiewicz  „DRAGON” ŁÓDŹ
     
KATA IND. DZIEWCZĄT roczniki 2000-2002 (do 6 kyu)
     
 1.  Weronika Niewiadomska  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Julia Krokosz  DRAGON DALIKÓW
 3.  Magdalena Chadaj  KARATESTARS WARSZAWA
     
KATA IND. CHŁOPCÓW roczniki 2000-2002 (do 6 kyu)
     
 1.  Hubert Krysiński  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Kornel Pietruszewski  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Bartosz Majewski  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
KATA IND. DZIEWCZĄT roczniki 2000-2002 (5 -1 kyu)
     
 1.  Lidia Tomaszak  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Patrycja Kowalczyk  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Zofia Ostrowska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KATA IND. CHŁOPCÓW roczniki 2000-2002 (5 -1 kyu)
     
 1.  Grzegorz Wieczorkowski „IPPON” Łęczyca  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Wiktor Wilkanowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Adam Kołakowski  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KATA IND. DZIEWCZĄT roczniki 1998-1999 (do 6 kyu)
     
 1.  Karolina Strzelczyk  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Oliwia Wolska  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Natalia Raczyńska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KUMITE IND. DZIEWCZĄT roczniki 1998-1999 (do 6 kyu)
     
 1.  1. Karolina Strzelczyk  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  2. Natalia Raczyńska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  3. Oliwia Wolska  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KATA IND. CHŁOPCÓW roczniki 1998-1999 ( do 6 kyu)
     
 1.  Łukasz Łapkiewicz  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Szymon Topolewski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Kamil Gołąb  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
     
KUMITE IND. CHŁOPCÓW roczniki 1998-1999 (do 6 kyu)
     
 1.  Szymon Topolewski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Łukasz Łapkiewicz  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Maciej Wlaźlak  EXTREME FIGHT CLUB SIERADZ
     
KATA IND. DZIEWCZĄT roczniki 1998-1999 (5-1 kyu)
     
 1.  Anna Płoszyńska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Klaudia Szamrej  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Joanna Stelmach  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
KUMITE IND. DZIEWCZĄT roczniki 1998-1999 (5-1 kyu)
     
 1.  Anna Płoszyńska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Joanna Stelmach  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Urszula Olędzka  KARATESTARS WARSZAWA
     
KUMITE IND. CHŁOPCÓW roczniki 1998-1999 (5-1kyu)
     
 1.  Jakub Domagalski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Filip Zdziarski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Wiktor Wilkanowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
KUMITE IND. MĘŻCZYZN SENIORÓW
     
 1.  Michał Krzemiński  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Grzegorz Kasprzykowski  EXTREME FIGHT CLUB SIERADZ
 3.  Robert Moskwa  KARATESTARS WARSZAWA
     

 

 

           

Regulamin do pobrania: