Kalendarz na 2017

 

 


 


Dzień 7

 
Nikt z grupa Combat nie może powiedzieć że w tym roku nie kąpał się w morzu. Poranny Poligon miał miejsce w zimnym Bałtyku, w butach, ubraniu, obciążeniem i masą sprzęty w plecaku. Na koniec jeszcze trochę pompek na brzegu i powrót do ośrodka na rozruch..
Przed południowy trening miał miejsce tym razem na boisku, bardzo kiepska deszczowa pogoda zmusiła nas do dwóch krótkich przerw. Adepci karate podzieleni na małe grupki ćwiczyli materiał wymagany na najbliższych egzaminach na wyższe stopnie.
Po obiedzie w czasie odpoczynku, dla grupy Combat został rozegrany turniej. Drużyny musiały najpierw oswobodzić się z kajdanek, trafić do kilkunastu celów z broni długiej przemieszczając się, następnie trafić pięć razy lotką w cel, znowu z broni długiej – 10x w tarczę i następnie z broni krótkiej do czterech małych tarcz po 10 strzałów, konkurencję kończyła ewakuacja rannego z pola walki przy ciągłym ostrzeliwaniu się.
Instruktorzy strzelania przeprowadzili kolejny trening strzelecki dla dzieci, natomiast Grupa Combat ćwiczyła techniki w „partzrze”.
Po kolacji był znowu czas na gry i zabawy, do obozowego Turnieju została rozegrana konkurencja w biegach na czas na krótkim dystansie, Grupa Combat odbywała trening oparty o walki zadaniowe i sparingowe.
W nocy Grupa Combat zaliczyła kolejny ciężki trening i kolejny raz skończyła w morzu.