Kalendarz na 2017

 

 


 


Generał Sławomir Petelicki na treningu karateków KS NSKF Polska

 

05 października w Warszawie w Klubie KarateStars odbył się specjalny, pokazowy trening karate shotokan z udziałem zaproszonych gości. Gościem specjalnym był Pan Gen. Sławomir Petelicki twórca Wojskowej Formacji Specjalnej GROM.

Czynny udział w treningu wziął Pan prof. Krzysztof Rybiński, jak się okazało świetny karateka. W treningu pokazowym prowadzonym przez Shihan Macieja Grubskiego 6 DAN udział wzięli: Maja Ostrowska 3 Dan, Irena Kołakowska 3 Dan, Mirosław Pawliński 1 Dan, Piotr Folek 1 Dan, Karol Wiśniewski 1 Dan, Marta Domagalska 1 Kyu, Dariusz Kowalkowski 1 Kyu, Jakub Domagalski 1 Kyu.


Spotkanie okazało się niezapomnianym przeżyciem dla naszych karateków. Spełniło się marzenie poznania człowieka, który jest dla nas wzorem do naśladowania. To człowiek twardego charakteru, odważny, zdecydowany, o niezłomnych zasadach, ale jednocześnie ciepły i wyrozumiały. Prawdziwy przywódca. Sam Pan Generał skomplementował Shihana Macieja Grubskiego, jego umiejętności i charyzmę, pochwalił też umiejętności naszych karateków. Wyraził także zadowolenie ze współpracy Instruktorów GROM Combat (specjalnego systemu walki stworzonego przez ś.p. płk. Leszka Drewniaka) z naszymi instruktorami.
To spotkanie na zawsze pozostanie w naszej pamięci.