Kalendarz na 2017

 

 





 


GWIAZDKOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ KARATE SHOTOKAN NSKF

 

11.12.2011 roku hala sportowa przy Gimnazjum w Poddębicach wypełniła się młodymi karatekami. Wszyscy przybyli tu, aby wziąć udział lub jedynie obejrzeć rozgrywki Gwiazdkowego Integracyjnego Turnieju Karate Shotokan NSKF. Na macie pojawiło się ponad 80 osób z różnych klubów. Każdy chciał pokazać się z jak najlepszej strony w kata lub kumie tej wschodniej sztuki walki. Żeby wprowadzić zgromadzonych w świąteczny nastrój przy stoliku sędziowskim stała ubrana choinka, a w przerwach między konkurencjami można było usłyszeć kolędy i bożonarodzeniowe piosenki.
 
 

 
Niesamowitym elementem gwiazdkowego spotkania była konkurencja przeznaczona dla osób niepełnosprawnych. Zawodnicy z Czepowa pokazali swoje umiejętności, a sędziowie przyznali zarówno dwa pierwsze, jak i drugie miejsca. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali symboliczne brązowe medale.
Miłym zaskoczeniem nie tylko dla dzieci było przybycie św. Mikołaja, który pamiętał o wszystkich młodych karatekach i podarował im słodkie upominki.
 Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach karate.
Paula Razin

 

Więcej zdjęć dostępnych w Galerii

 
Gwiazdkowy Turniej Karate Shotokan NSKF Poddębice 2011r.
 
 
 
   Zawody sędziowali:
     
   Maja Ostrowska  4 DAN Uniejów – sędzia główny
   Leszek Celmer  3 DAN Brodnica  
   Bartłomiej Bielicki  3 DAN Brodnica  
   Krzysztof Kalaczyński  3 DAN Łęczyca  
   Jan Maniak  2 DAN Poddębice  
   Robert Moskwa  2 DAN Warszawa  
   Sylwia Makowska  2 DAN Poddębice  
   Mateusz Gralka  2 DAN Uniejów  
   Aneta Kalenik  1 DAN Łęczyca  
   Karol Wiśniewski  1 DAN Brodnica  
   Krzysztof Gorzki  1 DAN Brodnica  
   Piotr Folek  1 DAN Brodnica  
     
   Wyniki Mistrzostw:
     
Pierwszy krok
     
 1.  Aleksandra Michalska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Weronika Kujawa  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Gracjan Madajski  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Jan Czyżo  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
Kata ind. dziewcząt roczniki urodzenia 2002r i później
     
 1.  Oliwia Końpa  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Julia Krokosz  DRAGON DALIKÓW
 3.  Zuzanna Pietrucha  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
Kata ind. chłopców roczniki urodzenia 2002r. i później
     
 1.  Hubert Krysiński  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Jakub Paluszkiewicz  „DRAGON” ŁÓDŹ
 3.  Ignacy Kaźmierski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Kata ind. dziewcząt roczniki urodzenia 1999-2001 do 6 kyu
     
 1.  Karolina Strzelczyk  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Julia Galant  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Sandra Chmielecka  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Kata ind. chłopców roczniki urodzenia 1999-2001 do 6 kyu
     
 1.  Kacper Pacho  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Łukasz Łapkiewicz  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Jacek Łapkiewicz  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Kata ind. dziewcząt roczniki urodzenia 1999-2001 od 5 kyu
     
 1.  Jagienka Wójcik  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Lidia Tomaszak  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Patrycja Kowalczyk  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
Kata ind. chłopców roczniki urodzenia 1999-2001 od 5 kyu
     
 1.  Jakub Domagalski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Wiktor Wilkanowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Filip Zdziarski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Kata ind. dziewcząt roczniki urodzenia 1998-1997 od 5 kyu
     
 1.  Marta Domagalska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Klaudia Szamrej  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Marta Głowacka  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
Kata ind. chłopców roczniki urodzenia 1998-1997 od 5kyu
     
 1.  Jędrzej Wójcik  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Dawid Chojnacki  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Bartłomiej Zaborowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
     
Kata ind. mężczyzn roczniki urodzenia do 6 kyu
     
 1.  Grzegorz Paluszkiewicz  „DRAGON” ŁÓDŹ
 2.  Adrian Jasieniecki  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Dariusz Gogolewski  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
     
     
Kumite ind. dziewcząt roczniki urodzenia 1999-2001 do 6 kyu
     
 1.  Karolina Strzelczyk  KARATESTARS WARSZAWA
 2.  Julia Galant  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Sandra Chmielewska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Justyna Tykarska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
Kumite ind. chłopców roczniki urodzenia 1999-2001 do 6 kyu
     
 1.  Kacper Pacho  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 2.  Łukasz Stefański  DRAGON DALIKÓW
 3.  Jacek Łapkiewicz  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Jakub Kijewski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
Kumite ind. dziewcząt roczniki urodzenia 1999-2001 od 5kyu
     
 1.  Jagienka Wójcik  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Zuzanna Kejnich  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Aleksandra Galant  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Lidia Tomaszak  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
Kumite ind. chłopców roczniki urodzenia 1999-2001 od 5 kyu
     
 1.  Jakub Domagalski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Szymon Karolczyk  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Wiktor Wilkanowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Filip Zdziarski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
Kata ind. dziewcząt roczniki urodzenia 1998-1997 do 6 kyu
     
 1.  Joanna Stelmach  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Anna Płoszyńska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Aleksandra Pietrucha  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
     
Kumite ind. dziewcząt roczniki urodzenia 1998-1997 do 6 kyu
     
 1.  Anna Płoszyńska  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 2.  Wiktoria Jercha  ŁKK „IPPON” ŁĘCZYCA
 3.  Aleksandra Pietrucha  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Joanna Stelmach  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
     
Kumite ind. dziewcząt roczniki urodzenia 1998-1997 od 5 kyu
     
 1.  Marta Domagalska  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Marta Głowacka  UKKF „BASSAI” UNIEJÓW
 3.  Marcelina Końpa  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Klaudia Szamrej  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
Kumite ind. chłopców roczniki urodzenia 1998-1997 od 5 kyu
     
 1.  Bartłomiej Zaborowski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 2.  Jędrzej Wójcik  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Wojciech Murawski  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
 3.  Dawid Chojnacki  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA
     
Kumite ind. mężczyzn roczniki urodzenia do 6 kyu
     
 1.  Grzegorz Paluszkiewicz  „DRAGON” ŁÓDŹ
 2.  Dariusz Gogolewski  CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE
 3.  Adrian Jasieniecki  MUKSK ”SHOTOKAN" BRODNICA